W USA przypominająca tsunami chmura szelfowa zszokowała ludzi wypoczywających nad jeziorem Superior

Kategorie: 

Źródło: twitter

W amerykańskim stanie Michigan zaobserwowano niezwykłe chmury, które wzbudziły wiele emocji u obserwujących to ludzi. Zaniepokoił ich widok horyzontu przedstawiający coś co wielu wzięło za tsunami. 

 

Oczywiście nie byly to nadchodzące fale wody, ale powietrza. To co zaobserwowali ludzie znajdujący się na wybrzeżu jeziora Superior to tak zwana chmura szelfowa. 

Jakkolwiek ludziom obserwującym to nie groziło zalanie ścianą wody, to woda niewątpliwie stałaby się szybko ich problemem, bo chmura szelfowa to zapowiedź solidnej burzy, która może być w stanie wyrywać z korzeniami drzewa. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jestem, który Jest

W Polsce to normalka. Bestia

W Polsce to normalka. Bestia dalej detonuje bomby jonowe nad naszymi głowami i jonizuje przez swoje reaktory z satelit. Niszczenie planety Ziemia trwa na dobre, ale już .... nadszedł w końcu CZAS !!!

Portret użytkownika ChrisO

Łukaszu, jesli chcesz

Łukaszu, jesli chcesz wypowiadac sie publicznie na internetowych forach to sprawdzaj swe teksty przed ich publikacja czy nie ma w nich bledow w pisowni. Nie ma slowa 'wyszczelić '. Jest za to slowo 'wystrzelić'. Ucz sie Łukaszu. Na nauke nigdy nie jest z pozno. Zauwaz, Łukaszu, ze nawet w tym artykule jest blad bo nie jest poprawine napisac 'zszokowala'. Winno byc 'zaszokowala' a lepiej jeszcze 'przerazila'.                      

Portret użytkownika Łukasz_Inny

Dałem ci plusa za wypowiedź.

Dałem ci plusa za wypowiedź. Smile

1. Nie załapałeś głębszego sęsu wypowiedzi. Tekst został napisany z pełną świadomością błędu - taki lapsus językowy.

2. Pouczasz mnie o słownictwie a sam leniwie nie stosujesz polskich znaków. Bralczyk kiedyś powiedział że jest różnica pomiędzy "zrobienień komuś laski a zrobieniem komuś łaski". Tutaj prośba do ciebie, jak wypowiadasz się na forach publicznych to sprawdzaj swoje teksty i staraj się używać polskiego języka i nie kalecz go.

3. Zawsze chętnie się uczę, natomiast nie przeniknione są dla mnie teorie o "satelitach bombardujących ziemię" douczę się w tym temacie.

4. Dyskutować zawsze warto

Skomentuj