Włamanie hakera do poczty Clinton i „histeryczne zarzuty” wobec Rosji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do włamania do skrzynki pocztowej Hillary Clinton, kandydatki na prezydenta Stanów Zjednoczonych, przyznał się rumuński haker Marcel Lazar, znany jako Guccifer.  Rumun wyraził wątpliwości, co do oskarżeń administracji Obamy wobec Rosji i zaangażowania Moskwy w cyberataki. Lazar oświadczył to na wizji w wywiadzie udzielonym stacji Fox News.

 

 

Guccifer nazywa zarzuty udziału Rosji w cyberataku, którego celem było wpływanie na wyniki wyborów prezydenckich w USA, „fakeową cyberwojną” i „histerią”.

 

„Amerykanie zwariowali od myślenia o tym, że to była rosyjska inwazja na Stany Zjednoczone. To czyste szaleństwo. Czy wiesz, że to zwykła histeria? "- powiedział haker.

 

Wcześniej amerykańskim agencjom wywiadowczym udało się uzyskać niezbite dowody, że Rosja uczestniczy rzekomo w procesie przekazywaniu materiałów pozyskanych od hakerów do WikiLeaks.

Ocena: 

5
Średnio: 4.4 (7 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dobra. A teraz marsz ić

Dobra. A teraz marsz ić wytłumacz to co napisałeś ofiarom Radia co ma Ryja, które planowo i z premedytacją wycieńcza twoją mame i tate oraz inne mohery ekonomicznie i energetycznie.

Portret użytkownika inzynier magister

Rząd globalny chciał by

Rząd globalny hitleryzmu NWO chciał by klintonówka została dyktatorem USA ale coś im się nie udało ! Teraz rząd globalny NWO będzie się starał zrobić ludziom wodę z mózgu a mają do tego narzędzia !!!! Należy wzmocnić nadawanie TVP i innych resztek niezaleznych stacji TV i radio by osłabić pranie mózgów przez elity NWO, nie wspominając że należy wprowadzić do szkół polskie lektury i nauczanie patryiotyzmu narodowego bez niszczenia dziecięcych umysłów szatańską ideologię gender i spaczeniem zboków od homoseksualizmu ! Należy też się modlić do Jezusa by się zlitował nad nami by miarionetki polskojęzycznej mafii sorosowców nie zniszczyły kruchej demokracji ! Tylko Duch Święty od Jezusa może nas wzmocnić i wzmocnić w nas poczucie siły narodowej i duchowej !

http://popotopie.blogspot.com/2017/01/hinduskie-elementy-dzedaizmu.html

hitlerowcy NWO będą rozpętywać wojnę domową zgodnie z zaleceniami masona Pikea ! Na razie nic nie powstrzymało realizacji planu zrobienia III wojny światowej ! Węgrzy już się przygotowują do rozruchów i mordów popełnianych przez terorystów islamskich ! "Węgry przyjęły program według którego w ciągu najbliższych 3 lat ma w tym kraju powstać około 200 strzelnic. Placówki sportowe będą budowane w każdym większym węgierskim mieście. Koszt realizacji projektu jest wyceniany na ok. 400 mln zł.Pomysł budowy około 200 strzelnic przedstawiło węgierskiemu rządowi ministerstwo obrony. Rząd przyjął go bez żadnych zastrzeżeń do realizacji. Strzelnice powstaną w większości miast i będą miały tory strzałów w trzech wymiarach długości 25, 50 i 100 metrów. Przy strzelnicach zostanie również zbudowana odpowiednia infrastruktura, łącznie z budynkami, w których siedziby będą miały lokalne, sportowe kluby strzeleckie. Realizację tego 3-letniego planu wycenia się na około 400 mln zł. http://www.pch24.pl/wegrzy-buduja-strzelnice--w-ciagu-trzech-lat-ma-powstac-nawet-200-placowek-,48606,i.html#ixzz4UuoNzjtZ

Plan jest realizowany skrupulatnie, UE i USA, zwłaszcza państwa słowiańskie jak Polska są wycieńczone gospodarczo ! Sam Pike mówił tak "W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego."

https://gloria.tv/article/kbvNaP9CAWfz4C3pywTZQuT6i

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj