Ognista tęcza na niebie nad Massachusetts

Kategorie: 

Źródło: twitter

W zeszłą środę w amerykańskim stanie Massachusetts zaobserwowano niezwykłe zjawisko optyczne. Na niebie pojawiła się niezwykła tęczowa chmura.

Zjawisko wzbudziło wielkie zainteresowanie i było szeroko komentowane. Większość ludzi widziała coś takiego po raz pierwszy w życiu.

W meteorologii taka niezwykła ognista tęcza nazwya się łukiem okołohoryzontalnym. Jest to jeden z gatunków halo słonecznego. Efekt taki powoduje iryzacja i powstaje on wtedy gdy silne źródło światła trafi na fragment chmury zawierający dużo kryształków lodu, działających jak miniaturowe pryzmaty.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

W pewnych kręgach zjebanych

W pewnych kręgach zjebanych bardziej niż inni holopaci jak na przykład Pol-Pot czy Ataturk przyjęło się uważać iż

OBACZENIE TĘCZY NA NIEBIE będzie zwiastowało POWRÓT ICH WŁOCHATEGO BECZĄCEGO MZIMU

i by zapewne WYMUSIĆ na nim ów czyn smolą niebo chemią jak się da by owe "ZNAKI" się wciąż i wciąż pojawiały....

nim oni, nie doczekawszy się tego, sami nie powyzdychają...

dając tak szanse nadejścia ZŁOTYCH CZASÓW dla umęczonej ich pierdolcem planety...

Portret użytkownika gwiezdnywendrowca

Jest pewne  na 100% to

Jest pewne  na 100% to chemitralis  czyli smugi chemiczne rozpalone wcześniej i oświetlone przez słońce. Cząsteczki tej substancji po oświetleniu zachowu się tak samo jak woda krople deszczu na które padają promienie słoneczne tworząc efekt tęczy czyli żut światła prze pryzmat! I tyle. Obserwowałem 2 lata samoloty chemitralis i mam niezbite dowody na ich bandyckie dzalanie! 

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika Foxtrot

Po co te podchody. Informuję,

Po co te podchody. Informuję, że wspólnie z użytkownikiem AMR nalezymy od wielu lat do NWO. Jego zadaniem jest opisywanie prawdy w sposób tak absurdalny aby odbiorca uznał to za kompletne brednie. I to przynosi skutek. W kazdym razie opryski mają się dobrze a zgodnie z nowymi wytycznymi NWO i przy poparciu wielu prominętnych polityków nie musimy tego już tak mocno ukrywać a wkrótce prawda o opryskach i depopulacji zostanie upubliczniona. Obecnie trwa pozyskiwanie i przerabianie nowych samolotów do oprsyków metodą vacu-evo1 ( rozpylanie poprzez łopatki turbiny wysokiego ciśnienia silnika turbo-odrzutowego) i coloid4 ( rozpylanie wykorzystujące podciśnienie generowane przez spojlery w strefie górnej adiabaty płata). Efekty prób są obiecujące. Udaje się rozpylić znacznie więcej koloidów bo nawet 2 tony/km2 z jednego samolotu. Dzięki współpracy niemal wszystkich lini lotniczych świata, prawie wszytskich armii mamy obenie w użytku 194000samolotów z czego ok 35% jest stale w powietrzu. Współpracują z nami prawie wszystkie koncerny chemiczne przygotowujące koloidy i jesteśmy kryci przez największe orgnaizację wywiadowcze w tym CIA, GRU. Skutecznośc konspiracji jest tak duża, że mimo zaangażowania w projektu 458 000 000 ludzi przecietny człowiek nie zna ani jednej zakonspirowanej osoby. ROFL

Portret użytkownika Foxtrot

Byłem dzisiaj u rezydenta na

Byłem dzisiaj u rezydenta na nasz region i wiem, że szykują nam niezłą premię za robotę. Coś wspominał, że rozszerzą Ci region na Europę południową. W każdym razie na koniec pierwszego półrocza mamy dostać niezłe premie bo udało się zwiększyć o 22,5 proc. ilość koloidów w ostatnim kwartale a poziom dezinformacji jest tak wysoki ( i to Twoja zasługa !), że większość ludzi i tak nie wie co sądzić o tym co czyta. Stary bardzo docenia to co robisz tak, że gratuluje awansu i niezłej kaski. Co powiesz aby na urlopie wyskoczyć na jachty....? Pozdro

Strony

Skomentuj