Benjamin Netanjahu oskarża Europę o antysemityzm i wzywa Żydów do powrotu do Izraela

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Premier Izraela wykorzystał trudną sytuację jaka panuje we Francji i wezwał wszystkich Żydów aby wyjechali z Europy. Jednocześnie oskarżył europejskie kraje o stale rosnący, "obrzydliwy" antysemityzm.

 

Ostatnie wydarzenia we Francji mają ogromne znaczenie nie tylko dla tego kraju, ale również dla całej Europy. Do kolejnych zamachów terrorystycznych może dojść praktycznie w każdej chwili. W piątek terroryści zaatakowali paryski supermarket - w wyniku akcji zginęło 4 Żydów. Premier Izraela postanowił wygłosić apel do wszystkich żydowskich mieszkańców naszego kontynentu.

 

Benjamin Netanjahu oskarżył kraje Europy o antysemityzm i wezwał wszystkich Żydów, w tym między innymi z Francji, aby emigrowali do Izraela. Wyraził również ubolewanie ze względu na to, że Żydzi są mordowani tylko dlatego, że są Żydami.
"Ataki w Paryżu są kontynuacją wojny ekstremistycznego Islamu przeciwko naszej wolnej cywilizacji na Zachodzie, w całym współczesnym świecie oraz w umiarkowanych krajach arabskich. [...] Jeśli zignorujemy fakt że ekstremistyczny islamski terroryzm chce zniszczyć całą zachodnią cywilizację, w tym również Żydów - jeśli to zignorujemy, to co teraz widzimy w Paryżu będzie dopiero początkiem." - powiedział Benjamin Netanjahu.
Specjalny zespół ministrów podejmie w tym tygodniu kroki, które pozwolą zwiększyć imigrację z Francji i innych krajów Europy, które cierpią z powodu "strasznego antysemityzmu". Netanjahu zapewnia, że każdy Żyd zostanie przyjęty do Izraela i otrzyma wsparcie ze strony rządu.

 

 

Na podstawie: http://www.jpost.com/Israel-News/Netanyahu-to-French-European-Jews-after-Paris-attacks-Israel-is-your-home-387309

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika GRACE1966

ZYDZI SA  TAK SAMO 

ZYDZI SA  TAK SAMO  ZAGROZENI   W  EUROPIE  JAK  CHRZESCIJANIE  TO LEWAKI   CHCA  NASZEJ  ZAGLADY   NIEMICKIE  LEWAKI  CHCA   DOKONCZYC  CO IM SIE  W  2GIEJ  WOJNIE NIE UDALO   ZAMIAST SIE  KLUCIC  TO  WSZYSCY  CHRZESCIJANIE   I ZYDZI  BRONCIE  EUROPY    CO  ZOSTANIE  PO KOSCIOLACH  SYNAGOGACH  CERKWIACH    JAK  SIE TA  CHOLOTA  DO TEGO  DORWIE   CO  PO CMENTARZACH   OSWIECIMIU  CO  PO  POMNIKACH  NASZYCH  SWIETYCH  I SANKTUARIACH   BRONCIE  EUROPY  

Portret użytkownika kruk51

Istotnie ! Pan Netanjahu ma

Istotnie ! Pan Netanjahu ma rację ! Europę rzeczywiście ogarnia antysemityzm ! Co jest przyczyną ?
Dużo większa świadomość i wykształcenie przeciętnego europejczyka niż to było przed wojną !
Żydostwa i polityki żydów nie da się ukryć ! Do czego zmierzają ? A no do opanowania ekonomicznego
i politycznego Europy !  Piszę o Polsce bo jestem Polakiem ! Niestety Panowie Żydowie ! Widać Was wszędzie !
Już się nie ukrywacie ! Jesteście łatwi do zindentyfikowania. Mimo staropolskich nazwisk i imion ! Usiłujecie
tworzyć nowa nację ; żydo polaka ! Jest problem, któremu nie sprostacie ! Genetyczna logika obu narodów
jest różna ! Polska nie będzie wspólnym domem wszystkich, jak to hipokrytcznie określił żyd Pan Kalisz.
Pomijam różnice anatomiczne, bo te nie mają znaczenia. Ale judaizm to nie tylko religia, to głównie polityka !
Póki co to my Polacy po 123 latach zaborów po dzień dzisiejszy walczymy o Polskę i polskość ! Czego Wy Żydzi nie rozumiecie ! Dla Was to jest nacjonalizm a dla nas Polaków patriotyzm ! Uczycie nas i ciągle uczycie !
I głosicie światu, że to Wy macie rację ! Jednak tak nie jest ! Świadomość narodowa jest podstawą istnienia
narodu ! Przecież doskonale o tym wiedzą Żydzi !  Tylko, że ta świadomość narodowa jest przeszkodą do
budowania Żydo landu w Europie a przede wszystkim w Polsce ! Szczęśliwej podróży do Izraela ! ! !
 

Portret użytkownika so(L)dier

Jesteście troszkę

Jesteście troszkę naiwni...
Jeżeli on tak mówi publicznie trzeba spodziewać się czegoś zupełnie innego. Żydzi nie wyjadą z europy, reczej to hasło do aktywacji specjalnie przeszkolonych obrzezanych agentów żeby pojechali do Europy i rozpoczeli wykonywać swoje zadanie.
Za długo wnikali we wszystkie kręgi władzy, mediów, wojska, kościoła, aby teraz ten wielowiekowy plan zniweczyć.

Miejcie oczy otwarte jak żyd mówi że coś jest zdrowe to na 99% to trucizna:)

Strony

Skomentuj