Skandal w USA - według szefa FBI, Polacy i Węgrzy odpowiadają za holokaust

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polskie elity z rozdziawionymi gębami nie wiedzą jak zareagować na szokujące słowa dyrektora FBI, James B. Comey, który wypomniał w trakcie przemówienia przed przedstawicielami społeczności żydowskiej, że współodpowiedzialni za zbrodnie nazistowskie na Żydach są Polacy i Węgrzy.

 

To dziwne, że wszyscy nagle się dziwią, że z Polski zrobiono wspólników nazistów. Nie ma się jednak co dziwić, bo polityka szkalowania Polski i Polaków trwa już od dawna. Zostało to zapowiedziane jeszcze w 1996 roku, kiedy podczas Światowego Kongresu Żydów padły ostrzeżenia, że o ile Polska nie zapłaci roszczeń żydowskich będzie upokarzana na arenie międzynarodowej.

„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym” - Izrael Singer

Tak się składa, że zaraz po tej deklaracji w mediach zaczęły się pojawiać sformułowania w stylu "polskie obozy zagłady". Ci, którzy promowali te określenie obłudnie twierdzili, że nie chodzi o to, że to Polacy zorganizowali zagładę, tylko, że stało się to na terenie Polski. To bardzo pokrętna logika, ponieważ wtedy, kiedy doszło do ludobójstwa II wojny światowej, Polska nie istniała. Częścią jej terytorium administrowali Sowieci, a drugą Niemcy. Światowa opinia publiczna dowiaduje się z takiego prostego przekazu, że to Polacy poprzez swój organiczny antysemityzm spowodowali zagładę Żydów. Nie oszukujmy się, tak to odbiera 99% niezbyt rozgarniętych mieszkańców zachodu.

 

Podobny dyskurs od ponad dekady dominuje też w Polsce i całkiem sporo Polaków czytających rządowe gazety i oglądających prorządową telewizję, wierzy już w to, że w czasie II wojny światowej masowo mordowaliśmy Żydów. Implementowanie tego rozpoczęto od wyolbrzymienia zbrodni w Jedwabnem.

 

Nie oszukujmy się, mieszkająca tam ludność rzeczywiście dokonywała pogromów na Żydach i jest to godne potępienia, ale nie wolno przedstawiać tamtych morderczych aktów dokonanych przez Polaków w oderwaniu od kontekstu historycznego. Faktem historycznym jest to, że Żydzi spowodowali bardzo wiele nieszczęść wśród mazurskiej ludności. Po wejściu sowietów chętnie współpracowali z NKWD i nowym okupantem, pomagając w typowaniu Polaków do wywózki na Syberię. To pompowało nienawiść, która eksplodowała potem w kilku godnych potępienia incydentach w Jedwabnem i Wąsoszu.

 

Jednak nasze media wcale tak tego nie przedstawiały skupiając się tylko na kwestii zbrodni i rozpatrując ją w oderwaniu od wspomnianego powyżej kontekstu historycznego. Nie wyjaśniono też do końca roli jaką w Jedwabnem odegrali Niemcy. Naczelny Rabin Polski zabronił ekshumacji zasłaniając się względami religijnymi. Wiemy zatem o tym tylko to, co chcą wyeksponować pewne czynniki kształtujące przekaz medialny.

 

Potem pojawiła się cała seria, promowanych za pomocą wielkiej wrzawy medialnej, antypolskich publikacji pisarza żydowskiego Tomasza Grossa, który skupił się na udowodnieniu swoimi rzekomymi badaniami, że Polacy odpowiadają za holokaust. Padały szalone cyfry o setkach tysięcy Żydów rzekomo zamordowanych przez naszych rodaków. Wygląda na to, że była to kolejna odsłona tej samej operacji wdrukowywania do głów Polaków niemieckiej winy.

 

Jednocześnie sformułowanie "polskie obozy zagłady" zaczęło zdobywać coraz większa popularność na zachodzie. Zaczęli tak pisać Francuzi, Hiszpanie, Włosi, ale o zgrozo również Niemcy. Po ponad dekadzie suflowania przekłamań znaleźliśmy się w tym punkcie, że odpowiedzialni za zagładę Żydów są Polacy, Węgrzy i beznarodowi "Naziści", ale nie Niemcy. I to wszystko zaledwie 70 lat od zakończenia wojny. Czy siła propagandy nie jest potężna?

 

Swoistą kulminacją akcji szkalowania Polaków było rzekome przejęzyczenie urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który podczas wręczania pośmiertnego Medalu Wolności dla legendarnego kuriera z Warszawy, Jana Karskiego, użył sformułowania "polish death camps". Od tego czasu pojawił się też niemiecki film wybielający Wermacht i wskazujący polską Armię Krajową, jako antysemitów pomagających w eksterminacji narodu żydowskiego. Polska reakcja na te szczytowe przykłady szkalowania naszego kraju jest mniej niż niemrawa.

"W ich mniemaniu, mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier i wielu, wielu innych miejsc nie zrobili czegoś złego. Przekonali siebie do tego, że uczynili to, co było słuszne, to, co musieli zrobić" – powiedział szef FBI

Prawdopodobnie ostatnio nagłośniona wypowiedź dyrektora FBI, Jamesa B. Comeya, nie jest zatem niczym nowym, to najwyżej kolejna bolesna odsłona akcji planowego upokarzania Polaków. W tym kontekście zupełnie groteskowo wyglądają uczestnicy Akcji Żonkil, upamiętniającej Powstanie w Getcie Warszawskim, a objawiającej się przypinaniem dziwacznych pseudokwiatków stylizowanych na Gwiazdę Dawida. Nasze elity manifestują w ten sposób swój filosemityzm, który w obliczu wyliczonych powyżej antypolonizmów, najłagodniej można nazywać niemądrym.

 

Nie wygląda to dobrze, gdy przytoczy się niedawną próbę sprzedaży polskich lasów, aby spłacić te wypomniane w 1996 roku odszkodowania opiewające na około 65 miliardów dolarów. Próbowano to przeprowadzić podejmując pod osłoną nocy próbę zmiany konstytucji, co miało dawać możliwość przeprowadzenia tej haniebnej operacji sprzedaży polskich drzew. Czy gdyby to się udało i nasze dobro narodowe zostałoby poświęcone na opłacenie tego żądania, to Polska przestałaby być już upokarzana na arenie międzynarodowej?

 

Właściwie nie możemy zrobić zbyt wiele abyśmy nie byli na świecie postrzegani jako współodpowiedzialni za zagładę narodu żydowskiego w pierwszej połowie XX wieku. Skoro jednak Amerykanie tak ochoczo zabrali się do szkalowania Polaków jako morderców Żydów, to może my powiniśmy przypomnieć o holokauście jaki oni dokonali na Indianach mieszkających w Ameryce Północnej.

 

Historia nie jest czarno-biała, tylko ma liczne odcienie szarości. Powinniśmy walczyć o postrzeganie naszego narodu na świecie, ale kto jednak ma to czynić skoro polska polityka historyczna praktycznie nie istnieje, a nasi żałośni politycy nie są zdolni do żadnej reakcji,  ponieważ ich prawdziwi mocodawcy z zagranicy nie pozwalają im reagować właściwie coraz częstsze przypadki antypolonizmu na świecie.

 

 

Źródła:

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/zydzi-zadaja-odszkodowan_363872.html

http://natemat.pl/23675,zydzi-zadaja-od-polski-zwrotu-mienia-jestescie-jedynym-krajem-ktor...

http://www.rp.pl/artykul/914964.html

http://wpolityce.pl/historia/241342-akcja-zonkile-ponad-800-wolontariuszy-bedzie-jutro-w-w...

http://telewizjarepublika.pl/quotrozdajemy-izraelskim-zydom-obywatelstwa-jak-ulotkiquot,16...

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lesq

ja to traktuję jako robienie

ja to traktuję jako robienie polityki.. chcą zrobić forsę na Aushwitz..

i chcą forsy..

 

cóż mogę powiedzieć.. traktuję to jako komplement z tego względu że widocznie uważają Polaków za bardzo inteligentnych ludzi.. i boją się byśmy się rozwinęli.. i robią wszystko by nas oskubać..

ALBO..

Politycy w Polsce zapłacili tym ludziom by ludzie nie mieli możliwości opuszczenia kraju Polska.

by za3mać ludzi w Polsce ze względu na demografię nie wiadomo... przyczyn może być mnóstwo..

szkoda że uderzają w nasz bantustan dzięki OBECNEJ WŁADZY.

 

niech jakiś historyk weźmię to na klatę.. ja nie chce skompromitować wszystkich..

jeszcze by mi ręka drgnęła.. ale według mnie wiem że to jest polityka... Ameryka źle robi.. doprowadzi do tego że ludzie będą chcieli się zemścić na Ameryce.. a wiemy że jedna osoba może w tym świecie coś zdziałać...

w Rosji 1 typ wojskowy.. rozp... na łopatki całą Amerykę badając jej obronę.. oraz strategicznie znalazł hak na Amerykę oraz Izrael.

 

Mam nadzieje że bóg przywróci im ich mózgi Biggrin

chyba że wynik tej zabawy jest inny nie wiem chociaż widzę że pis wpycha nas na niebezpieczne tory geopolityki..

kto wie. może tak sprawdzają to czy lubimy Amerykę.. albo zaufanie do Państwa chociaż kto zrozumie niektórych Amerykanów Biggrin

Portret użytkownika cezary

Zydzi z USA zrobia wszystko

Zydzi z USA zrobia wszystko ahby polacy nie dostali prawa do bezwizowego wjazdu do USA. Ciekawe co tak naprawde maja oni do ukrycia . ze az tak bardzo boja sie polakow. Ciekawe ile kont hajkowych Polakow zostalo przeniesionych w raz z bankami przed i po 1939. . I czy tam nie sa one dalej aktywne . aby to sprawdzic trzeba samemu osobiscie zlozyc wiayte w banku. 

Portret użytkownika niko

Przestań KŁAMAĆ! z Jedwabnem

Przestań KŁAMAĆ! z Jedwabnem to NIE Polacy a Niemieccy Hitlerowcy wymordowali Żydów a Polakom kazali się przyglądać na tą ohydną zbrodnię (przekaz od naocznych już nieżyjących świadków). Ciekawe jakby Ciebie pod lufami karabinów postawili, jako widzów egzekucji innych to czy byś był taki bohaterski? Polacy wielokrotnie narażając życie własne i swoich bliskich ukrywali Żydów a i też ponosili za to karę śmierci. Nie lawiruj słowami i metodami socjotechnicznymi.

Portret użytkownika Marti

We Francji żydostwo jest

We Francji żydostwo jest prześladowane przez francuzuów i Arabów i powoli sami się wynoszą.
U nas należałoby zacząć robić to samo, my mamy jeszcze jeden atut, wysłać ich, tym razem skutecznie, tam gdzie ich miejsce...
Amerykanie chyba zapomnieli o tym ilu ludzi zabili przez ostatnie choćby 100 lat w imię ropy i z innych pobudek.
Jako pierwsi i jedyni użyli bomby atomowej, lecz nik im tego nie wypomina a szkoda...
Dziadków Obamy więzili i wykorzystywali do pracy jako niewolników, ale nik o tym nie mówi, że już nie wspomnę ilu nazistów przygarnęli do siebie i zapewnili im dobrobyt.
Najgorsze jest to, że nikt z naszej parszywej klasy politycznej nie ma odwagi, żeby powiedzieć prawdę a nasza polityka powinna odpowiadać oko za oko.
Czy dalej będziemy się płaszczyć przed tą tępą masą zza oceanu.
Mam nadzieję, że choć wizy im wprowadzimy

Portret użytkownika Novy

      A ja zpaytam wprost;jak

 
 
 
A ja zpaytam wprost;jak to było możliwe aby szefem Głównego Sztabu Wojskowego  NATO w Waszyngtonie został po marszałku Montgomerym sam Adolf Heusinger(czytaj Hojcinger),z głównego sztabu Hitlera,feldmarszałek i zbrodniarz hitlerowski,zagorzały nazista?Czy USA nie stać było obsadzić w tej roli kogoś przyzwoitego.Ilu takich nazistów służyło w armii USA? Czy to nie hańba dla narodu amerykańskiego?
Mojej babci przyrodni brat był lotnikiem  II w.św,zginął na Wielką Brtyanią zestrzelony przez Niemców w bitwie o Anglię w 1940 r.Miał zaledwie 21 lat,był lotnikiem-ochotnikiem. Był z pochodzenia Polakiem urodzonym w Nowym Yorku,jego rodzice i rodzice mojej babci  pochodzący z Polski byli Polakami.Czy nie jest wstyd Amerykanom?
 
 

Portret użytkownika pragmat

pragmatyzm Sady o nieuctwie,

pragmatyzm
Sady o nieuctwie, przypadkowym bledzie FBI sa naiwne. Ameryka chce pogorszenia stosunkow z Polska gdyz blizszy im jest biznes surowcowy z Rosja niz klopotanie sie z martyrologia Polakow czy europejczykow.Polska jak glupi Jas spelnila swoje zadanie. Staje sie obciazeniem dla Ameryki w stosunkach z Rosja. Ludzie nie badzcie naiwni nikt za darmo was nie obroni. Nikogo wasza martyrologia ani szlachetnosc nie obchodzi jesli wchodza interesy gospodarcze. Liczcie na siebie.
Nalezy budowac wlasna nowoczesna baze gospodarcza w oparciu o wszystko co jest lub co moze byc dostepne, niezalenie kto ma te zasoby. Sadze ze pragmatycznie nalezy korzystac z dorobku i doswiadczenia nawet diabla aby mozna stworzyc panstwo silne gospodarczo a co zatem i bezpieczne. Tylko silne gospodarcze panstwo moze wplywac na swoj los.
Nie wierzcie w cuda, dobrych sasiadow, gusla czary,proroctwa,zwidy. Ksztaltujmy nowe pokolenie w dyscyplinie nauki tak aby mozna bylo planowac i przewidywac skutki swojej dzialalnosci. Mamy obecnie przyklad panstwa miernoty wynikajacy z rozwalenia podstaw przemyslu i zmarnowania doswiadczenia dorobku pokolen. Jest wiec nad czym pracowac.

Portret użytkownika andreess

tak, tylko t zw elity

tak, tylko t zw elity polityczne polskie skutecznie gnoiły i gnoja swoich.. polaków stwarzajac feudalizm i ja wolę mieszkac gdziekolwiek niz w kraju gdzie.. nawet bym chciał cos robic to nie moge bo na każdym kroku jestem udupiany (ZUS ??? BANKI dla kogo czy nie dla polskich spekulantów i feudałów)?? dla tego nienawidze poslki kingasajzu tak zarzadzanej zacznujcie od siebie ja juz nie doczekam.. zmiencie ustrój na demoktracje bezposredni a a zaczecie od siebie czyli kraju.. oczyscic kraj z samowoli rzadzących..to daje tylko demokracja bezposrednia ..dla niedoinformowanych to nie partia tylko zmiana ustroju w oparciu o istniejaca konstytucje.. reszte poczytajcie sobie
 

Portret użytkownika andreess

tak, tylko t zw elity

tak, tylko t zw elity polityczne polskie skutecznie gnoiły i gnoja swoich.. polaków stwarzajac feudalizm i ja wolę mieszkac gdziekolwiek niz w kraju gdzie.. nawet bym chciał cos robic to nie moge bo na każdym kroku jestem udupiany (ZUS ??? BANKI dla kogo czy nie dla polskich spekulantów i feudałów)?? dla tego nienawidze poslki kingasajzu tak zarzadzanej zacznujcie od siebie ja juz nie doczekam.. zmiencie ustrój na demoktracje bezposredni a a zaczecie od siebie czyli kraju.. oczyscic kraj z samowoli rzadzących..to daje tylko demokracja bezposrednia ..dla niedoinformowanych to nie partia tylko zmiana ustroju w oparciu o istniejaca konstytucje.. reszte poczytajcie sobie
 

Portret użytkownika pragmat

pragmatyzm Sady o nieuctwie,

pragmatyzm
Sady o nieuctwie, przypadkowym bledzie FBI sa naiwne. Ameryka chce pogorszenia stosunkow z Polska gdyz blizszy im jest biznes surowcowy z Rosja niz klopotanie sie z martyrologia Polakow czy europejczykow.Polska jak glupi Jas spelnila swoje zadanie. Staje sie obciazeniem dla Ameryki w stosunkach z Rosja. Ludzie nie badzcie naiwni nikt za darmo was nie obroni. Nikogo wasza martyrologia ani szlachetnosc nie obchodzi jesli wchodza interesy gospodarcze. Liczcie na siebie.
Nalezy budowac wlasna nowoczesna baze gospodarcza w oparciu o wszystko co jest lub co moze byc dostepne, niezalenie kto ma te zasoby. Sadze ze pragmatycznie nalezy korzystac z dorobku i doswiadczenia nawet diabla aby mozna stworzyc panstwo silne gospodarczo a co zatem i bezpieczne. Tylko silne gospodarcze panstwo moze wplywac na swoj los.
Nie wierzcie w cuda, dobrych sasiadow, gusla czary,proroctwa,zwidy. Ksztaltujmy nowe pokolenie w dyscyplinie nauki tak aby mozna bylo planowac i przewidywac skutki swojej dzialalnosci. Mamy obecnie przyklad panstwa miernoty wynikajacy z rozwalenia podstaw przemyslu i zmarnowania doswiadczenia dorobku pokolen. Jest wiec nad czym pracowac.

Portret użytkownika Kazek12

Ten dyrektor FBI, to zydowski

Ten dyrektor FBI, to zydowski  syjonista realizujący  polityke  szkalowania  Polski  w  imieniu  Amerykańskiego  Kongresy  Żydów, domagającego  si e  od  Polski  ponad  60  mld  dolarów  za  jakies  mienie  żydowskie po  II wojn ie  światowej. Nie  chcą  oni korzystac  z  drogi  prawnej, a  chcą  wymusić  haracz  na  swoją  rzecz, gdy Polska  już  wszystko spłaciła  zaraz  po  wojnie, a  teraz  to  jakiś  haracz  wymyslony  przez  żydostwo  , kgtóre  jakoby jest  spadkobiercą  wszystkich  pomordowanych  żydów, a  czy  w takiej  ilości  jak  to ogłaszaja oni  wzem i wobec  to juz nie wioadomo, bo ostatnio z innych  wypowiedzi, ze nigdy nie mogło  w Polsce  zginąc  tylu żydów ilu sie nam podaje  do wierzenia. WSystarczy  przeczytać  wywiad  Swiedłowa na  ten  temat.

Portret użytkownika Has$

Obym sie mylił, ale mi to

Obym sie mylił, ale mi to smierdzi takim powolnym urabianiem opinii światowej przed jakims wielkim ,,gównem,, jaki moze w przyszłości spotkac Polskę i Nas Polaków, zeby swiatu Nas żal nie było. ...śmierdzi, smierdzi , smierdzi... taki szef FBI to nie byle głupek spod bud z piwem, i jak cos pieprznie, to też z rozmysłem, bo w słuzbach nic nie dzieje się przypadkowo.
 
Przeraża mnie kadr z filmu o Kuklińskim, animacja mapy taktycznych ataków III wojny swiatowej  ..zagłady Polski Sad

Portret użytkownika baraninka84pl

HOLLO-PIERDOLLO !!!!  Za te

HOLLO-PIERDOLLO !!!! 
Za te chore izraelskie umysły godne ciężkiego schizofrenika z para... za ten wyzysk i ucisk Naszego Dumnego Narodu , który zmanierowany jest od pokoleń - gdzie nigdy nie będziemy mieli jednomyślności - na której te pijawy kożystają ... za ich wszystkie ciędzkie grzechy - WINNIŚMY wystrzelić ich w kapsule w kierunku - do SŁOŃCA NA SPODKANIE Z ich STWÓCĄ - w kierunku wielkiego pieca !!!
Żądam wdrożenia nowego programu kosmicznego  w PAK - by lżej było 

Strony

Skomentuj