Biały Dom: Rosja wyczerpała limit zaufania

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Stany Zjednoczone zawieszają współpracę dwustronną z Rosją w sprawie Syrii. Rosja to niepewny partner, powiedział Josh Ernest - rzecznik Białego Domu, donosi Rosbalt.

 

 

Według niego, przerwanie współpracy z Federacją Rosyjską w sprawie zawieszenia broni w Syrii oznacza, że cierpliwość Waszyngtonu dobiegła końca.

 

„Myślę, że cierpliwość dobiegła końca. Rosja wyczerpała limit zaufania"- powiedział Ernest.

 

Wcześniej Ernest powiedział, że podczas operacji w Syrii wojska rosyjskie nie były w stanie wykonać zadań stawianych przed nimi, w tym odparcia terrorystów z „państwa islamskiego”.

 

„Cele interwencji wojskowej nie zostały osiągnięte" – powiedział rzecznik, dodając, że Rosjanom nie udało się poczynić znaczących postępów w walce z ISIS i tym samym zjednoczyć społeczności międzynarodowej w walce z terroryzmem w Syrii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Joker

Amerykanie mozna powiedziec o

Amerykanie mozna powiedziec o 1000 lat wyprzedzili Ruska technike a Chiny nie maja nic do powiedzenia. Usa maja juz taka technike ze mozemy, mozecie pomarzyc... Teraz tylko sprawdzaja czy ta stara jeszcze daje rade i tak jest i tak bylo i tak bedzie...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika husarz

Wczoraj słyszałem ciekawe

Wczoraj słyszałem ciekawe słowa od pewnego Pana : " Nawet jeśli Jezus zstąpiłby na ziemie na oczach wszystkich ludzi z całą swoją chwałą, wielkością i mocą, i powiedział ludziom co jest słuszne , co nie, że planeta która niszczymy nie jest nasza itd to większość ludzi i to zdecydowana większosc walczyłaby z nim , pluła na niego i wyzywała " Świat jest chory, żeby nie powiedzieć opętany złem !   Obserwując to co dzieje sie na świecie , aborcja wyznacznikiem ludzkiej wolności, związki homoseksualne, w niektórych krajach legalna pedofilia,wzorst gwałtów o 200 % w Europie, inwazja islamu na Europę, kryzysy humanitarne, wzrost zainteresowania okultyzmem jak tabliczki  do wywoływania duchów reklamowane w marketach przed haloween, wzrost zainteresowania ezoteryką i jakimś posranym channelingiem, Fukuszima, zatrucia oceanów i fauny\flory, umierajace bez powodu zwierzęta, konflikty napędzane przez polityków w porannej tv, kto wie w każdej chwili możemy rano obudzić się i dowiedzieć się o światowej wojnie, na to się zapowiada. Żyjemy w wyjątkowo intensywnie złych czasach to w końcu pęknie wszystko na raz. " szatan sie spieszy bo wie ,ze czasu ma niewiele "

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika malina

Tak się dzieje bo rozpoczyna

Tak się dzieje bo rozpoczyna się złota epoka. Ta epoka jest związana z budzeniem się w coraz większej ilości ludzi samoświadomości i wybieraniem drogi bezwarunkowej miłości.Innymi słowy to my kreujemy ten świat. Nowa epoka jest w nas. A co ze złem? Zaczynamy go zauważać. Staje się widocznym, czego najlepszym dowodem jest Twój wpis. Czy to coś może zmienić? Oczywiście! To już się zmieniło. W tobie, we mnie,w innych. Zło jest wszędzie i przez to było niewidoczne. A wojna? Nawet gdyby, to co? Jak się będziesz martwił o swój pojazd ( ciało) to będziesz  niewolnikiem zła. Przez strach. Ale wyłącz tv i internet, zamknij oczy. Gdzie jest ten system, o którym piszesz? Powodzenia. Nie jesteś sam.

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj