Liczne złudzenia optyczne na terenie Rosji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zima w końcu nadeszła na terenie Rosji i wraz z nią zaczęto obserwować zwykle występujące w tym okresie złudzenia optyczne towarzyszące obecności w atmosferze dużej ilości kryształków lodu.

 

Najczęściej występującym fenomenem optycznym jest niewątpliwie halo słoneczne, któremu czasami towarzyszą tak zwane słońca poboczne. Zjawisko to powstaje na skutek oddziaływania silnego źródła światła jakim jest Słońce i kryształków lodu w wyższych partiach atmosfery, które w tym wypadku działają jak pryzmat.

 

Oto halo słoneczne z Pietrozawodska.

To z kolei zjawisko z Kazania

Ciekawe zjawisko miało też miejsce w Moskwie. Tam akurat nie było typowego halo, ale zjawisko zwane słupami świetlnymi. Jest to możliwe głównie w miejscach gdzie jest dużo źródeł światła i odpowiednio mroźna aura, a tej w stolicy Rosji nie brakuje.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika saturas13

Te zjawiska świadczą o tym że

Te zjawiska świadczą o tym że nasz świat jest czymś cudownym Został tak zaprojektowany by być dla nas jak najleprzym miejscem do życia To ludzie go oszpecili Ludzki gniew i chciwość niszczą go a zamiast patrzeć na tak cudowne zjawiska wszędzie obserwuje się tylko wojnę i cierpienie Sukcesywnie niszczymy przyrodę ,a logicznie myśląc to to samo jakbyśmy niszczyli dom w którym mieszkamy w końcu doprowadzimy go do ruiny Ciemne masy opanowane przez opasłych hierarchów doszukuje się znaków i czasów ostatecznych Trąbią żę przyjdzie ucisk w czasach ostatecznych Przecież ten ucisk trwa od wieków słabsi są wykorzystywani przez silniejszych Pszczoła robotnica zawsze miała prze...ne i musiała zapracować na bandę leniwych trutni Jeszcze raz powtarzam że wierzę w Siłę Stwórczą  o nieograniczonej mocy ale nie wierzę w pośredników którzy nakazują składać daniny dla istoty duchowej której jak sami głoszą materialne dobra nie są potrzebne To te właśnie trutnie pośredniczące w tym kontakcie przejadają wasze dary a wy dostajecie tylko złudne obietnice Nawet gdyby to były znaki od istot energetycznych to i tak ich nie zrozumieją osoby których umysł ztruli ci właśnie pośrednicy we wszystkich religiach Ukeirunkowali umysł na jeden tok mślenia i otępili wzrok by widzieli to co jest ich prawdą Najlepsze jet kazanie w którym mówi się żeby nie gromadzić dóbr materialnych bo to jest przeszkodą w osiągnięciu raju A popatrzcie na te opasłe knury z sygnetami na dłoniach pełna sakwą i drogimi samochodami Jeszcze raz Zapytam do czego wam pośrednicy w kontakcie z waszym Bogiem Skoro w waszych wierzeniach to istota wszech widząca i wszech ogarniająca świat po co wam usługa i opłata za kontakt skoro ze szczerością  możecie sami prosić

Portret użytkownika olo manolo

Oczywiscie masz duzo racji,

Oczywiscie masz duzo racji, ale zapomniales dodac, ze hierarchowie roznych religii sa obecnie tylko czescia tego aparatu ucisku.

Ewentualne zwalczenie wladzy koscielnych hierarchow natychmiast wytworzy proznie w ktora wejda inne osrodki wladzy/ucisku - sluzby, finansjera, imperia medialno-rozrywkowe, korporacje itp. albo cos nowego, np. ostatnio ideologia gender.

Zwalczanie (lub nawet obrona!) jego czesci ma sens o tyle, o ile uznamy ze jedna czesc jest znacznie gorsza od innej. Np. ja uznaje ze gender jest gorszy od ideologii katolickiej. Chrzescijanstwo jakie bylo i jest to wiemy, ale na jego podwalinach wyrosla najpotezniejsza cywilizacja - lacinska.

Trzeba zwalczyc i zmienic caly system. Calosc.

Nie twierdze ze to jest mozliwe (albo niemozliwe), ale uwazam ze jest to jedyny sposob.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Strony

Skomentuj