Watykan otwarcie wspiera muzułmanów i odmawia pomocy prześladowanym chrześcijanom z Pakistanu

Kategorie: 

Asia Bibi - źródło: Wikipedia

Watykański Sekretarz Stanu, kardynał Pietro Parolin, oświadczył podczas konferencji poświęconej migracji, że Watykan nie udzieli azylu prześladowanej pakistańskiej chrześcijance Asii Bibi ani jej rodzinie.  Parolin powiedział, że "to wewnętrzna sprawa Pakistanu". 

 

Asia Bibi to pochodząca z Pakistanu chrześcijanka. Niegdyś mieszkała w wiosce Ittanwali, w której wśród wyznawców islamu żyły jedynie trzy chrześcijańskie rodziny. Któregoś dnia kobieta ośmieliła się napić wody ze studni należącej do społeczności muzułmańskiej. To był początek jej wielkich kłopotów.

Muzułmanie uznali, że studnia jest teraz nieczysta. Potem spróbowali "nawrócić" panią Bibi na islam, a gdy ta tego nie odmówiła, została ciężko pobita, a w końcu ją aresztowano. Po ponad rocznym procesie za wypicie wody z muzułmańskiej studni została ona skazana na karę śmierci! Przesiedziała długi czas w celi śmierci, ale wyroku nie wykonano. 

 

Asia Bibi została zwolniona z więzienia 7 listopada bieżącego roku, ale nie był to bynajmniej koniec jej kłopotów. W islamskim kraju jakim jest Pakistan, na każdym kroku grozi jej śmierć. Z tego powodu od listopada kobieta ukrywa się wraz z rodziną i rozpaczliwie szuka kraju, który udzieli jej azylu. Watykan raczej nie będzie tym krajem.

 

Purpuraci z administracji jezuity Bergoglio, zwanego papieżem Franciszkiem, prześcigają się w pouczaniu chrześcijan, że mamy obowiązek przyjmować imigrantów z całego świata, nawet jeśli przyjeżdżają żerować na naszym socjalizmie. Papież porównywał już zbrodniarzy z Państwa Islamskiego do apostołów, szukał boskiego planu w mordowaniu chrześcijan przez islamistów, a nawet nakazywał Europejkom, aby rodziły dzieci islamskim imigrantom.

Tym bardziej dziwi fakt, że Watykan nie chce pomóc jednej prześladowanej za wiarę chrześcijańskiej rodzinie. I to jest niby ten sam Papież, który zabierał własnym helikopterem muzułmańskich imigrantów z greckiej wyspy Lesbos? A przecież ci muzułmańscy migranci ekonomiczni, w krajach z których pochodzą, bynajmniej nie byli prześladowani za wiarę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

Kościelne szychy to politycy

Kościelne szychy to politycy ! To są zwykłe knury sterujące głupimi ludzmi. Religia kiedyś była systemem polityczno-prawnym i dziś też by chcieli mieć wpływy na świecie jak kiedyś ! Nigdy w niej nie było nic z duchowości i nie ma nadal. Nie ma czegoś takiego jak Bóg, Szatan, Wielka Nierządnica. To są fikcyjne postaci zmyślone tylko po to, aby oni mogli nimi "wycierać" sobie gęby, powoływać się na nie oraz zrzucać własne winy.

Portret użytkownika Hose

Jeśli jakiś Chrześcijanin

Jeśli jakiś Chrześcijanin uważa, że ten krypto satanista w białej sutannie jest następcą tronu Piotrowego, to powinien bacznie czytać pismo i Słowo Boże. Tak jak i zresztą jego poplecznicy, od samego początku tej fałszywej instytucji. Kościól Rzymsko Katolicki to nic innego jak wielka nierządnica z Pisma Świętego, która zwiedzie wielu, nawet tych oddanych Bogu i Świętych. Jesteśmy świadkami czasów końca, czy się to komuś podoba czy nie. Żyjemy w ciekawych czasach, bo na naszych oczach ujawni się cały ten syf i zakłamanie, a komu będzie dane, to ujrzy nadejście Pana i wyzwolenie Świata z łańcuchów szatana. Wspierać mord i terroryzm, a nie pomóc prześladowanej rodzinie. Pięknie Panie Bergolio. Lucyfer jest z pana dumny. Pański problem zacznie się wtedy, kiedy pański władca zamiast pana ukonorować w czeluściach piekeł, wsadzi panu węgiel do dupy i rozpali specjalny kociołek z towarzystwem wzajemnej adoracji t.j. z Rotschildami, Rockefelerami i innymi klakierami. Ech...

Portret użytkownika Jarek Mik

O rabinie Zev Porata z tego

O rabinie Zev Porata z tego filmu pod linkiem tu w komentarzach:

ale co się qrwa w końcu zdarzyło przy ścianie płaczu?!?!? Żydowski szwindel jak zwykle - żyd narcyz robi wykład o bogu i o tym, jaki to on sam jest wspaniały i blisko boga. 
Tylko zadufane patałachy z wielkim ego tak siebie stawiają na piedestale. 
No oświeciłem się po dotknięciu szaty tego pana. 
Masakros.

 

Strony

Skomentuj