Niebezpieczny podmuch wiatru uniósł w powietrze dmuchany zamek z bawiącymi się dziećmi

Kategorie: 

25 maja br. na plaży w Fort Lauderdale, która znajduje się w południowej części USA na Florydzie, miało miejsce dziwne zdarzenie.

 

Silny podmuch wiatru rzucił w powietrze na wysokość około 15 metrów dmuchaną zabawkę, gdzie bawiły się dzieci, podaje PalmBeachPost.com. Na szczęście spadły one na ziemię z niewielkiej wysokości, gdy zamek po raz pierwszy przewrócił się do góry nogami.


Dwoje dzieci ma połamane kończyny, ale ich stan jest dobry. Trzeci malec trafił do szpitala na obserwacje, ale i w tym przypadku rokowania są optymistyczne.

Podobny wypadek miał miejsce 11 maja br. w Irkucku. Silny wiatr uniósł się w powietrze dmuchaną trampolinę z dziećmi na wysokość 10 metrów. „Dmuchawiec” eksplodował, uderzając o dach pobliskiej kawiarni. Poważnie ucierpiało wówczas kilkoro dzieci, informował kanał telewizyjny Rossija 1.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Balony przynajmniej wiadomo,

Balony przynajmniej wiadomo, że używa się zgodnie z przeznaczeniem, ale podróbka dmuchaniem naziemnych konstrukcji, jak widać, nie wytrzymuje prób. Czas zmieniać normy bezpieczeństwa i iść po rozum do głowy.
 

Portret użytkownika Filantrop

Jeszcze moment i na tym

Jeszcze moment i na tym portalu pojawią się radosne newsy typu: "gwałtowny podmuch zadarł nową sukienkę Dody aż po uszy", albo "kolorowe gacie Cejrowskiego skrywały coś więcej, niż tylko plamy ostatnich posiłków".
Ludzie...litości, czy to portal dla użytkowników Pudelka?

Skomentuj