Ogromne zawirowanie nad Polską ! - czy wyciekłe maile to zasłona dymna przed czymś większym ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

W czerwcu 2021 pojawiła się jakoby w Polsce medialna sensacja, nastąpił "wyciek" maili jednego z polskojęzycznych oficjeli. Czy jest to rzeczywiście sensacja, czy może zasłona dymna jakiejś innej rzeczy, o której mamy zapomnieć, nie pamiętać ?! Kilka dni temu szef kancelarii premiera Michał Dworczyk poinformował o ataku hakerskim na jego skrzynkę mailową, wykorzystywaną przez niego w celach służbowych.Niedługo potem zaczęły pojawiać się w sieci dokumenty, niby pochodzące z tej, lub innych e-skrzynek. m.in. korespondencja z premierem Morawieckim. Jeśli nie dowiemy się czegoś ciekawego w sprawie zaplanowanej przez globalne elity plan-demi, to będzie to oznaczało zasłonę dymną, której zadaniem jest odwrócenie uwagi od sprzedania Polski przez "amerykańską" administrację Bdena - Rosjanom !

Już wiemy, że rurociąg Nord Stream II zostanie ukończony, co sprawi, że zostaniemy, kolejny raz, zdradzeni przez państwa, uznawane za "cywilizowane" i chrześcijańskie, a w rzeczywistości, przeobrażone w nowe konstrukty cywilizacji śmierci, jak o nich mówił święty Jan Paweł II ! Jeśli z maili polskojęzycznych polityków nie dowiemy się czegoś na prawdę interesującego, np. o "doświadczalnych preparatach bilogicznych", wstrzykiwanym niczego nieświadomym ofiarom, to można uznać te jakoby "wycieki" za typową akcję "smutnych panów" z podziemnych baz.

Nie od dziś wiadomo, że Rosjanie i Chińczycy mają wszystkich w cybernetycznej garści wiec medialne bicie piany na temat jakiegoś "hakowania emaili" jest tylko i wyłącznie odwracaniem uwagi od potwornej sytuacji Polski i Polaków. Państwo jest w ruinie, rząd pana Morawieckiego musi płacić gigantyczne pieniądze za uzbrojenie z USA, jest to ogromny haracz jaki jest z nas odciągany, można go nazwać "odsysem energii życiowej", co doprowadzi do kolejnych gospodarczych zapaści, a te zrujnują nas już całkiem po kolejnyhch lockdownach. Niestety ruina gospodarcza w wielu miejscach pociągnie za sobą upadek umysłowy Polaków, nie wspominając o chorobach wywołanych wstrzyknięciami doświadczalnego preparatu !

Jeśli do tego dodamy możliwe zamknięcie polskiego górnictwa i zaoranie gospodarki energetycznej, po podpisaniu tzw. "Zielonego Ładu", to wydaje się prawdopodobne całkowite rozbicie państwowości i oddanie suwerenności obcym, inaczej nazywane "Rozbiorem Polski"! Czy to nie jest jakiegoś rodzaju de-javu ? Jako chrześcijanie musimy być silni wiarą w Jezusa Chrystusa i wytrwać to, co nam szykuje administracja Joe Bideana razem z Niemacami i Rosjanami ! Sprawy duchowe, jak się okazuje, odgrywają tu ogromną rolę.

Nie zapominajmy, że Rosja ma w swoim godle hybrydę dwugłowego orła, tego samego który widnieje jako główny symbol tajnych bractw i nosi nazwę "Ordo ab Chao" ! Tym bardziej w tak niebezpiecznej sytuacji, bo przecież Joe Biden razem z Niemcami przewodzi globalnej rewolucji, działaniu na szkodę Polski, należy prosić Króla Wszechświata Chrystusa Zbawiciela o ratunek dla naszej ukochanej Ojczyzny, ale i dla Polaków.

W tym celu ksiądz Natanek, nasz narodowy kapłan i patriota rozpoczyna przygotowania do prawdziwej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, co może odwrócić zdarzenia na całej planecie! Jeżeli uda się naszemu prawdziwemu prymasowi: Natankowi - to ogromne dzieło, możemy zostać ocaleni i wywyższeni w Potędze i świętości, jak o tym pisała święta Faustyna ! Prosimy odsłuchać tą audycję, w której prawdziwy prymas Polski Ks. Natanek to opisuje co przygotowuje i należy zrobić by potwierdzić królowanie Jezusa Na Polską i Polakami.

Polska została zaatakowana przez szatańskie duchy czeluści loży 666 - super kazania księdza Natanka

https://youtu.be/HjO6j9kjUbQ

Ocena: 

Średnio: 3.8 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika selek

PL to została już sprzedana

PL to została już sprzedana Rosjanom przez USA i UK w Teheranie (1943 rok), a nie teraz przed Bidena. Od 1944 roku nie mamy w PL rządów Polaków, tylko obcych agend. Obecnie mamy dwie dominujące agendy: PiS (egenda amerykańsko-izraelska) i PO (agenda niemiecka). Obie rywalizują ze sobą o wpływy w PL, a tzw 'nasi politycy" to tylko kukiełki w ich rękach. Jest jak w XVIII wieku - wtedy jeden głos z ambasady Rosji, dziś z ambasady USA lub DE, a nasi "sprzedajni" wykonują z pokorą. Kto tego nie widzi, ten niczego nie widzi, ani nie rozumie ... .

Portret użytkownika malina

Niczego się z tych maili nie

Niczego się z tych maili nie dowiemy ponieważ byl to wyciek kontrolowany  a winni zostali od razu wskazani w wystąpieniu Naczelnika. Poziom tej prowokacji jest typowy dla PISu, obliczony na matołectwo i brak znajomości tematu przez odbiorcę czyli na swój własny elektorat. Wynik wyborczy nie klamie, taka jest większość Lechitów w tym du(r)mnym kraju.

O co może chodzić: o uzasadnienie wydatków na dalsze zbrojenia a więc jeszcze większe wydrenowanie społeczeństwa.  No bo przecież mamy zagrożenie ze strony Rosji i  musimy nakupić więcej sprzętu, najlepiej z USA. To trafna uwaga i zgodzę się tu z Autorem. Większe wydatki oraz większa obecność wojsk Nato na naszym terytorium, utworzenie stałych  baz  których do tej pory nie było i stopniowe oswajanie z tym społeczeństwa jako coś normalnego. 

No a za ich obecność też będziemy musieli zapłacić bo przcież oni nas bronią. A polskie siły zbrojne zostały praktycznie rozwiązane bo ich utrzymanie zbyt dużo kosztowało. Rozdawnictwo pieniędzy dla nierobów za to nic nie kosztuje i ma więkdszy priorytet niż obronność kraju.

Portret użytkownika inzynier magister

Jak w Rosji kiedyś władzę

Jak w Rosji kiedyś władzę przejmą prawdziwi chrześcijanie to będą musieli zmienić godło i wywalić tą dwugłową hybrydę iluminatów i wstawić jakiś znak chrześcijan ! Jeśli ktoś nie wierzy że Rosjanie mająw spadku iluminacko masońskie godo to proszębardzo !

a polski hymn też mamy masoński i należy go zmienić ! Z inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej 9 listopada w ponad 20 tys. polskich szkół odśpiewano hymn narodowy. Idea na miarę pomysłowości obecnej ekipy rządzącej. Szkoda, że 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nie wykorzystano, aby przybliżyć postać autora "Mazurka Dąbrowskiego"., Poglądy Wybickiego opierały się na poszanowaniu równości i godności człowieka. Zapewne z tego powodu początkowo wspierał rewolucję francuską, jednak gdy się dowiedział o skali jakobińskiego terroru, szybko stał się jej krytykiem. 

Podobnie krytycznie oceniał anarchię panującą w Polsce. W wydanych w latach 1775-1776 "Myślach politycznych o wolności cywilnej" tak pisał o upadającej ojczyźnie: "Nie zginęłaś przez sąsiadów. Zginąć musiałaś koniecznie przez skutek, przyczyna którego z ciebie brała początek. (...) Ty, Narodzie wolny, błądziłeś zawsze ciężko, gdy mogąc, nie chciałeś w sile i radzie im [sąsiednim państwom] się równać. Okazałeś im z podłością potrzeby swoje, rady i obrony ich szukałeś". 

Potyczki z Kościołem

Po klęsce insurekcji kościuszkowskiej Wybicki wycofał się do swojego majątku. Jednak wkrótce niespokojny duch znowu pchnął go do czynu. We Włoszech współorganizował Legiony Polskie, w Paryżu pertraktował z Napoleonem, a w powstałym Księstwie Warszawskim tworzył zręby nowoczesnej administracji. Jego zdolności organizacyjne i znajomość prawa docenili cesarz Francuzów i car Aleksander I. Zresztą z rosyjskim monarchą Wybicki wiązał wielkie nadzieje, licząc na szeroką autonomię dla Królestwa Polskiego. Trudno więc mówić o zaskoczeniu, gdy w 1817 r. otrzymał nominację na prezesa Sądu Najwyższego Królestwa Polskiego. Funkcję tę sprawował jedynie trzy lata, jednak czas ten najpełniej uwidocznił jego nowatorski sposób myślenia. Przygotowany przez Wybickiego kodeks cywilny był na wskroś nowoczesny, przewidywał m.in. możliwość rozwodów, co naturalnie spotkało się z ostrą krytyką ze strony Kościoła katolickiego.

Nie była to pierwsza potyczka Wybickiego z kościelną hierarchią. W  1777 r. z ramienia Komisji Edukacji Narodowej przeprowadził wizytację Akademii Wileńskiej, w wyniku której na światło dzienne wyszły spore nadużycia finansowe zarządzającego uczelnią bp. Ignacego Massalskiego. Wiele poważnych zarzutów wobec Kościoła Wybicki zawarł także w traktacie "Ciemnota - przesąd - uprzedzenia", w którym krytykował sojusz "ołtarza z tronem". Znamienne, że ten interesujący tekst ukazał się drukiem zaledwie raz, w 1959 r. na łamach "Przeglądu Humanistycznego". Pisał w nim Wybicki m.in. o krucjatach jako symbolu przesądów i uprzedzenia: "Dwa wieki blisko wyprowadzali papieże na pożogi i mordy pod naczelnictwem pielgrzymów i mnichów chrześcijanów i nieledwo dwa miliony zagubili ludzi w tej okropnej rzezi. (...)  Zarażali ziemię wszystkiego rodzaju rozpustą i rozwiązłością w imię Tego, co na moralności rodzaju ludzkiego chciał odrodzić szczęśliwość".

Ostatecznie Wybicki musiał podać się do dymisji w 1820 r. Postulowane prawo do rozwodu, jak również inne pomysły okazały się nie do strawienia dla cara, który pragnął uniknąć konfliktu z Kościołem katolickim. Trzeba przy tym pamiętać, że Wybicki pozostał człowiekiem wierzącym, chociaż unikał związków z religią instytucjonalną. Jednocześnie należał do masonerii, co w tamtych czasach nie było niczym szczególnym. Masonem był też m.in. Jan Henryk Dąbrowski, od którego nazwiska wziął tytuł polski hymn.

Józef Wybicki zmarł w 1822 r. w swoim majątku w Manieczkach koło Śremu. Pamięć o nim jest obecna przede wszystkim na Pomorzu Gdańskim i w Wielkopolsce, z którymi to regionami związał życie. Z kolei w pamięci narodowej, kształtowanej przez organy państwowe, funkcjonuje zaledwie w jednowymiarowej postaci autora hymnu. I pewnie nie ma co liczyć na szybką poprawę. Jako niestrudzony orędownik poszanowania praw człowieka, uczciwości i świeckiego państwa wciąż pozostaje Wybicki niedościgłym wzorem i wyrzutem sumienia dla obecnej polskiej elity. 

Młode pokolenie ma problem ze zrozumieniem historii stanu wojennego, a co dopiero wojen napoleońskich. Mogą zapytać: kto to ten Napoleon, co to za przegrany "koleżka"? Pokoleniu wychowanemu na komiksach Jan III Sobieski przynajmniej z czymś się kojarzy. Z wielkim zwycięstwem.

Według niego w hymnie mamy "logiczną sprzeczność". Bo dlaczego "do zwycięstwa ma nas prowadzić facet, który przegrał wszystko".

Poza Polską i Francją Napoleon jest traktowany jako zbrodniarz porównywalny do Hitlera. Dla Hiszpanów, Włochów, Niemców, Austriaków czy Rosjan to symbol agresji. Myśmy wyparli się tego, co robili jego żołnierze. Zrobiliśmy z nich legendę. Żołnierze Napoleona byli zwykłymi zbójami. Niszczyli, rabowali, kradli, gwałcili, plądrowali. Nie byli wzorem do naśladowania. Tyle że w Polsce to wrogowie Napoleona dopuszczali się tych wszystkich nieprawości 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj