Donald Trump ma prawie pewną nominację partii republikańskiej w USA

Kategorie: 

Donald Trump - Źródło: 123rf.com

Prawybory w stanie Indiana, które wygrał kandydat na prezydenta USA, Donald Trump, były przełomowe. Wczoraj z ubiegania się o prezydenturę wycofał się konserwatywny kandydat Ted Cruiz, a dzisiaj zrezygnował jeszcze John Kasich, Gubernator z Ohio. Oznacza to, że o ile nie pojawi się nagle jakiś nowy kandydat, Donald Trump ma pewną nominację partii republikańskiej i może zostać przyszłym Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

 

Wszystkie lewicowe media na świecie dwoją się i troją aby zohydzić postać Donalda Trumpa. Na skale globalną przeprowadzana jest akcja robienia z Trumpa "wariata". Bezmiar obecnych w internecie, krytycznych memów ma za zadanie wywarcie odpowiedniego socjotechnicznego wpływu na społeczeństwo na wypadek gdyby było skłonne pomylić się i wybrać nie tego kandydata, którego chce międzynarodowe lewactwo.

 

Podobny sposób niszczenia polityka poprzez przypisywanie mu śmieszności, stosowano już wielokrotnie. W Polsce przekonał się o tym na przykład Andrzej Lepper i Janusz Korwin Mikke. Z Leppera lewacy robili żarty nawet w kontekście zupełnie dzisiaj nieśmiesznych wydarzeń, które miały miejsce na Mazurach w nielegalnych więzieniach CIA. Taki sam sposób niszczenia na rympał w imię ratowania żenującej kandydatki lewicy USA w postaci umoczonej w ciemnych sprawkach z Libii, Hillary Clinton.

 

Co dla nas Polaków może oznaczać prezydentura Donalda Trumpa? Przede wszystkim już podczas tej kampanii wyborczej zauważył on, że za czasów Obamy Polska i Czechy zostały opuszczone w Europie Wschodniej. Innymi słowy rozkręcono temat tak zwanej "antyirańskiej" tarczy rakietowej, której elementy mają się znaleźć w polskim Redzikowie koło Słupska. Polityka resetu stosunków z Rosją uprawiana w czasie prezydentury Baracka Obamy, zupełnie się skompromitowała i potrzebny jest reset z resetu.

 

Odpowiednią osobą do jego przeprowadzenia nie jest z pewnością Hilary Clinton, tylko Donald Trump. Polskich rusofobów, chętnych do wojaczki z Rosją, przeraża wizja roztaczana przez Trumpa, który otwarcie mówi, że z Władimirem Putinem będzie próbował odnaleźć porozumienie i postrzega go jako sprzymierzeńca w walce z Państwem Islamskim.

Warto sobie zadać pytanie co jest lepsze dla Polski i Polaków, podgrzewać wojenną atmosferę snując plany wojny z Rosją na terenie naszego kraju, albo liczyć na to, że do władzy w USA dojdą grupy interesu, które nie będą dążyły do wojny w Europie Wschodniej, ale doprowadzą do normalizacji stosunków.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Prawie połowa amerykańskich

Prawie połowa amerykańskich wyborców twierdzi, że wspiera kandydata Republikanów do urzędu prezydenckiego, by nie dopuścić do władzy jego przeciwniczki Hilary Clinton. Była szefowa Departamentu Stanu – znana głownie z „oszukiwania” i ciągłej zmiany poglądów – nie cieszy się zaufaniem mieszkańców USA. Mimo to, jej zwolennicy mówią, że popierają ją tylko dlatego, że nie chcą, by prezydentem został kontrowersyjny miliarder Donald Trump.

Według sondażu agencji Reutera około 47 procent zwolenników Donalda Trumpa przyznało, że poparło go przede wszystkim dlatego, że nie chcą, aby Hilary Clinton wygrała wybory prezydenckie. 43 procent jego zwolenników przyznało, że odpowiadają im głoszone przez Trumpa poglądy polityczne, a 6 proc. stwierdziło, że lubi go osobiście.

Z koli 46 procent zwolenników Clinton powiedziało, że głosuje na nią, by nie dopuścić do zwycięstwa Trumpa, a 40 proc. identyfikuje się z poglądami byłej Pierwszej Damy. 11 procent stwierdziło, że ją lubi.: http://www.pch24.pl/sondaz-reutera--czy-nienawisc-do-kandydatow-na-prezydenta-w-usa-zmobilizuje-wyborcow--,43078,i.html#ixzz47xPKEOpd

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Chrobry

Nie bedzie rzadnych wyborow w

Nie bedzie rzadnych wyborow w tym roku zawali sie dolar stan wojenny w USA , wywolane trzesienei ziemii, o sile 11,5 w skali Richtera i drugie 11,3 oraz zamachy terrorystyczne w USA z bronia atomowa , i rakiety koreanskie wystzrelone w USA , wszystko to  za akdencji pana Obamy przygotowane , te wybory to bajka dla glupkow zeby mieli sie czym fascynowac , to bylo zaplanowane , obama wykonczy usa , bo bush nie zdazyl.Pacynka Rzymu .

Portret użytkownika ACHILES

A ja bym sie, nie fascynował,

A ja bym sie, nie fascynował, na WASZYM miejscu tym szatańskim wyborem, miedzy DŻUMĄ, A CHOLERĄ, czyż, nie wiecie, że polityka w wydaniu szatańskim, TO ZWODZENIE MASS, NA POKUSZENIE, a po wyborze i tak wszystko wbrew temu, co się obiecywało w kampanni ROBIENIE. Już się kiedyś LUDZIE zachwycili Obamą, jeszcze, przed jego wyborem, po największem złu i szkodniku buszowi i co się potem okazało, WIECIE CHYBA SAMI . Tak i będzie z Trampem, a ta jego obecna już enta żonka, to z wyglądu, istna diablica, która może się podobać innym facetom, ale diabeł tak wybiera swoich przedstawicieli, na ziemi, BY SIĘ MASOM PODOBALI I WODILI MASY, NA POKUSZENIE I ZGUBĘ. 

Portret użytkownika Akamai

Zgadzam się, że te wszystkie

Zgadzam się, że te wszystkie wybory, to tylko igrzyska dla mas. Ustawka, mająca dać ludziom złudną nadzieję na lepsze jutro. Ale coraz więcej osób już o tym wie. Wiadomo też z historii, że żadne imperium nie przetrwało. Kiedyś i to padnie. Mam na myśli obecne konsorcjum światowej władzy. Wielu z nas zna już jego skład.

Uważam, że ciągle trzeba mieć nadzieję. Może w końcu ktoś zamiesza w tym „diabelskim kotle”. A potem będzie już tylko „efekt motyla”. 

Historia zna chlubne przykłady, takie jak Abraham Lincoln i J.F. Kennedy. Wiem, że to niewiele jak na taki szmat czasu. I że zostali zamordowani wkrótce po tym jak wyemitowali rządowy pieniądz. 

Ale może znajdzie się wreszcie ktoś kuloodporny Smile

A poza tym jeśli braknie nam wiary, to co nam wtedy pozostanie ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika husarz

Wszystko zalezy od wyborów w

Wszystko zalezy od wyborów w USA na dzień dzisiejszy, nawet relacje rosyjsko-tureckie, wizy dla turków do ue, konflikt na Ukrainie i w Syrii, konfilkt na linii Japonia- Chiny, Korea- Korea, wojna z Iranem to kwestia czasu, tak samo jak wojna nato kosztem krajów nadbałtyckich z Rosją, wszyscy tylko złowróżą Polsce, zabija się chrześcijaństwo, które gówno ma wspólnego z kościołem katolickim, który jest zaprzeczeniem Chrystusa. We wszystkich proroctwach jakie udało mi się odnaleźć od Nostradamusa , Baba Wanga, czy chrześcijańskie osoby pod wpływem ducha świętego ..każda osoba mówi, że Polska poprawadzi narody, że z Polski wyjdzie iskra na świat, że to w Polsce narodzi się wielki przywódca, że to Polska wyjdzie z kataklizmów i wojen cało jak zawsze w historii..żaden kraj na świecie nie jest takim ewenementem jak nasz w dziejach ludzi. Snucie czy Trump, czy Hillary i co dalej dla Polski jest bezcelowe. Wygra ten kto będzie wykownywał wole syjonistów, to jest teatrzyk, Trump to świetny showman, mówi rzeczy które amerykanie i świat chcą słyszeć więc będzie z niego wyjątkowo uprzywilejowana marionetka. Pamiętajcie nikt kto jest miliarderem nie jest normalny i nie potrafi postawić się na miejscu biednego człowieka z Polski. Albo mamona albo Bóg i pomaganie inny. Nie macie pojęcia jakie ten gośc robił przewały i ile osób straciło kariery czy życie by Trump był tam gdzie jest dzisiaj. Co do info o gwałcie to jest dla niego tylko ostrzeżenie, na faceta służby z pewnością mają milion haków w końcu to miliarder co za tym idzie będzie lub już jest pod butem żydowskich świn

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Mąż straszny 44

P { margin-bottom: 0.21cm; }A

P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline;

Donald Trump jest niebezpieczny i opieram się na takich przesłankach, że popierają go tacy fanatycy religijni jak "inzynier magister" z ONRu. Trump najpierw był za zakazem aborcji, ale po głosach oburzenia, nabrał wody w usta jak PiS. Być może się opamiętał, ale to oznacza, że w jego głowie nie jest najnormalniej, bo jego wyobraźnia nie działa normalnie. Clinton to typowa lewaczka, ale o dziwo ci lewaccy złodzieje mają zdrowe podejście do kobiet i aborcji. Nie wiem jak Trump się wytłumaczy z tego gwałtu, ale nie ma znaczenia, kiedy to wychodzi, ważne, czy się wydarzyło. Dawniej byłem za republikanami, ale uświadomiłem sobie, że to fanatycy religijni i są bardziej niebezpieczni od tych co chcieliby nakładać za wszystko podatki. Republikanie, niby pozwalają na posiadanie broni, atakują inne kraje, gdy trzeba walczyć o rynek ropy, a więc zabijają, ale z drugiej strony, jeśli chodzi o rozumne podejście do aborcji to są jak socjopatyczni biskupi nienawidzący życia i kobiet, ale chcący decydować o życiu innych. Chcą miec monopol na mówienie co jest dobre, a co złe, ale okazuje się, że są strasznymi hipokrytami. Myślałem, że republikanie tacy jak Trump, skoro mają zdrowe podejście do gospodarki, będąc za wolnym rynkiem, to muszą mieć zdrowe podejście do innych dziedzin życia. Niestety, oni mają jakąś dziwną wadę, jakąś hipokryzję wyssaną z mlekiem opętanej dewotki, klęczącej kilka godzin przed bałwochwalczymi obrazami, kajającej się za to, że właśnie zdradziła męża z proboszczem. Z Trumpem jest coś nie tak. Jest coś nie tak, gdy mówi, że kraje bałtyckie jak Polskę trzeba przenieść do Afryki, a Afrykę do Europy. To oznacza, że tacy religijni fanatycy jak Trump, bezmyślnie oscylują pomiędzy różnymi ideami. Nie mają przemyślanych idei, tylko wpojone idee, a to jest groźne. Trump ma coś z głową. Lewacy też mają coś z głową. Biorąc jednak pod uwagę, że Trump jest miliarderem, to raczej nie będzie realizował polityki typowo republikańskiej dla społeczeństwa, tylko oligarchiczną. Z każdej strony jest jakiś element szaleństwa. Trump, chce prowadzić politykę wobec krajów bałtyckich typowo przesiedleńczą, a zatem politykę podobną do tej jaką chce prowadzić Merkel w sprawie uchodźców. W Ameryce zaś chciałby zadbać o jakąś jednolitość rasową, choć zapomina, że nie jest na swoich ziemiach, a ziemiach Indian. To jakaś degrengolada umysłowa, ale tak naśmiecone w głowie może mieć tylko ktoś absurdalnie religijny. Doprawdy nie wiem, co jest gorsze, czy fanatyk religijny, czy lewactwo, chcące nakładać za wszystko podatki, nawet za CO2. Trump to trochę taki PiS – większość, która na nich głosowała, myślała że z nimi jest wszystko okey, aż nagle zaczęli wprowadzać ustawę antyterrorystyczną, która utrudni życie obywatelom, a nie terrorystom. Potem przymus abonamentowy na rządową telewizję, choć wiedza że zwolennicy PiSu wyrażali się na ten temat jasno, czyli chcieli likwidacji abonamentu, a nawet TVP. W sprawie aborcji PiS nabrał wody w usta, gdy zrozumiał, że za zakazem aborcji jest znikoma część społeczeństwa i przeważnie są to ludzie nieszczęśliwi, niezadowoleni z życia, socjopatyczni jak biskupi, nienawidzący życia, i kobiet, chcący aby inni cierpieli jak oni, zazdrośni, być może z tego powodu, że sami nie mieli odwagi zdecydować się na aborcję, żyjąc z upośledzonym dzieckiem i chcieliby, żeby inni byli tak samo nieszczęśliwi, nie dając im wyboru poprzez całkowity zakaz aborcji, nawet bez zrozumienia, że dla przypadków, kiedy trzeba ratować życie matki, często mającej na wychowaniu więcej dzieci. Nawet w Kodeksie Karnym jest zapisane, że nie popełnia przestępstwa ten, kto ratuje dobro chronione prawem o większej wartości, poświęcając dobro chronione prawem o mniejszej wartości, ale fanatycy religijni nawet na to prawo nie zważają, bo będąc nieszczęśliwym z powodu własnej głupoty, chcieliby unieszczęśliwić innych. To jest fanatyzm religijny, a to jest chore. Chcąc unieszczęśliwiać ludzi z powodu zazdrości i nie dawać im wyboru z powodu swojego wątpliwego moralnie światopoglądu. Wy ONRowcy, już nigdy nie wejdziecie do Sejmu. Nie odwróciliście się od swojej głupoty, a ostrzegałem was. Wielu mnie nie słucha, a ja się nie lubię powtarzać, choć to robię, jednak ci co nie słuchają, gorzko tego żałują.

P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }

P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline;

P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }

Donald Trump jest niebezpieczny i opieram się na takich przesłankach, że popierają go tacy fanatycy religijni jak "inzynier magister" z ONRu. Trump najpierw był za zakazem aborcji, ale po głosach oburzenia, nabrał wody w usta jak PiS. Być może się opamiętał, ale to oznacza, że w jego głowie nie jest najnormalniej, bo jego wyobraźnia nie działa normalnie. Clinton to typowa lewaczka, ale o dziwo ci lewaccy złodzieje mają zdrowe podejście do kobiet i aborcji. Nie wiem jak Trump się wytłumaczy z tego gwałtu, ale nie ma znaczenia, kiedy to wychodzi, ważne, czy się wydarzyło. Dawniej byłem za republikanami, ale uświadomiłem sobie, że to fanatycy religijni i są bardziej niebezpieczni od tych co chcieliby nakładać za wszystko podatki. Republikanie, niby pozwalają na posiadanie broni, atakują inne kraje, gdy trzeba walczyć o rynek ropy, a więc zabijają, ale z drugiej strony, jeśli chodzi o rozumne podejście do aborcji to są jak socjopatyczni biskupi nienawidzący życia i kobiet, ale chcący decydować o życiu innych. Chcą miec monopol na mówienie co jest dobre, a co złe, ale okazuje się, że są strasznymi hipokrytami. Myślałem, że republikanie tacy jak Trump, skoro mają zdrowe podejście do gospodarki, będąc za wolnym rynkiem, to muszą mieć zdrowe podejście do innych dziedzin życia. Niestety, oni mają jakąś dziwną wadę, jakąś hipokryzję wyssaną z mlekiem opętanej dewotki, klęczącej kilka godzin przed bałwochwalczymi obrazami, kajającej się za to, że właśnie zdradziła męża z proboszczem. Z Trumpem jest coś nie tak. Jest coś nie tak, gdy mówi, że kraje bałtyckie jak Polskę trzeba przenieść do Afryki, a Afrykę do Europy. To oznacza, że tacy religijni fanatycy jak Trump, bezmyślnie oscylują pomiędzy różnymi ideami. Nie mają przemyślanych idei, tylko wpojone idee, a to jest groźne. Trump ma coś z głową. Lewacy też mają coś z głową. Biorąc jednak pod uwagę, że Trump jest miliarderem, to raczej nie będzie realizował polityki typowo republikańskiej dla społeczeństwa, tylko oligarchiczną. Z każdej strony jest jakiś element szaleństwa. Trump, chce prowadzić politykę wobec krajów bałtyckich typowo przesiedleńczą, a zatem politykę podobną do tej jaką chce prowadzić Merkel w sprawie uchodźców. W Ameryce zaś chciałby zadbać o jakąś jednolitość rasową, choć zapomina, że nie jest na swoich ziemiach, a ziemiach Indian. To jakaś degrengolada umysłowa, ale tak naśmiecone w głowie może mieć tylko ktoś absurdalnie religijny. Doprawdy nie wiem, co jest gorsze, czy fanatyk religijny, czy lewactwo, chcące nakładać za wszystko podatki, nawet za CO2. Trump to trochę taki PiS – większość, która na nich głosowała, myślała że z nimi jest wszystko okey, aż nagle zaczęli wprowadzać ustawę antyterrorystyczną, która utrudni życie obywatelom, a nie terrorystom. Potem przymus abonamentowy na rządową telewizję, choć wiedza że zwolennicy PiSu wyrażali się na ten temat jasno, czyli chcieli likwidacji abonamentu, a nawet TVP. W sprawie aborcji PiS nabrał wody w usta, gdy zrozumiał, że za zakazem aborcji jest znikoma część społeczeństwa i przeważnie są to ludzie nieszczęśliwi, niezadowoleni z życia, socjopatyczni jak biskupi, nienawidzący życia, i kobiet, chcący aby inni cierpieli jak oni, zazdrośni, być może z tego powodu, że sami nie mieli odwagi zdecydować się na aborcję, żyjąc z upośledzonym dzieckiem i chcieliby, żeby inni byli tak samo nieszczęśliwi, nie dając im wyboru poprzez całkowity zakaz aborcji, nawet bez zrozumienia, że dla przypadków, kiedy trzeba ratować życie matki, często mającej na wychowaniu więcej dzieci. Nawet w Kodeksie Karnym jest zapisane, że nie popełnia przestępstwa ten, kto ratuje dobro chronione prawem o większej wartości, poświęcając dobro chronione prawem o mniejszej wartości, ale fanatycy religijni nawet na to prawo nie zważają, bo będąc nieszczęśliwym z powodu własnej głupoty, chcieliby unieszczęśliwić innych. To jest fanatyzm religijny, a to jest chore. Chcąc unieszczęśliwiać ludzi z powodu zazdrości i nie dawać im wyboru z powodu swojego wątpliwego moralnie światopoglądu. Wy ONRowcy, już nigdy nie wejdziecie do Sejmu. Nie odwróciliście się od swojej głupoty, a ostrzegałem was. Wielu mnie nie słucha, a ja się nie lubię powtarzać, choć to robię, jednak ci co nie słuchają, gorzko tego żałują.

Donald Trump jest niebezpieczny i opieram się na takich przesłankach, że popierają go tacy fanatycy religijni jak "inzynier magister" z ONRu. Trump najpierw był za zakazem aborcji, ale po głosach oburzenia, nabrał wody w usta jak PiS. Być może się opamiętał, ale to oznacza, że w jego głowie nie jest najnormalniej, bo jego wyobraźnia nie działa normalnie. Clinton to typowa lewaczka, ale o dziwo ci lewaccy złodzieje mają zdrowe podejście do kobiet i aborcji. Nie wiem jak Trump się wytłumaczy z tego gwałtu, ale nie ma znaczenia, kiedy to wychodzi, ważne, czy się wydarzyło. Dawniej byłem za republikanami, ale uświadomiłem sobie, że to fanatycy religijni i są bardziej niebezpieczni od tych co chcieliby nakładać za wszystko podatki. Republikanie, niby pozwalają na posiadanie broni, atakują inne kraje, gdy trzeba walczyć o rynek ropy, a więc zabijają, ale z drugiej strony, jeśli chodzi o rozumne podejście do aborcji to są jak socjopatyczni biskupi nienawidzący życia i kobiet, ale chcący decydować o życiu innych. Chcą miec monopol na mówienie co jest dobre, a co złe, ale okazuje się, że są strasznymi hipokrytami. Myślałem, że republikanie tacy jak Trump, skoro mają zdrowe podejście do gospodarki, będąc za wolnym rynkiem, to muszą mieć zdrowe podejście do innych dziedzin życia. Niestety, oni mają jakąś dziwną wadę, jakąś hipokryzję wyssaną z mlekiem opętanej dewotki, klęczącej kilka godzin przed bałwochwalczymi obrazami, kajającej się za to, że właśnie zdradziła męża z proboszczem. Z Trumpem jest coś nie tak. Jest coś nie tak, gdy mówi, że kraje bałtyckie jak Polskę trzeba przenieść do Afryki, a Afrykę do Europy. To oznacza, że tacy religijni fanatycy jak Trump, bezmyślnie oscylują pomiędzy różnymi ideami. Nie mają przemyślanych idei, tylko wpojone idee, a to jest groźne. Trump ma coś z głową. Lewacy też mają coś z głową. Biorąc jednak pod uwagę, że Trump jest miliarderem, to raczej nie będzie realizował polityki typowo republikańskiej dla społeczeństwa, tylko oligarchiczną. Z każdej strony jest jakiś element szaleństwa. Trump, chce prowadzić politykę wobec krajów bałtyckich typowo przesiedleńczą, a zatem politykę podobną do tej jaką chce prowadzić Merkel w sprawie uchodźców. W Ameryce zaś chciałby zadbać o jakąś jednolitość rasową, choć zapomina, że nie jest na swoich ziemiach, a ziemiach Indian. To jakaś degrengolada umysłowa, ale tak naśmiecone w głowie może mieć tylko ktoś absurdalnie religijny. Doprawdy nie wiem, co jest gorsze, czy fanatyk religijny, czy lewactwo, chcące nakładać za wszystko podatki, nawet za CO2. Trump to trochę taki PiS – większość, która na nich głosowała, myślała że z nimi jest wszystko okey, aż nagle zaczęli wprowadzać ustawę antyterrorystyczną, która utrudni życie obywatelom, a nie terrorystom. Potem przymus abonamentowy na rządową telewizję, choć wiedza że zwolennicy PiSu wyrażali się na ten temat jasno, czyli chcieli likwidacji abonamentu, a nawet TVP. W sprawie aborcji PiS nabrał wody w usta, gdy zrozumiał, że za zakazem aborcji jest znikoma część społeczeństwa i przeważnie są to ludzie nieszczęśliwi, niezadowoleni z życia, socjopatyczni jak biskupi, nienawidzący życia, i kobiet, chcący aby inni cierpieli jak oni, zazdrośni, być może z tego powodu, że sami nie mieli odwagi zdecydować się na aborcję, żyjąc z upośledzonym dzieckiem i chcieliby, żeby inni byli tak samo nieszczęśliwi, nie dając im wyboru poprzez całkowity zakaz aborcji, nawet bez zrozumienia, że dla przypadków, kiedy trzeba ratować życie matki, często mającej na wychowaniu więcej dzieci. Nawet w Kodeksie Karnym jest zapisane, że nie popełnia przestępstwa ten, kto ratuje dobro chronione prawem o większej wartości, poświęcając dobro chronione prawem o mniejszej wartości, ale fanatycy religijni nawet na to prawo nie zważają, bo będąc nieszczęśliwym z powodu własnej głupoty, chcieliby unieszczęśliwić innych. To jest fanatyzm religijny, a to jest chore. Chcąc unieszczęśliwiać ludzi z powodu zazdrości i nie dawać im wyboru z powodu swojego wątpliwego moralnie światopoglądu. Doprawdy byłem zszokowany, że można tak bezmyślnie promować zakaz aborcji i to przez środowiska majace się za wolnościowe. Najwidoczniej tacy wolnościowcy nie są, za to socjopatyczni na pewno. Donadl Trump, może być socjopatą, albo głupcem, bo jego pogląd na aborcję był fanatycznie religijny. 
Donald
Trump jest niebezpieczny i opieram się na takich przesłankach, że
popierają go tacy fanatycy religijni jak "inzynier magister"
z ONRu. Trump najpierw był za zakazem aborcji, ale po głosach
oburzenia, nabrał wody w usta jak PiS. Być może się opamiętał,
ale to oznacza, że w jego głowie nie jest najnormalniej, bo jego
wyobraźnia nie działa normalnie. Clinton to typowa lewaczka, ale o
dziwo ci lewaccy złodzieje mają zdrowe podejście do kobiet i
aborcji. Nie wiem jak Trump się wytłumaczy z tego gwałtu, ale nie
ma znaczenia, kiedy to wychodzi, ważne, czy się wydarzyło. Dawniej
byłem za republikanami, ale uświadomiłem sobie, że to fanatycy
religijni i są bardziej niebezpieczni od tych co chcieliby nakładać
za wszystko podatki. Republikanie, niby pozwalają na posiadanie
broni, atakują inne kraje, gdy trzeba walczyć o rynek ropy, a więc
zabijają, ale z drugiej strony, jeśli chodzi o rozumne podejście
do aborcji to są jak socjopatyczni biskupi nienawidzący życia i
kobiet, ale chcący decydować o życiu innych. Chcą miec monopol na
mówienie co jest dobre, a co złe, ale okazuje się, że są
strasznymi hipokrytami. Myślałem, że republikanie tacy jak Trump,
skoro mają zdrowe podejście do gospodarki, będąc za wolnym
rynkiem, to muszą mieć zdrowe podejście do innych dziedzin życia.
Niestety, oni mają jakąś dziwną wadę, jakąś hipokryzję
wyssaną z mlekiem opętanej dewotki, klęczącej kilka godzin przed
bałwochwalczymi obrazami, kajającej się za to, że właśnie
zdradziła męża z proboszczem. Z Trumpem jest coś nie tak. Jest
coś nie tak, gdy mówi, że kraje bałtyckie jak Polskę trzeba
przenieść do Afryki, a Afrykę do Europy. To oznacza, że tacy
religijni fanatycy jak Trump, bezmyślnie oscylują pomiędzy różnymi
ideami. Nie mają przemyślanych idei, tylko wpojone idee, a to jest
groźne. Trump ma coś z głową. Lewacy też mają coś z głową.
Biorąc jednak pod uwagę, że Trump jest miliarderem, to raczej nie
będzie realizował polityki typowo republikańskiej dla
społeczeństwa, tylko oligarchiczną. Z każdej strony jest jakiś
element szaleństwa. Trump, chce prowadzić politykę wobec krajów
bałtyckich typowo przesiedleńczą, a zatem politykę podobną do
tej jaką chce prowadzić Merkel w sprawie uchodźców. W Ameryce zaś
chciałby zadbać o jakąś jednolitość rasową, choć zapomina, że
nie jest na swoich ziemiach, a ziemiach Indian. To jakaś
degrengolada umysłowa, ale tak naśmiecone w głowie może mieć
tylko ktoś absurdalnie religijny. Doprawdy nie wiem, co jest gorsze,
czy fanatyk religijny, czy lewactwo, chcące nakładać za wszystko
podatki, nawet za CO2. Trump to trochę taki PiS – większość,
która na nich głosowała, myślała że z nimi jest wszystko okey,
aż nagle zaczęli wprowadzać ustawę antyterrorystyczną, która
utrudni życie obywatelom, a nie terrorystom. Potem przymus
abonamentowy na rządową telewizję, choć wiedza że zwolennicy
PiSu wyrażali się na ten temat jasno, czyli chcieli likwidacji
abonamentu, a nawet TVP. W sprawie aborcji PiS nabrał wody w usta,
gdy zrozumiał, że za zakazem aborcji jest znikoma część
społeczeństwa i przeważnie są to ludzie nieszczęśliwi,
niezadowoleni z życia, socjopatyczni jak biskupi, nienawidzący
życia, i kobiet, chcący aby inni cierpieli jak oni, zazdrośni, być
może z tego powodu, że sami nie mieli odwagi zdecydować się na
aborcję, żyjąc z upośledzonym dzieckiem i chcieliby, żeby inni
byli tak samo nieszczęśliwi, nie dając im wyboru poprzez całkowity
zakaz aborcji, nawet bez zrozumienia, że dla przypadków, kiedy
trzeba ratować życie matki, często mającej na wychowaniu więcej
dzieci. Nawet w Kodeksie Karnym jest zapisane, że nie popełnia
przestępstwa ten, kto ratuje dobro chronione prawem o większej
wartości, poświęcając dobro chronione prawem o mniejszej
wartości, ale fanatycy religijni nawet na to prawo nie zważają, bo
będąc nieszczęśliwym z powodu własnej głupoty, chcieliby
unieszczęśliwić innych. To jest fanatyzm religijny, a to jest
chore. Chcąc unieszczęśliwiać ludzi z powodu zazdrości i nie
dawać im wyboru z powodu swojego wątpliwego moralnie światopoglądu.
Wy ONRowcy, już nigdy nie wejdziecie do Sejmu. Nie odwróciliście
się od swojej głupoty, a ostrzegałem was. Wielu mnie nie słucha,
a ja się nie lubię powtarzać, choć to robię, jednak ci co nie
słuchają, gorzko tego żałują.

Nie ważne, że się wycofał z tego. Ważne, że nie miał tego przemyślanego, a to oznacza, że na wiele rzeczy może nie mieć prawidłowych przemyśleń, a po wygranych wyborach uznać, że ma już do wszystkiego prawo. Ludzie z tak radykalnymi poglądami nie powinni dostawać sie do polityki.

Portret użytkownika Akamai

" Do sądu w Kalifornii

" Do sądu w Kalifornii wpłynął wstrząsający pozew! 35-letnia Katie Johnson oskarża w nim miliardera o molestowanie i gwałt, gdy miała zaledwie 13 lat."

A dlaczego dopiero teraz ? Skoro wydarzyło się to 22 lata temu !

Jeśli ludziska to kupią, to ja wyprowadzam sie z tej planety.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj