Cyberatak hakerów - rosyjskie kanały odtwarzają ukraińską muzykę, a co najmniej sześć państwowych stron internetowych padło

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

25 lutego br. grupa hakerów Anonymous ogłosiła, że wypowiada wojnę reżimowi Putina. Teraz Rosja jest pod cyberatakiem, na przykład włamano się do bazy danych rosyjskiego Ministerstwa Obrony, stamtąd rozsyłano e-maile i telefony wielu urzędników państwowych.

 

W piątek Anonymous umieścił w mediach społecznościowych wiadomość wideo, w której zapowiedział, że wypowiada wojnę Władimirowi Putinowi i jego reżimowi. Grupa obiecuje osłabić pozycję Rosji poprzez cyberataki. Podkreślano, że sankcje nie dotkną reżimu Putina, a hakerzy będą przeprowadzać cyberataki na rosyjskie systemy i bazy danych.

 

To nie była tylko groźba. Informacje o rosyjskich urzędnikach zostały skutecznie zhakowane i upublicznione, tj. adresy e-mail, numery telefonów, a nawet hasła. Nieco później Twitter usunął publikację, ponieważ rzekomo naruszała zasady serwisu.

 

Ponadto możliwe było dezaktywowanie oficjalnej strony internetowej Kremla. Forbes donosi, że zlikwidowano co najmniej sześć państwowych stron internetowych, w tym strony prezydenta i Dumy Państwowej, ale to nie wszystko. Podobno włamano się również na rosyjskie kanały telewizyjne, które emitują ukraińskie utwory muzyczne i piosenki.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika bgfbfgb

Przykro mi niszczyć Twoją

Przykro mi niszczyć Twoją nadzieję ale Putin i wojna światowa są planem tych których nienawidzisz. Jak byś nie wiedział Albert Pike w swojej książce opisał sposób tworzenia świata antychrysta, w tym planie między innymi 3 wojny, zaraz będzie trzecia i nie łudź się że Putin walczy przeciw NWO. On walczy przeciwko nam- szarym wierzącym ludziom.

Portret użytkownika igła

Wystarczy tylko trochę

Wystarczy tylko trochę poczytać o judaizmie, by łatwo dostrzec żydowską obsesję na punkcie ich  "mesjasza". 
Przez wieki liczni rabini i kabaliści dokonywali duchowych dzieł, aby przyspieszyć nadejście ich mesjasza; żydzi używają pogan (nie żydów) do walki w swoich wojnach, nawet Hitler zauważył w Mein Kampf, że wszyscy poganie walczyli na frontach, podczas gdy żydzi w wojsku mieli pracę biurową, która zapewniała im  bezpieczeństwo. Franklin Roosevelt powiedział kiedyś takie słowa: „Nic w polityce nie dzieje się przypadkowo. Jeśli coś się wydarzyło, to możesz się założyć, 
że właśnie tak zostało zaplanowane”. Apple, Alphabet Google, Amazon, Microsoft i Facebook, wszystkie są w rękach eskimosów, to największe firmy IT, oprócz tych koncernów istnieją również różne podmioty zarządzające aktywami a mianowicie Black Rock, Fidelity itp. One mają nie tylko ogromną siłę finansową ale kontrolują setki tysięcy innych firm.
Poprzez ich cyfrową strategię mają stały wgląd i wpływ na ich dane. To one siedzą głęboko we wszystkich firmach na świecie i są w stanie poruszyć każdy światowy rynek w dowolnym kierunku.
Największy z nich Black Rock, który to ponad 40 letnim stażem systemu analizy danych jaki zwie się Alladyn ma największą pulę informacji finansowych jaką świat kiedykolwiek widział. Mając taką wiedzę Black Rock doradza największym bankom centralnym na świecie. Cyfrowy kompleks finansowy stoi daleko nad wszystkimi rządami i jest w stanie rzucić na kolana każdy ministerialny gabinet na świecie i zmusić go do posłuszeństwa. Eskomosi kreują świat na własną modłę i nie będzie to świat dla gojów, wszystkie najwyższe stanowiska w firmach, średniego szczebla i kadra zarządzająca oraz menadżerska jest obsadzona przez koczowników. Czy los ludzkości już został przesądzony? Pożyjemy zobaczymy.

Portret użytkownika bgfbfgb

Ludzie są oślepieni ogłuszeni

Ludzie są oślepieni ogłuszeni i ogłupieni przez zydowskie mass media, jedyna nadzieje a Bogu że w końcu nastanie apokalipsa i strąci całe zło w otchłań. Albo zabierze prawych do innego świata pozostawiając zgniły świat na pastwę samego siebie.

Portret użytkownika Dep

Gdzie znaleźli tylu

Gdzie znaleźli tylu banderowskich idiotów jeszcze tych można rozumieć ale reszta już po waszych występach na znz ma się wrażenie że po drugiej stronie siedzi i troluje jakaś patologia same słownictwo ba zakłamywanie historii chociaż myślę że ktoś po skończeniu kilku klas podstawówki nie jest zbyt wyedukowany czemu daliście obraz.Amerykanie was wydymają jak całą resztę wam się chyba śni druga Libia Zresztą czas pokaże .

Strony

Skomentuj