Ponowne zamknięcie Polaków wydaje się nieuniknione. Czy dowiemy się o tym pod koniec tygodnia?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W 2020 roku, z powodu rzekomej epidemii koronawirusa, polskie władze odwołały już Wielkanoc, Setną Rocznicę cudu nad Wisłą, za chwilę odwołają Wszystkich Świętych i wszystko w skazuje na to, że planują też odwołać Boże Narodzenie. Sygnały medialne wskazują, że na dniach dowiemy się o decyzji całkowitego lockdownu, który może potrwać nawet kilka miesięcy. 

 

Obecna fala protestów proaborcyjnych sygnowanych znakiem przypominającym runę stosowaną kiedyś przez zbrodnicze formacje nazistowskiego Waffen SS, może stać się dodatkowym pretekstem do wprowadzenia lockdownu. Być może właśnie z tego powodu polskie władze najpierw świadomie rozkręciły konflikt aborcyjny, a teraz po wyjściu ludzi na ulice w samym środku rzekomej pandemii, zyskują idealne wytłumaczenie dlaczego trzeba zamknąć Polaków w domach, bez pozwolenia na wyjście z niego dalej niż na kilkaset metrów.

 

Kończący się aktualnie w Izraelu lockdown, wprowadzony 18 września, również zaczął się na skutek antyrządowych protestów, które potem ustały. Wygłąda to zatem jak ten sam scenariusz. Być może ktoś celowo zainicjował takie piekiełko, zdając sobie sprawę z możliwej reakcji zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych, tak aby w odpowiednim momencie uciąć wszystko i zyskać uzasadnienie zastosowania tak drastycznego kroku. Będzie można wtedy powiedzieć, że wszystko przez protestujących przeciwko rzekomej pandemii i zwolenników aborcji, którzy nie respektowali restrykcji rządowych.

 

Notabene te tak zwane obostrzenia nadal są nielegalne, bo sklecona na prędce pisowska ustawa zezwalająca na covidowy totalitaryzm nadal znajduje się w Senacie. Prawem stanie się dopiero wtedy gdy ustawę po poprawkach Senatu, podpisze prezydent Andrzej Duda. Nie jest też jasne kiedy to będzie możliwe, ponieważ wraz z żoną przebywa obecnie w samoizolacji po tym gdy spotkał się z kimś kto rzekomo miał koronawirusa. Dopiero po tym podpisie i ewentualnym vacatio legis, uzurpacje rządu względem obywateli zyskają uzasadnienie prawne.

 

Uchwalane na oślep w formie rosporządzeń nielegalne przepisy powodują takie potworki prawne jak "godziny dla seniorów" w sklepikach szkolnych, które mają zostać łaskawie odwołane, ale już same szkoły najprawdopodobniej i tak w większości będa zamknikęte.

 

 

Coraz bardziej zaczyna wyglądać na to, że rządzą nami kompletni szaleńcy, albo otrzymują jakieś dyspozycje od takich mentalnie niestabilnych osób. Bez wątpienia kolejny lockdown spowoduje, że skutki "walki" rządu z COVID-19 będą bez porównania gorsze niż ta dęta epidemia. Politykę rządu PiS w tym zakresie można wręcz nazwać - Zero tolerancji dla gospodarki. Z pewnością więcej ludzi wykończy się przez Covidową paranoję niż umrze na samego Covida.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że kolejne redakcje sugerują, iż do piątku zostanie podjęta decyzja o lockdownie i ma ona być podejmowana na podstawie ilości zakażeń, można się spodziewać, że do takiej decyzji doszło lub dojdzie. Dzisiaj minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział publicznie, że będzie namawiał premiera do zamknięcia Polski. Wygląda na to, że są to kolejne sygnały serwowane nam przez rząd, wskazujące na to, że zamknięcie nas nie minie.

 

Można tylko zgadywać czy lockdown rozpocznie się od soboty czy od poniedziałku, ale to, że do niego dojdzie jest obecnie raczej pewne, bo władza moze wygenerować nowe rekordy zakażeń, po prostu zwiększając ilość wykonywanych testów RT PCR, o swoistości 80 procent i licznych wskazaniach fałszywie dodatnich oraz fałszywie ujemnych. Nam nie pozostaje nic innego jak zrobić nieco zapasów żywności, bo skoro rządzą nami szaleńcy, to nie można wykluczyć, że załamią się łańcuchy dostaw. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Aldona33

KOCHANI RODACY POLACY dobiją

KOCHANI RODACY POLACY dobiją, dobiją nas... wszędzie chaos, protesty nic nie znaczą. Nie ma Pan nr. szczepienia powie Pani w Banku na poczcie w aptece, markecie, no przykro mi, mamy elektroniczną zdalną ścisłą rejestrację sprzedaży i obsługi nie mogę udzielić Panu usługi. Po-policja głucha jak głaz i bezwolna jak roboty. Pan DUDA i Morawiecki UDAJĄ ZAKAŻONYCH znajomi aż zatrzymują oddech patrz mówią mi co się dziej jak ten wirus szaleje.

Portret użytkownika nauta

Jak to jest, że Błaszczak

Jak to jest, że Błaszczak chory, Kaczor chory, Duda chory i jeszcze kilku innych a ja, wciąż czekam aż poznam pierwszego chorego. Jakiś złośliwy ten wirus, skoro ani ja, ani nikt z moich znajomych, ani nawet nikt ze znajomych w necie nie jest chory. Niedługo będzie rok, jak ta szopka się zaczęła a ciągle nie mogę się doczekać stosu trupów, które obiecywali kowidianie. Heh, nawet na tym forum, żaden antykowidowiec nie zachorował. Pewnie tam umierają sobie cichutko na kowida i nic nie mówią, żeby tylko wyszło na ich/naszą rację.

Portret użytkownika Chytrusek

O łoooo baca się wreszcie

O łoooo baca się wreszcie odezwała , nie namawiaj ludzi do buntu, to by nas za wiele kosztowało czy ten naród tępy jak kawałek drewna już wiele przez to nie ucierpiał (historia musi być znana co było wcześniej abyśmy ponownie nie wpadli w bagno), jedni dokręcają śrubkę a inni namawiaja do buntów  a ci trzeci skorzystają z tego całego bajzlu.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Jakim Ty jesteś optymistą

Jakim Ty jesteś optymistą Baco.
A kto "unych" ma na tych kopach wynieść? Te 2% polskiegego społeczeństwa, które jako tako jest świadome tego, co się dzieje?
Z 15% niby wie, ale się boją i palcem w bucie nie ruszą. Nawet masoneczki noszą dla "spokoju", licząc, że jakoś to będzie... A nie będzie.
Reszta, czyli ponad 80% to prawdziwe Goje, trzoda chlewna, barany do strzyżenia i zarzynania, istoty ludzkopodobne, bardziej zombie, niż żywi ludzie.
U mnie cała znana mi rodzina, starzy, dorośli, i młodzież, wszyscy co do sztuki wierzą w świrusa i we wszystko co telaviwzja im mówi. Z tym, że też są skłóceni: część ogląda koszerny TVN i pokrewne, a część TVPisrael z przybudówkami.

Ja nie widzę tu nikogo, kto by unych na kopach gdziekolwiek miał zamiar wysłać. Jak już to ta grupa covid-ZOMBIE jeszcze wspomoże okupanta w likwidacji tych kilkunastu procent rozumnej mniejszości.
I okupant, une to wiedzą.

Strony

Skomentuj