Grzegorz Braun zgasił gaśnicą proszkową palone ostentacyjnie w Sejmie świece chanukowe

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dzisiaj w polskim Sejmie doszło do niezwykłych wydarzen i ecale nie chodzi o dysygnowanie na premiera Donalda Tuska. Wszystkich przyćmił poseł Grzegorz Braun, który zagasił na korytarzu sejmowym chaukowe świece za pomocą gaśnicy proszkowej.

Sejm RP stał się areną kontrowersyjnego incydentu związanego z obchodami Chanuki, żydowskiego święta świateł. Poseł Konfederacji Grzegorz Braun użył gaśnicy do ugaszenia menory chanukowej, co wywołało przerażenie miejscowych polityków, którzy chętnie gardłują nad potrzebą wprowadzenia świeckiego państwa, ale jak przychodzi co do czego okazuje się, że ma być to państwo wolne od Katolicyzmu ale z obecnymi świętami z Judaizmu. Grzegorz Braun oświadczył zszokowanym ludziom, że byli uczestnikami "satanistycznego obrzędu".

 

Miejmy nadzieję, że incydent ten wywoła szeroką dyskusję na temat miejsca i znaczenia obchodów różnych świąt religijnych w oficjalnych instytucjach państwowych. Czy ktoś przypomina sobie obchodzy Ramadanu, albo neopogańskich Szczodrych Godów? Dlaczego uprzywilejowany ma być wyłącznie judaizm?

Chanuka, znana również jako Święto Świateł, jest żydowskim świętem trwającym osiem dni, obchodzonym na pamiątkę ponownego poświęcenia Świątyni Jerozolimskiej w II wieku p.n.e. Święto to upamiętnia cud zachowania świecy menory, która mimo małej ilości oliwy, płonęła przez osiem dni, zamiast jednego. Tradycyjnie, w każdym domu zapala się świece na specjalnym świecidełku – menorze, dodając jedną świecę każdego wieczoru święta.

 

Obchody Chanuki w polskim Sejmie mogą być postrzegane jako brak szacunku i tolerancji dla innych religii. Choć społeczność żydowska w Polsce jest obecnie stosunkowo mała, jej wpływ na nasz kraj pozostaje znaczący. To właśnie z tego powodu wszyscy politycy poza Konfederacją zawyli z przerażenia gdy Grzegorz Braun uniemożliwił ich szefostwu zwyczajowe manifestowanie swojej pozycji.

 

Po incydencie związanym z ugaszeniem menory chanukowej w Sejmie, przeciwko posłowi Konfederacji Grzegorzowi Braunowi zostaną podjęte poważne działania. Marszałek Sejmu, Szymon Hołownia, zapowiedział, że przeciwko Braunowi zostanie skierowany wniosek do prokuratury, najprawdopodobniej na podstawie paragrafu mówiącego o zakłóceniu obrządku religijnego. Dodatkowo, poseł Braun został wykluczony z obrad Sejmu​​​ .

 

Prezydium Sejmu podjęło decyzję o nałożeniu na posła Brauna kar finansowych, polegających na odebraniu połowy jego uposażenia na trzy miesiące oraz całej diety poselskiej na pół roku. Kancelaria Sejmu została upoważniona do złożenia zawiadomień do prokuratury w tej sprawie ​.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Mendia i szambiarze

Mendia i szambiarze politburactwo zrobiły ze zwykłej gaśnicy świętego grala - "święta czerwona gaśnica" jest teraz symbolem nie tylko w polinie ale na całym ich tzw. zafajdanym zsyfilizowanym świcie zahotu.

Symbolem wygaszania syfu i mendziarstwa.

Wielkie pożary zaczynaja się od jednej małej iskry.

Czym bardziejj biją pianę tym bardziej rośnie wielkość "świętej czerwonej gaśnicy" .

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Stacja nr2

Czytając was trudno sie

Czytając was trudno sie oprzeć kim czym jesteście a to właśnie wy jesteście świadomie czy nie świadomie   agentami czyt ofiarami systemu kto jak kto sprzedawczyki ale To właśnie Braun walczył o wasze dupska by was nie szprycowano to właśnie Braun ma odwagę napluć w pysk takim systemowym idiota jak wy . Nie padło tu zdanie niemiecka agentura w sejmie zdrada i hucpa religijna a to tylko potwierdza że jesteście czym jeśteście jesteście gó@@no warci Braunowi możecie buty czyścić agenci z hanukowego świecznika .Szkoda klawiatiry i czasu na takie .....

Portret użytkownika Endymion

Braun na kamienicy brata żyda

Braun na kamienicy brata żyda namalował swastykę, aby pokazać, że w Polsce jest jakiś "antysemityzm". To jest teatrzyka dla takich jak ty gówno wartych anonimów. Sam jesteś ofiara systemowaj manipulacji niedostrzegając, co robią? Co Baraun zrobił w sprawie szczypawek, namordników? Ja więcej zrobiłem niż on, w moim gronie znajomych. To jest kontrolowana opozycja, niczym Kurwin. Co ciekawe, na początku plandemii Kurwin był sfotografowany w sklepie, w maseczce, rękawiczkach i chyba jeszcze przyłbicy, a zapewne miał na sobie gacie menstruacyjne owinięte w folię.. niestety tych zdjęć już nie ma w google, taka to wolność..

 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Szkarłatny

agent klaun w akcji, zrobił

agent klaun w akcji, zrobił dramę za zgodą swoich braci "starszych" kolejna szopka dla odwrócenia uwagi. A nie wiem czy zwracacie uwagę co aktualnie w knesejmie jest przepychane? Choćby takie perełki jak ustrawa o E-Do(d)ręczeniach, nie wiem czy ludzie sobie zdają sprawę z konsekwencji jakie niesie ze sobą to ścierwo zwane ustawą które już trafiło do senatu? Każdy e-poliniak będzie musiał mieć e-tożsamość e-niewolnika, i nie będzie zmiłuj, i że mnie w domu nie było więc poleconego nie odebrałem, a agent [br]*klaun pewnie jak zawsze głosował za taki z niego wolnościowiec. a nawet jak by głosował przeciw to tylko by tworzyć iluzję.........

Portret użytkownika Endymion

trafiłeś w punkt, bo ja

trafiłeś w punkt, bo ja akurat myślalem o tym, czyli o E-doręczeniach.Co to zmienia? Trzecie niedoręczenie i tak kwalifikują jako doręczenie. Jak będę miał na mailu, odczytam, będzie doręczone, a zaoszczędzę czas w kolejce na poczcie, oraz czas dojazdu. Mam profil zaufany oraz dostęp do E-ZUS, E-Sąd. Te instytucje dawno nas zniewoliły, a teraz mamy ułatwiony dostęp do nich. Wyrabiałem nowy dowód osobisty i wzięto ode mnie odcisk palca. Przed tym postępem nie uciekniesz, tak jak ja próbowałem żyć bez konta google, nie da się. Żyję bez FB, ale od dawna już na jakieś koncerty, wydarzenia, trzeba zapisywać się poprzez FB. Olewam te wydarzenia, ale zmierza to do tego, że nie masz konta na FB, to nie istniejesz. Zrobiono juz podobnie z kontem Google. Podobnie będzie z telefonami 5G, za kilka lat nie kupisz telefonu nie obsługującego 5G, to jest powolne gotowanie żaby. Zauważcie, że Korea i Chiny latają na Androidzie. Miałem dwa Iphony służbowe, nieintuicyjne dla mnie, to jest taki lans na marce, ale faktycznie trwałe, bo Huawej po gwarancji psuje się, mam jakiegoś starego szajsunga i działa już 7 lat, te nowsze już ine potrafią. Obecnie jestem fanem X-iomi. Redmi-9 starczy mi, 4GB Ramu. Bateria trzyma tylko dzień po 3 latach, a i gniazdo ładowania USB do naprawy. Waham się, czy brać Redmi-12 z 8GB Ramu, czy ten co mam reaktywować? Postępu nie zatrzymamy, ale musimy w nim zwinnie lawirować.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika alvaro31185

Po ile gaśnica? 

Po ile gaśnica? 

 

Swoją drogą Polska to kraj niestety już skończony 

Że złamanym kręgosłupem moralnym obludny i podzielony 

I szacun dla Grzegorza Brałna bo polski sejm oile jeszcze jest polski to nie kneset

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Strony

Skomentuj