Papież wierzył w proroctwa fatimskie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Emerytowany papież Benedykt XVI wierzył w przepowiednie fatimskie Matki Bożej, które mówiły, że Rosja powinna być wielkim mocarstwem i przywrócić krajom zachodnim wartości chrześcijańskie. Poinformował o tym przewodniczący Światowego Związku Staroobrzędowców Leonid Sewastyanow, który był zaprzyjaźniony z papieżem.

 

 

 

Sewastyanow powiedział, że spotkał Benedykta XVI podczas studiów w Rzymie, kiedy ten był jeszcze kardynałem. Ich ostatnie spotkanie odbyło się w 2018 roku w klasztorze w Watykanie i trwało około godziny.

„Zaczął mówić, że jest przepowiednia Matki Boskiej o Rosji, że Rosja ma być wielka, że Zachód coraz bardziej oddala się od chrześcijaństwa, a Rosja będzie musiała nie dopuścić do popadnięcia w niechrześcijaństwo” — powiedział Sewastyanow.

Według niego papież stwierdził też, że rosyjski rząd „dokonał ogromnej ewolucji w kierunku chrześcijaństwa od bezbożności w ciągu zaledwie trzydziestu lat. Nie można żądać wszystkiego i że nowe pokolenie polityków spełni to proroctwo”.

 

Wcześniej The Sunday Times napisał, że brytyjscy mieszkańcy zaczęli masowo kupować książki z przepowiedniami Nostradamusa na tle znalezionej w nich przepowiedni o śmierci królowej Elżbiety II.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika r.abin

Wiara jest prywatną sprawą

Wiara jest prywatną sprawą (Papieża też), więc wiadomość - musi być od spowiednika, agenta KGB. Wasza wiara (prawda - czy nieprawda), też nie jest miarodajna. Czekam na oficjalne stanowisko Kremla. Odnośnie "okrucieństw Putina" - wspominam Pawła z Tarsu (wcześniej Szawła), który (w młodości) Chrześcijan - "prześladował". Nie znam ilości jego ofiar, ale na "banowaniu" konta - chyba się nie kończyło

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Czego to nie wymyśli ruska

Czego to nie wymyśli ruska propaganda, bajki o tym jak to ktoś spotkał Papieża a ten się nie mógł nachwalić jacy to wspaniali chrześcijanie w kacapii mieszkają, którzy w swoim chrześcijaństwie mają popów namawiających młodych chłopaków do mordowania ludzi. I w tej bajce Papież nie chroni pedofilów. Coraz więcej stron na których gromadzą się piewcy putina znika ale ta nie zniknie. Gdzieś to musi się wyszumieć.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać a w związku z tym lepiej być tak mądrym że aż głupim czy tak głupim że aż mądrym ?

Portret użytkownika ​euklides

A jest tu coś o putinie chora

A jest tu coś o putinie chora na ślepotę szczekaczko? Zanim jeszcze udzieliła wam sie antyrosyjska histeria miałem przeczucie, że Rosja pierwsza wyjdzie z bolszewickiego gówna, bo pierwsza w nie wpadła. Tam za Uralem są Polacy zesłani kiedyś na Sybir. Są jak dobre, ukryte ziarno, które wzejdzie. Ciebie zaś szczekaczko czeka marny los.

Portret użytkownika Groot

''Zapomniałeś'' jeszcze o

''Zapomniałeś'' jeszcze o popach, którzy święcili kosy, widły i siekiery banderowcom, aby mordowali bezbronną ludność polską.
Jak wyście kurwa mordowali Polaków to dobrze, a jak Kacapy zacząły was, to wielki lament. Chuj wam w dupę, karma przyszła i odpowiecie za wszystko.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać a w związku z tym lepiej być tak mądrym że aż głupim czy tak głupim że aż mądrym ?

Portret użytkownika spokoluz

Katolicy , prawosławni ,

Katolicy , prawosławni , grekokatolicy , protestanci - wszyscy tacy sami z kolebką ze starego testamentu więc czego ryczysz o propagandzie skoro pop obrzadku staroslawnego rozmawiał z papieżem - to tak jak rozmawiają pseudopolitycy o tym , jaką i gdzie będą mieli kontrolę nad zniewolonymi aby na ich krwawicy żerować.

Ty jesteś antykacap i zadeklarowany dymokratotofil - spolaryzowałes się w jednym kierunku i jesteś świetnym przykładem jak można dac sobie sprać dzban. Ukrofilów jest też tu dużo i wysypują się jak tylko banderarmy dostaje wpie...ol aby to przykryć ściekiem.

Polak to patrzy wokół bo historia go nauczyła , że zewsząd przychodzili tu na kradzież - od szwedów zgodnie ze wskazówkami zegara poprzez ruskich , ukrów , słowacy ( II wś z gebelsami ) czesi , austyjacy ( zabory ) i niemcy od podbicia ich przez watykan z największym wpierd..em w historii watykańskich sił zbrojnych w 1410r.

Teraz to żerujących mamy nawet zza oceanu i z bliskiego wschodu wybranego.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika 3plabc

Objawienia Fatimskie były

Objawienia Fatimskie były ostrzeżeniem dla świata na 100 lat przed obecnie spełniającą się Apokalipsą. 1917 roku wybuchła rewolucja bolszewicka w Rosji, o której jest mowa w objawieniu. Reżim komunistyczny i ZSRR upadły po 70 latach, a Rosja znów stała się chrześcijańskim krajem... Biorąc pod uwagę sąsiedztwo Rosji z muzułmańską Azją Środkową i komunistycznymi Chinami podczas Apokalipsy jako kraj chrześcijański może być poddana naprawdę ciężkiej próbie, przez te dwa wieluset-milionowe żywioły.

Portret użytkownika heniek1

oboże ilu specjalistów i

oboże ilu specjalistów i znawców zamiarów boga. Jeden lepszy od drugiego. Gówno się znacie. Ja heniek się znam bo mam informacje z pierwszej ręki. I oto co wam ciule objawić mogę.
A zatem bóg był ale już go nie ma.
Umarł był.
Zapadł na boską czerwonkę.
Zesrał się, wynicowało go aż do osnowy rzeczywistości. I odszedł z tego hehe świata. Fatima to przewidziała ale ją uciszyli jak wiadomo dla kasy. Bo nikt nie da grosza na nieżywego obsranego boską czerwonką boga.
Zaprawdę powiadam wam ciule małej wiary.
bóg odszedł był we smrodzie boskoczerwionkowym.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

................................. Najmłodsze dzieci spod Fatimy, czyli Hiacynta i Franciszek, zostały zamordowane przez bandziorów w sutannach, bo mówiły prawdę o fatmiskim objawieniu. Łucja przeżyła tylko dlatego, że była dużą dziewczynką i klechy potrafiły ją zmanipuliwać, a w rezultacie 99% objawienia stało się kłamstwem. Benedykt XVI doskonale wiedział, że JP2 trzymał siostrę Łucję w klasztornej celi przez niemal 10 lat i nakazał jej milczenie pod groźbą śmierci. M.in. dlatego obaj trafili do niebiańskiego "piekła" za horyzontem zdarzeń, czyli do miejsca oddalenia w bezkresnej pustce, z którego nie ma wyjścia. To miejsce można porównać do kubryku Davie'go Jons'a z "Piratćw z Karaibów",  w którym chwilowo przebywał Jack Sporrow. Prawdziwe objawienie anioła o wizerunku kobiety spod Fatimy (nie - Maryi) zawierało tylko dwa zdania i nie było tam słowa o Rosji ani o żadnym innym państwie. Wszyscy katolicy te dwa zdania znają, ale jak grochem o ściane nic nie pojmują. 

Portret użytkownika Feliks

Ja jako sympatyk Świadków

Ja jako sympatyk Świadków Jehowy ( ale nie obecnego kierownictwa tej organizacji ) oczywiście w te głupoty nie wierzę. Chcę tylko zauważyć że te całe "objawienia Maryjne" są łudząco podobne do zjawisk UFO. Także dla mnie że "coś tam że słońcem sie działo" to prawie rzecz normalna. A może to nie było słońce tylko ufoki wyświetlili coś na niebie? Hologram czy coś ? My teraz umiemy wyświetlać hologramy , to oni na pewno dysponowali lepszą techniką. Co to dla nich wyświetlić coś na niebie? To tak jak dla nas wyświetlić film w kinie.

Portret użytkownika Kwazar

Szanowni LEGENDARNI autorzy,

Szanowni LEGENDARNI autorzy, tworzący fundamenty niniejszego portalu czy zauważacie,że wasze doskonałe i legendarne artykuły są coraz bardziej oderwane od rzeczywistości ? Oby nie powiedzieć, że stają się typowymi POPIERDUŁKAMI ? Czy już nie czas najwyższy żeby to zmienić ? Wiem,kasa z przeładowania reklamami i na popierdułkach leci ale...Czy to jest ten słuszny wiekopomny kierunek ? 

Strony

Skomentuj