Posiedzenie izraelskiego Knesetu w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dnia 27 stycznia zaplanowano w Polsce niezwykłe wydarzenie. Do naszego kraju przyjedzie ponad 60 członków izraelskiego parlamentu, Knesetu. Zbiorą się oni na sesji plenarnej w Krakowie.

 

Sesja wyjazdowa żydowskiego parlamentu odbędzie się w 69 rocznicę wyzwolenia terenu obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Z okazji kolejnej rocznicy politycy izraelscy upamiętnią ofiary niemieckich zbrodni.

 

Żydzi podkreślają, że będzie podjęta specjalna rezolucja potępiająca wykorzystanie zwrotu "polskie obozy śmierci". Zamiast tego zaproponowane zostanie, aby używać zwrotu "niemieckie nazistowskie obozy na terytorium Polski".  Na spotkanie w Krakowie przybędzie największa w historii delegacja członków izraelskiego.

 

Oprócz tego podczas spotkania będzie omawiana kwestia antysemityzmu w Europie. Zwraca się uwagę przede wszystkim na komentarze na forach i portalach społecznościowych, na których przeważają opinie, że „Izraelczycy zachowują się jak naziści wobec Palestyńczyków”, czy też, że „Żydzi mają zbyt wiele władzy w gospodarce, polityce i mediach”.

 

Żydowscy aktywiści zauważają, że tego typu przejawy antysemityzmu w Internecie są powszechne. Politycy izraelscy zaproponują specjalne prawo, aby „rozszerzyć podstawę prawną do ścigania przestępstw z nienawiści i przestępstw popełnionych z pobudek antysemickich w Internecie”.

 

Oczywiście wyjazdowe spotkanie Knesetu to też problem dla mieszkańców Krakowa. Można się spodziewać paraliżu kilku newralgicznych punktów miasta. Po ulicach może przechadzać się wielu agentów służb w tym agenci izraelscy z karabinami maszynowymi gotowymi do strzału.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mroz

smutne to jak podchodzi się

smutne to jak podchodzi się do tak ważnego, z punktu widzenia tam obecnych, wydarzenia. a już wszelkie teorie spiskowe z tym związane można włożyć między bajki. tak samo wszystkie obawy odnośnie ochrony gości - przecież jeżeli nasi przedstawiciele odbywają wizyty w innych krajach to działa to w ten sam sposób, podobnie jak w przypadku wizyt zagranicznych polityków u nas. i nikt nie robi z tego żadnego problemu

Portret użytkownika Sem

Człowieku Kneset obradował

Człowieku Kneset obradował już w ubiegłym roku ale TVN i inne stacje głównego ścieku nie powiedziały o tym. Poza tym, myślisz że nasz Sejm mógłby pojechać do Tel Avivu? Zastanów się gdzie zyjesz i otwórz oczy abyś zobaczył, co jest grane.
Pozdrawiam

Portret użytkownika aden

Kto rządz Europą?  Oto

Kto rządz Europą?  Oto odpowiedź:  http://www.arkadia-polania.pl/skutek-uboczny-smierc.php
Obejrzyjcie cały film bo warto.  Okazuje się że 400 milionami europejczyków, rządzi garstka ludzi a konkretnie członków komiski europejskiej którzy przez nikogo nie są wybierani, nikomu nie zdaja relacji ze swojego działani, natomiast wydają dyrektywy które muszą być wdrażane w całej Uni, tylko dlateko że oni je wydali.....
NIEWIARYGODNE ŻE EUROPEJCZYCY DAJĄ SIĘ TAK WODZIĆ ZA NOS..... i jeszcze jedno: w europie nie ma już demokracji, lecz dyktatura.... w welutowych rękawiczkach...
 

Portret użytkownika Karol

Niech obradują nad

Niech obradują nad Czerniakowem i innymi rebe  co tak dobrze współpracowali z Niemcami i wysyłali swoich mniej rozgarnietych  rodaków na smierć aby tylko uratować siebie.
Nad Żydami w USA, którzy nie dawali wiary Karskiemu też niech obradują .Nie wydali ani centa aby bronić swoich rodaków mordowanych w Europie.
 

Portret użytkownika Agnus

Naszym problemem jest

Naszym problemem jest frankizm. On to poprzez swoją antypolską politykę był potężnym i skutecznym ciosem wymierzonym w nasz Naród w okresie przedrozbiorowym i nieustannie ponawianym w każdej krytycznej sytuacji dla naszej Ojczyzny. Ruch kabalistyczno-okultystyczny wdarł się do Kościoła katolickiego w Polsce (H.Pająk "Kościół do katakumb - Polska do kasacji". Żydowscy historycy (nie wszyscy) fałszują ustawicznie naszą historię wybielając własną. Warto przeczytać książkę Ireneusza Lisiaka "Żydowscy kolaboranci Hitlera". Antysemityzm to w rzeczywistości antyjudaizm, który przez wieki nabrał kierunek okultystyczny odchodząc od nauki mojżeszowej. Ci żydzi, którzy odeszli od Ksiąg Starego Testamentu, poszerzając studiowanie Tory o Talmud, muszą czymś przysłonić swe haniebne czyny i tu idealnie sprawdza się wymyślone przez nich hasło: antysemityzm. W rzeczywistości jest to walka z całym chrześcijaństwem.

Portret użytkownika Gorgojlus

Jak dla mnie to świadoma

Jak dla mnie to świadoma prowokacja. Znane są w polsce nastroje anty...
Więc jak Polska powie NIe to bedzie na swiecie rozgłoszona jako kolebka antysemityzmu. A jak przyjadą tutaj i ktoś zaprotestuje to tez bedziemy wytrąbienie na świecie. Ale mnie bawi to że będą bronić Polski od przypisywania im obozów hehe. Tak jakby Oni byli główną siłą medialną na świecie.

Portret użytkownika Pantałyk

Dajcie spokój. Swoje interesy

Dajcie spokój. Swoje interesy oni realizują na terenie Polski już od początków "komuny". Po 89r. doszło tylko do "zmiany warty", choć ster i tak dzierżyli ci co powinni. Polacy są mamieni i okłamywani już przynajmniej 60lat. I nadal NIC nie widzą!

Portret użytkownika scolo

Nie zgadzam się, żeby obce

Nie zgadzam się, żeby obce państwo urządzało sobie posiedzenia na terytorium mojego państwa jakiekolwiek by ono nie było. Jeżeli społeczność Izraela uznaje moje niezadowolenie jako antysemityzm, to  niech się leczą z fobii.
Polska jest miejscem do życia w pierwszej kolejności dla ludności tubylczej, a nie napływowej, która nie potrafi sobie ułożyć współżycia z sąsiadami. Film wyemitowany na TVP Kultura nie miał nic wspólnego z kulturą życie pokazane w Hebronie i zachowanie jakie prezentowali obywatele państwa Izrael noszą znamiona rasizmu i obłędu.
Nie chcę takich ludzi mieć tu w Polsce to fanatycy chorzy na swoją ideologię.

Strony

Skomentuj