Klęska rządu PiS. Przez ich decyzje polityczne umiera rekordowo dużo Polaków!!!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Polska wreszcie jest w czymś najlepsza, konkretnie w depopulacji swoich obywateli. Na tym polu jesteśmy na pierwszym miejscu na świecie. Chodzi o tak zwane nadmiarowe zgony, których rekordowo dużo wystąpiło w Polsce.

Nasz kraj idzie na smutny rekord w UE w liczbie zgonów. Już wygrał w 2020 roku, a terazrządzący śrubują zeszłoroczny rekord zgonów koncentrując się na jednej chorobie nawet bardziej niż rok temu. Odwołano wszystkie planowe zabiegi.

 

Chyba historyczna grupa rekonstrukcji Sanacji zwana dla niepoznaki Prawo i Sprawiedliwość lub PiS, dla dodania realizmu swojej inscenizacji potrzebowała czegoś tak spektakularnego jak Klęska Wrześniowa zakończona niesławną ucieczką do Rumunii. Udało im się to. W zeszłym roku na skutek odcięcia Polaków do służby zdrowia zmarło nawet więcej naszych rodaków niż podczas walki z Niemcami w 1939 roku. Tak spektakularnej porażki swojej szalonej strategii doświadczył polski rząd.

 

Co robią dalej? Czy zmieniają swoje podejście? Wręcz przeciwniej, chcą wprowadzać swoje szalone pomysły z zamykaniem życia jeszcze bardziej, jeszcze dolegliwiej. Nie widać końca tego szaleństwa. Chodzimy zamaskowani jak podręczne z serialu HBO żyjące w wyimaginowanym Gileadzie. Nasi oprawcy jakby czerpali dziką przyjemność z tego jak bardzo udało im się nam dokopać. Jesteśmy dla nich przedmiotami, SIMsami z gry, w którą się bawią. Dlatego dziesiątki tysięcy ofiar ich obłąkanej polityki, nie robią na nich żadnego wrażenia. Zamierzają po prostu zwalić to (intencjonalne lub przypadkowe) ludobójstwo na COVIDa.

Tak wynika z wypowiedzi prominentów PiS. Minister Zdrowia, Adam Niedzielski bezczelnie dowodził, że ponad 70 tysięcy ofiar nieCOVIDowych w 2020 roku to i tak wina Covidka. Argumentowali, że te ofiary to niezdiagnozowane ofiary zarazy, albo ozdrowieńcy, którzy zmarli na Long COVID, czyli powikłania pogrypowe w dawnej nomenklaturze. Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS stwierdził, że jedna z najniższych stóp bezrobocia w UE to dzięki rządowi, ale już na nadmiarowe zgony rząd nie miał żadnego wpływu. I zapewne taka będzie narracja gdy przyjdzie do rozliczeń winnych śmierci dziesiątków tysięcy Polaków.

 

Gdy popatrzy się na ilość zgonów na COVID-19 na milion mieszkańców to wczoraj, 23 marca 2021 roku przegoniliśmy Szwecję w ilości zgonów na milion mieszkańców. Dodajmy, że Szwecja nie zrobiła żadnego lockdownu i życie wygląda tam podobnie jak u nas przed tym otaczającym nas sanitarnym szaleństwem. My mamy zmasakrowaną gospodarkę i więcej zgonów niż Szwedzi.

W danych procentowych nadmiernych zgonów wedle średniej z ostatnich 5 lat, jest jeszcze gorzej. Za to w Irlandii w sezonie 19/20 zanotowano mniej zgonów niż w sezonie 17/18.

 

Śmieretelne żniwo rządu i jego doradców z konfliktami interesu nadal trwa. Masowe zabijanie Polaków na skutek odcięcia ich od służby zdrowia nawet przyspiesza w stosunku do tragicznego roku 2020. Oto ilość ofiar z 10 pierwszych tygodni 2021 roku: 11461; 10 963; 11009; 10 372; 9834; 9882; 10057; 9665; 9521; 9735. W sumie zmarło już 102 499 osób! Rzekomo na Covid-19 wraz chorobami współtowarzyszącymi zmarło 49 365 osób. Chyba już każdy powinien widzieć, że nasza władza morduje nas swoimi szalonymi sanitarnymi decyzjami, a ilość Polaków zabitych przez urzędników jest znacznie większa niż tych rzekomo zabitych przez wirusa.

 

Winni tego stanu rzeczy udają, że to nie ich wina. Jedynym winnym jest wraży "covidek". Musimy się do tego przyzwyczaić, że każdy problem, każde złodziejstwo i każde ludobójstwo będzie teraz tłumaczone wirusem. Pytanie tylko czy ludzike na to pozwolą.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

To jest dziwne że w Polsce

To jest dziwne że w Polsce jest najwięcej ludzi depopulowanych ! Tu musi sięcośdziać czego nie rozumiemy ! Ktoś widocznie steruje Morawieckim albo sam morawiecki należy do loży ! Straszne rzeczy, bo w wyborach wygra nowy ryży folksdojcz 2050 NWO ! nowy ryży folksdojcz 2050 NWO zrobi tu jeszcze większą depopulację !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ​euklides

Powiedzmy, że mam takie moce,

Powiedzmy, że mam takie moce, że mógłbym pierdolnąć meteorem w Wiejską. Ale co mi z tego przyjdzie jak żyję wśród debili, którzy wyniosą na stanowiska kolejnych patusów? Trzeba się modlić o uwolnienie od zepsutego społeczeństwa, o możliwość odcięcia się i pójścia własną, niezależną drogą. Niech sami się męczą w gnoju który tworzą i spłacają długi, które sami zaciągnęli.

Portret użytkownika Kwiatek

Módlmy się do Boga Jahwe o

Módlmy się do Boga Jahwe o przyspieszenie zakończenia obecnego systemu rzeczy,o moc spokoju i wytrwałości na ten czas , mądrości podejmowania decyzji .teraz rządzi szatan wraz ze świtą zwabiajac tyłu ile się da ,trwa przesiew ,przetrwa niewiele istnień ,ale ja czekam i mam nadzieję że ujrzę upadek rządów światowych ,bo takowe się zbliżają ,proroctwa się wypełniają i niechybnie ziszczą się w stosunku do niszczycieli....żaden obajtek ,Kaczyński morawiecki  i inni swoim majątkiem się nie wykupi ,odpowie za wszystko przed Sędzią Najwyższym....zanim ich to sięgnie ,będą jak szczury uciekać........ wytrwałości życzę ...

Portret użytkownika Mojeimię44

Straty są niesamowite a

Straty są niesamowite a wynika to z wielu przyczyn. Pierwsza najważniejsza to braki w kadrach medycznych. Już dziś szpitale szukają wolontariuszy do obsługi chorych. Chodzi o podstawową pomoc. Ja zachęcam do zgłaszania się jeśli ktoś ma taką możliwość. Każda pomoc w takich sytuacjach jest mile widziana. Druga to zaniedbania w służbie zdrowia. Od lat Polska służba zdrowia była dzielona na dwie klasy. Klasę A i B. A dla ludzi zamorznych.  B dla ludzi biednych gdzie na wizyty czekało się miesiącami jak nie latami. Efekty mamy dziś widoczne gołym okiem w obliczu kryzysu. Kolejna sprawa może nie bezpośrednio ale pośrednio związana to kryzys w wymiarze sprawiedliwości a dokładnie w władzy sądąwniczej. Brak sędziów, adwokatów, prokuratorów itd. uniemożliwia dziś prowadzenie spraw w sposób szybki i przejrzysty a i ci którzy łamią prawo pozostają na wolności. Jest prawdziwa anarchia. 

Mam dla was jak zawsze łagodzącą piosenkę bo muzyka łagodzi obyczaje. Ma ponad 444 tys. wyświetleń i dlatego ją wybrałem. Lubię liczbę 44 a dodatkowo jest w niej motyw drzewa i samotności polecam. 

 https://youtu.be/IXy3tl64bGI

Ps. Minusujcie sobie jak uważacie ale prawda jest taka, że nasza służba zdrowia była w powolnym rozkładzie przed wirusem i wynika to z zaniedbań nie tylko jednego rządu a wszystkich. Teraz wyłączono wszystkie choroby a jest tylko jedna co przyczyniło się do tego, że straciłem 2 wujków którzy zmarli czekając na testy na covid. 

Strony

Skomentuj