Skandal z wyciekiem rządowych maili Michała Dworczyka. Jarosław Kaczyński straszy wojną z Rosją!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj w Warszawie odbyło się niejawne posiedzenie Sejmu na którym rozprawiano na temat kompromitacji polskiego rządu, który do spraw wagi państwowej używał powszechnie darmowych kont pocztowych. Podczas debaty poseł Jarosław Kaczyński, zwany też Naczelnikiem, ogłosił, że grozi nam wojna z Rosją, która przejmuje prywatne konta pocztowe polskich polityków wykorzystywane nielegalnie do komunikowania się w ramach rządu.

 

Skala tego skandalu jest ogromna. Trudno powiedzieć ile kont pocztowych funkcjonujących w obiegu komunikacyjnym polskiego rządu zostało przejęte. Wiadomo na pewno o zhakowaniu konta szefa KPRM - Michała Dworczyka, który korzytał ze skrzynki oferowanej za darmo przez portal wp.pl , ale może to być czubek góry lodowej. Wystarczy popatrzeć na udostępniane na platformie Telegram maile. Wynika z nich, że praktycznie wszyscy w rządzie korzystają z poczty Google zamast z zabezpieczonych kont pocztowych w domenie gov.pl

 

Z lektury dokumentów, które do tej pory wyciekły można się dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy. Na przykład opublikowano dywagacje Dworczyka na temat szkód wizerunkowych jakie mogłoby spowodować wysłanie wojska na protestujące lewackie feministki z tzw. Strajku Kobiet. Dowiedzieliśmy się też za ile rząd kupuje preparaty zwane szczepionkami przeciw covid i, że na początku były tańsze. Pojawiły się też projekty ustaw przesyłane takim amatorskim kanałem komunikacji. Były też rzeczy tajne jak raport MON o budowie działa elektromagnetycznego do unieruchamiania dronów.

Każda szanująca się korporacja ściśle przestrzega zasad bezpieczeństwa informatycznego. Jej pracownicy używają dedykowanego oprogramowania, przeważnie nie będąc w stanie zainstalować niczego czego nie pozwoli zainstalować departament bezpieczeństwa IT. Co więcej standardem są zablokowane dla pendrajwów złącza USB i brak dostępu do CD jeśli jest dostępne. Wystarczy na wideokonferencji udostępnić coś na niezaakceptowanej aplikacji do pracy grupowej, żeby wygenerowany został incydent bezpieczeństwa i delikwent musi się tłumaczyć. Tak jest w firmach o profesjonalnym zarządzaniu 

 

Zamiast posypać głowę popiołem i przyznać, że reguły komunikacji elektronicznej prowadzonej przez najważniejszych ludzi w państwie nie istnieją, albo zostały rażąco złamane, to rzadzący zaczynają odwracać uwagę od najważniejszej kwestii w tym skandalu, czyli wykorzystywania amatorskich skrzynek pocztowych. Politycy PiS przekonują, że jedyne co jest warte rozliczenia to zbadanie kto się włamał na te słabo zabezpieczone skrzynki i dlaczego Rosjanie.

 

Nie będzie dymisji Morawieckiego, Dworczyka, Gowina i innych nieostrożnych urzędników państwowych. Nie będzie rozliczania winnych wywołania poważnych incydentów bezpieczeństwa dla naszego kraju. Będzie nagonka na "ruskich hakerów" i szczucie Polaków na Rosję, strasząc ich wojną, którą widzi oczami wyobraźni naczelnik Kaczyński. Podczas dzisiejszego tajnego posiedzenia Sejmu nie przekazano żadnego dowodu, że to właśnie "ruscy hakerzy" przejęli skrzynkę Michała Dworczyka. Jedynym dowodem jest chyba to, że fragmenty jego korespondencji wyciekają na rosyjskim portalu społecznościowym Telegram.

Podobno podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu zasugerowano też, że wkrótce mają zostać opublikowane jakieś kompromitujące zdjęcia dowodzące homoseksualizmu kogoś ze znanych polityków. To by przynajmniej tłumaczyło dziwne zachowanie władzy, wyraźnie oczekującej jakiejś informacyjnej bomby. W najbliższych dniach się przekonamy czy jest coś na rzeczy i rachityczne ruchy PiS w związku ze skandalem jakiego dopuścili się nieodpowiedzialni członkowie rządu korzystający z darmowych skrzynek poczty e-mail to tak naprawdę zapowiedź jeszcze większego skandalu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Monique

A JA OBSERWUJĘ POSTĘPY

A JA OBSERWUJĘ POSTĘPY GALOPUJĄCEJ DEBILOZY..... NAPRAWDĘ ŚMIESZNE, NA TU I TERAZ, POLACZKI MYŚLICIE ŻE ROSJA SIĘ NAMI PRZEJMUJE????? PRZECIEŻ NA TU I TERAZ NASZ KRAIK JEST NICZYM!!!!!!!! POZA TYM CO ZWYKLE W KAŻDYCH KONFLIKTACH, TJ. ZIEMIĄ SPALONĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jarek już dawno odjechał.

Jarek już dawno odjechał.

Marzy mu się wojna z Rosją. Z czym do ludzi!! Sami rozpieprzyli naszą armię od 1989 roku. Wtedy mieliśmy 625 000 żołnierzy. A teraz mamy może jakieś 20 000 zdolnych do walki. Podkreślam Zdolnych do Walki. Ale nie wiadomo jak bardzo "zdolnych".

Ogólnie porównanie wygląda tak, że jaruś opanował kota, a Putin:

A Putin powiedział w amerykańskich mediach:
„Albo nie rozumieją szkód, jakie wyrządzają własnemu krajowi. W takim przypadku są po prostu głupi, albo rozumieją wszystko, w takim przypadku są niebezpieczni i skorumpowani”. -Putin

Możemy to odnieść do naszego podwórka. Albo nasi politycy są bardzo głupi, albo sqrwieni. Obstawiam to drugie.

Portret użytkownika KarolP.

Obserwuję typowe ruchy

Obserwuję typowe ruchy kremlowskiej propagandy, a to że to tylko sprawa PiSiowrów, a to w ogóle negowanie wojny, która Rosja prowadzi już od dłuższego czasu - a na pewno od momentu, gdy Kreml zaczał obarczać Polskę winą za II wojnę światową [!!!], za Holocaust [!!!] i zaczał się w zaparte wierać swoich zbrodni, nie tylko tych za Stalina, którego się teraz ubiera w aureolę na ikonach jak świętego [nie żartuję - to się dzieje naprawdę - z Putinem tak samo]. Krótko mówiąc - cała armia sprzedajnych ciot i pożytecznych leninowskich idiotów - usiłuje zamazać sprawy oczywiste. Polska zaczęła iśc swoją drogą - co już budzi sekowanie przez Waszyngton i Berlin. I tego boją się najbardziej na Kremlu. Dlatego właśnie to trzeba robić. A jak Rosja atakuje propagandowo i w cyberatakach na infrastrukturę - my musimy usczelić państwo - i atakować tak propagandowo i względem infrastruktury Rosji - żeby Kreml po policzeniu zysków i strat sam się wycofał. Kwestia odpowiednich płac dla najlepszych ludzi z IT do cyberwojny. I kwestia, by otwarcie sekować tzw. Wielką Czwórkę z II w.św. - którzy w różnych układach najpierw w 1939, potem 1941, potem 1943 i potem na Jałcie i Poczdamie 1945 - zdradzili i sprzedali Polskę. Wszyscy mają brudy do wywleczenia i sekowania. A już Rosja Lenina i stalina, ale i reszty "dobrodziejów" z manią wielkości - co odpowiadają za zbrodniczy system, który propagowany na świecie wymordował w 20 wieku ponad 200 mln ludzi - po prostu temat-samograj.  Kreml chciał wojny, skumał się z Germanami i Żydami - jak to zwykle od wiekków zdrajca Słowian - no to będzie miał wojnę. Najlepsze, że najgorsza opinię o Rosjanach mają Chińczycy. Jak Mao rozmawawiał pierwszy raz osobiście z Nixinem, na koniec zaznaczył: "pamiętajcie, Rosjanie zawsze kłamią". W planie taktycznym Pekin wykorzystuje Kreml jako darmowego "pożytecznego idiotę" przeciw USA, wymusza ceny weglowodorów poniżej opłacalności, wykupuje technologie wojskowe, które bez żenady kopiuje. Startegicznie docelowo Kreml to rywal w Eurazji do likwidacji - z przejęciem Syberii i Arktyki. Nie teraz - ale jak wykonają skok generacyjny systemów strategicznych RMA, z broniami energetycznymi, które zlikwidują saturacyjny atak rakiet i hipersoników Rosji.  Czyli ok. 2035. Pretekstem będzie odebranie 1,6 mln km2 "ziem rdzennie chińskich pod tymczasową administracja rosyjską" - jak to się oficjalnie uczą wszystkie chińskie dzieci od Ussuri 1969. Czyli ziem zabranych w "wieku hańby" - tzw. Traktatem Pekińskim 1860 - co Pekin zawsze uznawał i uznaje za największe upokorzenie i stratę - do wyrównania z nawiązką - ze strony białych imperialistycznych kolonizatorów. A Rosję uznaje niezmiennie za ostatnie kolonialne imperium białego człowieka - rzecz jasna do nieuchronnej likwidacji. 

Portret użytkownika kres

Pisowcy chcą wojny z Rosją to

Pisowcy chcą wojny z Rosją to niech sami idą na tą wojnę a Polskę co już rozwalili podzielili i rozgrabili nieudacznicy . Nie mamy nic tylko palą głupa co oni robią jak nic nie robią tylko patologie wprowadzają .
Pisory samych siebie boją i wszędzie wrogowie i tylko gęba w korycie .

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Jest rok 2021 - rezyser filmu

Jest rok 2021 - rezyser filmu wpada na pomysl by zrobic film o 1939 roku.
Potrzebuje tylko umiescic film akcji w tamtych latach. Do tego wystarczy mu tylko :
informacja ,ze jest rok 1939 no i odzwierciedlenie tamtej rzeczywistosci czyli umiejetnie dobrane ubiory , fryzury i wyglad otoczenia. Zwierzat nie musi przerabiac , sa takie same jak w 2021 roku.
Owca jest taka sama...
czy naprawde nikt nie widzi ,ze takie wycieki sa wspolczesne a jesli beda chciec to tasmy Sowy beda w 1939 roku hahahah

Portret użytkownika StaryMurchlak

Żenada. Biedne parchy. Znowu

Żenada. Biedne parchy. Znowu wina ruskich .

Te biedne amatorskie dziadowiny nie wpadły na to że darmowe konta może zhakować byle amatorzyna. Szkoda gadać. Podać się do dymisji wraz z opozycją i poddać się utylizacji w Belgii bo tam jest to legalne. Niech już przestaną śmierdzieć

Portret użytkownika inzynier magister

najbardziej niezwykłe w całej

najbardziej niezwykłe w całej tej akcji rokefelerów z plan demią jest to, że udało im się zrobićz aż z 50% populacji Żydów genetycznych untermensch ! To jest niebywały sukces, nawet hitlerowi się to nie udało, bo teraz to na pradę zrobiono z 50% a może i z 60% Żydów i 30% Polaków prawdziwych genetycznych untermensch ! ciekawe z ilu niemców zrobiono untermensch ?!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Michal20

Przecież oni od zawsze uczą

Przecież oni od zawsze uczą nas, że dla nich żywność ma być koszer czyli inna niż dla innych, a trefnego nie jedzą. Czy z zastrzykami jest inaczej czy analogicznie ? Oto jest pytanie... Bo jeśli dostali to co reszta to mit ich nadzwyczajności pęka jak bańka mydlana. Ciekawe jak to jest w Izraelu z tymi powikłaniami mięśnia sercowego na który skarżą sie młode osoby. Prawda to? Bo jakby się rozniosły wieści, że w jakimś kraju jest 0 nopów to ktoś zacznie zadawać niewygodne pytania.

Portret użytkownika baca

to akurat nie jest

to akurat nie jest najbardziej niezwykłe tylko takie ktore nas najbardziej nie obchodzi, bo dlaczego Polaków w Polsce ma obchodzić los żydów w Palestynie?

żydów którzy za II wojnę chca odszkodowań od państwa które nie istniało wtedy bo tu była wówczas III rzesza?

jako żyd zrób sobie hebrajską grupę modlitewną i napierdalaj do żydobozi żydowskie modły od świtu do nocy a nam dupy nie zawracaj nie naszymi problemami

 

Strony

Skomentuj