PiS odwołał Wszystkich Świętych! Od jutra wszystkie cmentarze zostaną zamknięte

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polski rząd wprowadza nowe restrykcje wymierzone w obywateli. Po odwołaniu Wielkanocy właśnie odwołano Wszystkich Świętych. Dzisiaj premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że do poniedziałku zamknięte będą wszystkie cmentarze. 

 

Decyzja rządu PiS powoduje, że Polacy nie będą mogli odwiedzić grobów swoich. Tak dotkliwej restrykcji nie było nawet za czasów stanu wojennego. Zakaz odwiedzania cmentarzy wprowadzono w tym samym czasie gdy po polskich miastach przetaczają się chordy zwolenników aborcji.

 

Można mieć pewność, że ta sama policja, która jest bezsilna w przypadku protestów lewicy, będzie bardzo gorliwie bronić cmentarzy przed ludźmi, mimo , że nie kwapiła się do obrony kościołów atakowanych przez wściekłych proaborcjonistów. Premier Morawiecki publicznie stwierdził, że nie chcą interweniować względem zwolenników zabijania dzieci. 

 

Covidowi eksperci jak profesor Krzysztof Simon z wrocławskiego szpitala zakaźnego na ulicy Koszarowej był łaskaw zauważyć w ciągu dwóch tygodni najpierw, że pełne cmentarze to skrajne niebezpieczeństwo, a potem, że lewicowe masowe protesty to jie jest duże zagrożenie, bo wszyscy mają maski. Na tym etapie rządowej epidemii nikt już nie zawraca sobie głowy takimi detalami jak logika wypowiedzi. 

Jest to naprawdę dziwne, że Polacy nie dostrzegają tego dwójmyślenia, które wprost sugeruje, że skoro policja może nie reagować na protesty skupiające setki tysięcy ludzi, to albo oznacza to, że zagrożenia nie ma, albo władzy zależy na dużej ilości zachorowań i bierność służb porządkowych ma głębszy sens poza obawą o klangor z zagranicy. 

 

Zamiast zrobić porządek z protestującymi postanowiono zastosować zasadę - silni wobec słabych, słabi wobec silnych - i przystąpiono do tresury staruszków. Ciekawe czy Jarosław Kaczyński znowu zakpi sobie z nas wszystkich jadąc na groby bliskich w myśl zasady - mój ból jest większy niż twój. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Czasy ostateczne

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=agrltca0ZgA&t=97s

MODLITWA o ZBAWIENIE

Drogi JAHUSZUA ha MASZIJACH (prawdziwe hebrajskie Imię ) 

(JEZUSIE CHRYSTUSIE z j. greckiego ) 

Przyjmuję Ciebie teraz jako mojego PANA i ZBAWICIELA, Ty jesteś BOGIEM, którego kocham. Wierzę, że zapłaciłeś cenę za moje grzechy na Kalwarii, umarłeś i trzeciego dnia zmartwychwstałeś.

Proszę Cię, abyś wstąpił do mojego serca, przebaczył moje grzechy i oczyścił mnie z wszelkiej nieprawości. Przykro mi, że grzeszyłem i przepraszam, odwracam się od tych grzechów.

Dziękuję, że napełniasz mnie Twoim DUCHEM ŚWIĘTYM i dajesz mi pragnienie do służenia Tobie poprzez wszystkie dni mojego życia. Proszę, abyś żył we mnie dla Swojej Chwały.

Dziękuję, że dajesz mi pragnienie czytania Twojej Biblii. Daj mi proszę mądrość, abym mógł ją rozumieć.

Dziękuję, że miłujesz mnie i zbawiasz moją duszę, a moją wiarę wzmacniasz, abym pewnego dnia mógł być z Tobą w Niebie! Wypełnij mnie teraz Twoim ŚWIĘTYM DUCHEM i ocal mnie z ręki złego. W Twoim Imieniu JAHUSZUA zanoszę tę modlitwę.

Nie pozwól mi Panie zapomnieć, iż wszyscy zgrzeszyli i pozbawieni są Chwały BOŻEJ. Po to właśnie przybyłeś Ty, aby ocalić nas, grzeszników. Dlatego właśnie nazywamy Cię naszym Zbawicielem! Amen.

Portret użytkownika Kwazar

Powiem wam w zaufaniu ...ale

Powiem wam w zaufaniu ...ale cicho,czy ktoś podsłuchuje ? Oni nawet poszli ma na rękę a nawet na nogę "odwołał Wszystkich Świętych PIS jeden taki. No i ja też mam dlatego święty spokój.NIgdzie nie jadę,świecę ani się przez tłum nie przeciskam ...dzięki wam o bosiu.No to nara, bo sobie leżę a musiałbym zapindalać.

Portret użytkownika inzynier magister

Wysłałem adminowi wiadomość

Wysłałem adminowi wiadomość żeby zmienił tytuł artykułu bo w TVP zachwalają wynalazek lucyfera globalnego porządku szatana ! To jest szok ! Już niedługo w Polsce będą chcieli zrobić punkty poprawności politycznej chyba ! na razie globalny porządek szatana chce tu zrobić chaos ordo ab chao ! Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jenny

Takie będzie dobrowolne to

Takie będzie dobrowolne to szczepienie jak zgoda na nagrywanie rozmów telefonicznych kiedy dzwonią, do urzędów. Nie zgodzisz się to musisz się rozłączyć i nic nie załatwisz. Za naszą zgoda i dla naszego dobra nas oczipuja i zafoliuja. 

Portret użytkownika euklides

Wróciłem z objazdu. Przy

Wróciłem z objazdu. Przy większych cmentarzach otwartych kilka stoisk. Niestety przed cmentarzami tli się ledwo kilka światełek. Za to tłumy poliniaków w Lidlu (wykorzystałem, że jest otwarty i wstąpiłem po znicze, bo przy małym cmentarzu nie było ani jednego handlującego).

Portret użytkownika baca

no dobra jesteś zaradny

no dobra jesteś zaradny przyznaję... ale jak już masz znicze z lidla to skocz po świeże mięso do pobliskiego cmentarza albo jakąś ciepłą wegetariankę no bo co ugotujesz na święta na tych zniczach? popcorn będziesz na tym smażył?

 

Portret użytkownika euklides

Nie wiem za bardzo co

Nie wiem za bardzo co chciałeś wyrazić, ale nie moja wina baca, że jesteś głodną sierotą i polskie cmentarze kojarzą ci się ze zwyczajami twoich nieznanych dziadków z archipelagu wysp zgwałconych owiec. Tylko boję się, że jakieś priony jednak przelazły...

Strony

Skomentuj