Nowe badanie potwierdza, że lockdowny nie działają a nawet spowodowały więcej zakażeń!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Nowe badania ostatecznie wskazują, że lockdown był ogromnym błędem. Wyniki badań University of Chicago ostatecznie wskazują, że lockdown nie tylko zniszczył gospodarkę oraz edukację, ale też przyczynił się do zwiększonej liczby zakażeń.<--break->

Blokady Covid-19 zmniejszyły PKB USA o 3,5% w 2020 r., Mimo że rząd federalny wydał ponad 2,6 bln USD na środki pomocowe. Miliony dzieci zalegały z nauką, a prawie 100 000 firm zostało zamkniętych na stałe. Politycy przekonują nas, że to wszystko było warto zrobić, ponieważ ratowano życie zamykając miejsca pracy i szkoły oraz nakazując ludziom pozostanie w domu. 

 

Jednak nowe badanie przeprowadzone przez ekonomistę z University of Chicago Casey Mulligan pokazuje coś zupełnie przeciwnego. Na podstawie dokładnych badań w wielu organizacjach ostalono, że więcej wirusów rozprzestrzenia się w domach niż w miejscach pracy. Wnioskowano na podstawie założenia, że pracodawcy robią dużo aby uchronić pracowników od zakażenia w obawie o możliwość zakłócenia operacji firmy. Z tego powodu w miejscach pracy dochodzi do małej ilości zakażeń i większość ma miejsce w domach.

 

W związku z tym wnioskowano dalej, że zmuszanie ludzi do siedzenia w domach miesiącami nie tylko nie powstrzymało zarazy, ale wręcz ją stymulowało. Ludzie chodzili do sklepów, spotykali się mimo zakazów, potem wracali do domu i takim sposobem wirus rozprzestrzeniał się na domowników. Dom jako najczęstsze miejsce zakażeń potwierdzają już liczne badania naukowe.

 

Oznacza to, że gospodarkę wielu krajów zniszczono bez potrzeby i to politycy odpowiadają za tą katastrofę wybierając stadnie niszczycielskie lekarstwo w postaci lockdownów, które okazuje się teraz gorsze od zarazy. Niestety politycy nie mają innych pomysłów niż zamknąć wszystko, a ludziom wstrzyknąć jakieś eksperymentalne preparaty. Tym samym ludzie, którym płacimy za to aby organizowali nam przestrzeń do życia, okazują się naszymi największymi wrogami.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika sekator

Wszystko co zrobiono, nie

Wszystko co zrobiono, nie było dziełem przypadku lecz zaplanowanym lata wcześniej działaniem. Dokładnie w roku 1995. Jeśli choć jeden kretyn, uważa to za teorie spiskową, przyznaje tym samym że jest na poziomie przysłowiowego dna. A jego wiedza, na poziomie dawnej szkoły przyzakładowej. Jest tyle materiałów rzetelnych i sprawdzonych, że ich nieznajomość, jest oznaką kalectwa umysłowego....

Portret użytkownika syriues

I dlatego blokuje sie wyjazdy

I dlatego blokuje sie wyjazdy np z Warszawy, bierze sie busy,pakuje polityków i innych ,zabiera do lau,obcina języki i wydlubuje oczy.to mala kara za morderstwa,ale adekwatna.Trudno uwierzyć, ze klamcy nami rządzą. 

Powiedzcie gdzie wasi obroncy?

Jest ktos taki?Nigdy nie było. Zawsze byli jacys agenci.

Jeszua mówił, oddajcie denara cezarowi itp,po to by się uwolnić. Ale wy nie sluchacie jak 87 procent ludzkosci.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Loki sa tam gdzie jest

Loki sa tam gdzie jest skupisko chrzescian , ale chrzescianie nie boja sie lokow wiec nie dzialaja.

Natomiast tam gdzie sa lok downy to na nich dziala nie tylko lok ale wszystko co jest zwiazane z covidiotyzmem.

Portret użytkownika KochamPolskę

Blokady Covid-19 zmniejszyły

Blokady Covid-19 zmniejszyły PKB USA o 3,5% w 2020 r., Mimo że rząd federalny wydał ponad 2,6 bln USD na środki pomocowe,

Za 2,6 bln USD mozna by bylo kupic cala dziwke rosje Smile smiech na sali Smile Dawajta Trolle mongolskie, trzeba was podliczyc, poblokowac i pokasowac ja Admin zrobie liste do kaca tygodnia ruskich trolli ze zdjeciami to ci wysle, trzeba tego byla sie pozbyc zrobic tu porzadek.

Pozdrawiam Moich Spaniachym POLAKOW BRACI I SIOSTRY :) 

Portret użytkownika axell69

Ty take Polskę Kochasz   jak

Ty take Polskę Kochasz   jak nasz  Boluś  niezrównoważony Pierwszy  więc  Spadaj do  ziemi ojczystej  tej obiecanej , czterdzieści lat  błąkaliście   się  , podobno po pustyni, a  teraz   łazicie po ziemi  słowiańskiej   i jeszcze na nią  plujecie   

I h*j nas obchodzi PKB    faszystów   ty  wielojęzyczna  szydkiewko 

Portret użytkownika KochamPolskę

Jest jeden ujawnil sie kuje w

Jest jeden ujawnil sie kuje w oczy oj kuje, jak tam w moskwie parchu mongolski ladna pogoda ?? 

Ja wiem ze was ruskie mongoly nie obchodzi nasze PKB bo my mamy PKB w poruwnaniu do was, wasz putin hitler jedynie co potrafi to jakies marne rakiety budowac a nie PKB jestescie nic nie wartymi zakalami na tym swiecie. 

Portret użytkownika KochamPolskę

Masz racje, szkoda ze tak

Masz racje, szkoda ze tak malo Polakow tu jest co sam potwierdzasz, moj jezyk sie zmieni jak przestane widziec ta anty Polska narracje, byle ublizyc, ponizyc, wysmiac, dezinformowac tu jest taka obrzydliwa anty polska narracja ze rzygac sie chce, ja im bede odpowiadal proporcjonalnie do tego co czytam, zreszta ja przynajmniej pisze prawde a nie pro rosyjska propagande bo cale zycie przy ekranie wypralo im mozgi. 

Strony

Skomentuj