Niezwykła prostokątna chmura zaobserwowana nad USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na amerykańskim niebie, nad stanem Wirginia, zaobserwowano niezwykłą anomalię. Zauważono niezwykłą, prostokątną chmurę, która wyglądała jakby nie powstała w sposób naturalny. 

Nietypowa chmura pojawiła się w górach nad Richmond, które znajdują się właśnie w stanie Wirginia. Większość świadków tego zjawiska zgodnie twierdzi, że nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego, a chmury o regularnych kształtach, uważają za coś zdecydowanie nienormalnego. 

 

Wśród hipotez hipotez odnośnie tego co mogło wywołać takie chmury, najczęściej wspomina się osławiony HAARP. Niektórzy sugerują, że to skutek dużego ruchu lotniczego. Mało kto wierzy w to, że prostokątna chmura jest zjawiskiem naturalnym.

 

Okazuje się jednak, że ta hipoteza wcale nie powinna być odrzucana jako nieprawdopodobna. Takie "odcięte" brzegi chmur zdarzają się w meteorologii. Wywołują je przeważnie specyficzne warunki pogodowe.

 

Sytuacja gdy dwa fronty powietrza o odpowiedniej różnicy ciśnień i temperatur spotykają się i następują procesy powodujące tak niezwykle regularne uformowanie obłoków. Eksperci przyznają jednak, że takie zjawisko występuje niezmiernie rzadko.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Co by nie było, to jest

Co by nie było, to jest normalne bo czasem sie zdarza. Nawet jak ludzkośc wyginie, to ostatni ludzie wzruszą tylko ramionami i stwierdzą że wielkie wymieranie już było, a więc to nic nowego. A w meteorologii wszystko jest naturalne, tak jak ich omylność co do przewidywania pogody na następny dzień. Co za głupia nazwa, meteorologia, to coś od meteorytów?

kolo21

Skomentuj