Papież Franciszek nakazał aby zaprzestać nawracania żydów

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Jeśli komuś wydawało się, że ten dziwny papież Franciszek, którego wybrali sobie Katolicy nie może już zaskoczyć bardziej, okazuje się, że podległa mu watykańska instytucja nakazała właśnie, aby nie nawracać przedstawicieli religii judaistycznej. Najwyraźniej zdaniem papieża nie ma większej różnicy między chrześcijaństwem, a judaizmem.

 

Najnowszy dokument Komisji ds. Stosunków Religijnych ogłoszony w Watykanie 10 grudnia z okazji 50. rocznicy soborowej deklaracji o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich, może zaskakiwać. Okazuje się, że Kościół Katolicki, mimo uniwersalnej zasady swojego Boga, Jezusa Chrystusa, nie zamierza prowadzić żadnej misji skierowanej ku żydom.

 

W dokumencie wyjaśniono, że dobrzy katolicy, którzy szanują tak zwany ekumeniczny dialog z judaizmem, powinni powstrzymywać się od wszelkich prób ewangelizacji żydów. Stwierdzono wprost, że Kościół Katolicki nie przewiduje obecnie nawracania wyznawców tej religii uważając, że chrześcijaństwo jest jakąś formą pochodną judaizmu. Tak przynajmniej można to zrozumieć.

Wygląda na to, że chrześcijaństwo jest w likwidacji nie tylko na Bliskim Wschodzie, gdzie trwa właśnie przemilczany przez niemal cały świat holokaust mieszkających tam wyznawców Jezusa. Upadek tej starożytnej i niegdyś wiodącej religii w Europie najwyraźniej koordynuje nawet obecny papież Franciszek. Takimi decyzjami jak ta z zaniechaniem nawracania wyznawców judaizmu podkłada on "bombę" pod fundament chrześcijaństwa jakim jest nauczanie Jezusa - "Idźcie i nauczajcie inne narody".

Po serii dziwnych wypowiedzi i decyzji argentyńskiego papieża jezuity, chciałoby się zapytać - dla kogo on właściwie pracuje i na czym polega jego misja w Kościele? Człowiek, który miał odnowić oblicze chrześcijaństwa zachowuje się jak syndyk masy upadłościowej. Może się okazać, że po tym pontyfikacie nie będzie już czego zbierać, a dzięki wciąż trwającej islamskiej inwazji na Europę, którą też popiera aktualny papież, dojdzie do tego, że chrześcijanie będą ginąć na naszym kontynencie w taki sam bestialski sposób w jaki są obecnie eksterminowani w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Wojox

Jeżeli ktoś mówi prawdę to

Jeżeli ktoś mówi prawdę to odrazu od obcych się wyzywa? Przebierańcy podający się za "świątobliwości" nie ominełły bram kościelnych.
Wiem że bycie oszukanym boli. Ale nie bądźmy cyniczni. Jeżeli ktoś kłamał, jednocześnie pozorował "OJCA ŚWIĘTEGO" co samo w sobie jest naganne, stał się tylko przyczyną zgorszenia a nie chwały...
NIKOGO NIE NAZYWAJCIE OJCEM ŚWIĘTYM.. podaje Biblia, słowa Jezusa...
Ale niektórzy Jezusa odrzucili, bo mieli "ojca świętego" na miejscu...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

marko5 a mnie tez masz tylko

marko5 a mnie tez masz tylko za polskojęzycznego jakiegoś tam?? Niestety prawda boli, ale jest prawdą... JP2 nie był tym, na jakiego wyglądał a najlepszym dowodem na to co mówię, to oddanie Polski Zydom i lewakom całej Synagodze Szatana... Nie słowa,, lecz czyny o tym świadczą... Niszcząc rzekomo komunę oddał nas Szatanowi. Kłam jego słów zamienił Polskę na dom diabła. To on, wychowany w środowisku żydowskim Wadowic pałał "wielką miłością" do tego zbrodniczego narodu..Puste słowa: "Niech zstąpi duch twój..." odnosiły sie oczywiście do narodu żydowskiego nie Polaków, chociaż tak chętnie wzięli to naiwni moi Rodacy do siebie...

Portret użytkownika marko5

Pominąleś kolego jakiś

Pominąleś kolego jakiś rozdzial.Jezus nawet na krzyżu nie zlozeczyl , to samo robil JPII.A Polske żydom po wojnie oddal wujek stalin , nie kto inny.Dobrze wiesz dlaczego.W 1939 żydzi w wielu miejscowościach na wschodzie witali ruskich a potem niemców kwiatami.Takie sa fakty.Ja Ciebie nie osadzam.Wolno Ci posiadać swoje poglady .Troche mnie czasem razi brak szcunku w odnoszeniu się do innych ludzi.To tyle.Czy jesteś Polakiem czy nie , to Ty wiesz najlepiej nie ja

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Coś przesadziłeś...JP2 na

Coś przesadziłeś...JP2 na krzyżu nie złorzeczył, bo nie był do niego przybity. To kłamca i cwaniak nad cwaniaki. Smutno wkurzajace jest to, że tylu porządnych naiwnych Polaków zwiódł do końca ich dni...

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Polskę bolszewikom ( żydom)

Polskę bolszewikom ( żydom) oddał żyd Churchil, a JP2 odebrał bolszewikom- żydom i oddał tym żydom co oddali Polskę żydom bolszewikom. Chyba, że uważasz iż Polska jest wolna od jebaneg* żydostwa z Zachodu..
Gdybyś miał wątpliwości to nawet bolszewicy- żydzi nie odebrali nam suwerenności, Polska się liczyła na świecie, miała liczący się przemysł na świecie a teraz żydostwo zachodu zabrało nam wszystko. Czas marko zacząć wyciagać makro-wnioski z otaczającej rzeczywistości.

Portret użytkownika marko5

Wiesz co - żyjemy w innych

Wiesz co - żyjemy w innych realiach dlatego mamy inne wnioski.Inne wnioski wyciągniesz na pustyni w spiekocie, inne w lesie a jeszcze inne na Antarktydzie.Mój swiat jest widocznie inny od Twojego.Lecz nie zamierzam naśmiewac się z Twoich pogladów , tylko traktuje je z szacunkiem należnym drugiemu czlowiekowi.Jako dobry matematyk , staram sie zawsze dociec dlaczego tak jest.Tylko i wyłacznie zrozumienie mechanizmów.

Strony

Skomentuj