Na niebie nad Florydą pojawiły się nietypowe chmury

Kategorie: 

youtube.com

W piątek 25 marca br. na zachodzie Zatoki Meksykańskiej w przestrzeni powietrznej Stanów Zjednoczonych na Florydzie pojawił się duży wał burzowy. Te chmury były zapowiedzią silnego wiatru i ciężkich opadów w postaci deszczu oraz gradu.

 

Ludzie obawiali się złych warunków pogodowych i zniszczeń spowodowanych przez złą aurę. W ostatnich latach w południowej części Stanów Zjednoczonych nastąpiły ciekawe zmiany meteorologiczne. Na przykład, w stanach Luizjana i Arkansas rejestrowane są liczne tornada, a w Teksasie coraz częściej odnotowuje się opady gradu.

 

Synoptycy twierdzą, że dziwne chmury, które zawisły nad Florydą, to mieszanka wilgotnego powietrza z zimnym wiatrem. Niskie chmury wiszące oznaczają nadejście deszczu, gradu, deszczu i silnych wiatrów.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SONIA

dla iednych to zmiany klimatu

dla iednych to zmiany klimatu ,a dla mnie to wypełnianie się proroctwa ,w jednym z nich jest napisane że Bóg będzie upominał ludzi ,tornadami ,powodziami,pożarami ,trzęsieniam ziemi ,gradobiciem by zaczeli żyć w cnotach ,będzie upominała przez pewien czas ,poten ukaże ludzi ,kara zapisana przez zachariasza ,z całej ludzkości zostanie mała reszta , ai tę przeprowadze przez ogien i wypróbuje do końca jak próbuję sie złoto   https://www.youtube.com/watch?v=L8Tgs6HlHCU
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skomentuj