Niezwykłe halo słoneczne zaobserwowane w Nowym Meksyku

Kategorie: 

Źródło: twitter

Niezwykle rzadki przypadek halo słonecznego miał miejsce w zeszły piątek w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych. Pojawienie się tego zjawiska optycznego poprzedziło nadejście fali arktycznych mrozów.

 

Fenomen miał miejsce w okolicy miasteczka Red River. Nietypowe łuki i dodatkowe efekty świetlne to skutek obecności w atmosferze kryształków lodu wchodzących w interakcję z silnym źródłem światła, jakim jest Słońce.

Kryształki działają w takich sytuacjach jak pryzmaty wywołując niesamowity efekt optyczny. Zwykle można zobaczyć jeden okrągły pierścień światła, ale tym razem był on maksymalnie zwielokrotniony, co sprawiało wrażenie spektakularnej aureoli dla naszej dziennej gwiazdy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Klaus

Ludzie!!!! To tylko zwykłe

Ludzie!!!! To tylko zwykłe Halo a już jak grzyby po deszczu są teorie o chemtrails więc dla was optymalnie byłoby gdyby na całym swiecie nie było chmur ale tak nie moze być więc wasza niewiedza i niedouczenie jest tak widoczne i tak idiotyczne,że nie chcecie się dowiedzieć co to jest.

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Portret użytkownika Policja Okręgowa w Warszawie

Następna śmieszna sytuacja na

Następna śmieszna sytuacja na watku chemitrails... Wysokie notowania sa dla przeciwników, mimo, że jeszcze godzine temu było odwrotnie....
Adminie masz szpicla w zespole...
 Zauwazyłem takie zmiany na wszystkich starych wątkach zwiazanych z chemitrails... Masz kontrolę nad swoim serwerem, czy nie?

Portret użytkownika JackBB

On już nie ma kontroli nad

On już nie ma kontroli nad niczym co jest zwiazane z znz... został przejęty! Zobacz na jakość artykułów wrzucanych teraz a tych sprzed 2 lat. A zaczęlo się chyba od nazywania tematów artykułów à la tak jak to robi interia. I jeszcze ten chłam tallina wrzucany na siłę. Jego ostatni artykuł o pasożytach, 7 linijek nic nie wnoszącego tekstu, lepsze teksty czytam w gazetce szkolnej mojego syna. I niech nikt nie pisze żebym napisał coś lepszego, bo nie napisze,  jak czegoś nie umiem robić to się za to nie biore, proste. Siedzę tu nadal, chyba tylko dla komentarzy w których to można czasami przeczytać coś sensownego.

____________________________

DUMNY Z BYCIA POLAKIEM

DUMNY Z BYCIA SŁOWIANINEM

DUMNY Z BYCIA BIAŁYM

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zauważyłem śmieszne

Zauważyłem śmieszne zachowanie hasbary w temacie chemitrails, jak w tym wątku... Nagle pojawiło sie sporo śmierdzących minusów po wypowiedziami wiedzących o zabójczych chemitralach.
 Jest to następny dowód, jak bardzo tym gnojom zalezy na zdyskredytowaniu tego tematu.
 Apeluję do czytających o większe zaangażowanie w głosowaniu wypowiedzi wskazujących to chemiczne zagrożenie
 Nie tylko czytajcie, ale czynnie głosujcie, bo właśnie celem NWO jest pomniejszenie świadomości społecznej w tym temacie!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie tyle w temacie,

Nie tyle w temacie, dezinformatorze z urzędu. Co to jest zjawisko halo, to wszyscy wiedzą i kiedy powstaje.
Sęk w tym, że to zjawisko powstaje obecnie wszdzie i to wszędzie tam, gdzie nigdy wcześniej nie występowało.
A nie występowało wszędzie, bo kondensacja pary nie występowała ze względu na brak jąder kondensacji.
Widac wyraźnie wielo sferyczną polaryzację światła, której przyczyną jest środowisko jąder kondensacyjnych tej chemitralowej bańki nad Ziemią. I proszę... nie rób z siebie celowo głupiego,zachowując szacunek dla siebie i innych...

Strony

Skomentuj