USA zwróciło się do Polski o zatrzymanie za pedofilię Romana Polańskiego

Kategorie: 

Roman Polański i Nastassia Kinsky - źródło: dreamstime.com

Amerykańskie władze zwróciły się do polskiej Prokuratury Generalnej o zatrzymanie Romana Polańskiego. Sławny reżyser przyleciał do Warszawy na otwarcie Muzeum Żydów Polskich.

 

Śledczy z USA są bardzo konsekwentni w ściganiu za pedofilię Romana Polańskiego. Jakiś czas temu Polański Mijal problemy na skutek swej mrocznej przeszłości, gdy w areszcie domowym siedział w Szwajcarii. Jednak jakoś udało mu się z tego oswobodzić i powrócił do normalnego życia w Paryżu.

 

Teraz władze z USA podjęły kolejną próbę zatrzymania uciekiniera, tym razem na terenie Polski. Nasza prokuratura została postawiona w trudnej sytuacji, bo zatrzymanie żydowskiej osobistości w tak filosemickim kraju jak Polska wywołałoby niewątpliwie szok. Nie dziwi zatem, że prokuratorzy oświadczyli już, że pismo o zatrzymanie w sprawie wszczęcia postępowania ekstradycyjnego zostało odesłane do USA celem poprawy jakichś błędów proceduralnych.

 

Warto dodać, że z punktu widzenia polskiego wymiaru sprawiedliwości popełnione w 1977 roku przestępstwo polegające na zgwałceniu 13 letniej Samanthy Geimer, w obliczu polskiego prawa się przedawniło. Zatem Polska odstępuje od ścigania. W USA nic takiego nie ma miejsca, dlatego reżyser, któremu groziło nawet 50 lat więzienia, uciekł z tego kraju i od tego czasu nie było go w Stanach Zjednoczonych, gdyż każda jego wizyta tam skończyłaby się po prostu aresztowaniem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kurdkurdowie

@tubylec zauważyłem że

@tubylec zauważyłem że podpisujesz się pod tym nickiem na wszystkich stronach prawicowych i bronisz dewiantów. Jak i ludzie tu piszący nie zgwałcili żadnej małolaty jak twój idol Polański, może tobie w głowie takie gwałciki?
Mogę rzucić kamień pierwszy, jeżeli jesteś gwłacicielem małolat zrobimy kamienowanie jak za starych dobrych czasów u Polańskiego pra przodków. Zakopiemy Ci w ziemi do głowy, aby tylko wystawała, weźmiemy kamieniaki i obrzucimy ci twój hipokrycki łeb. Tak bracia faryzeusze robili z młodymi żydówkami przed wiekami które puściły się i zdradziły swojego starszego męża żyda.

Portret użytkownika atention

Nikt go nie zostawi, bo albo

Nikt go nie zostawi, bo albo jesteś za podziałem na ludzi i nadludzi, lub za równością każdego wolnego człowieka. Albo jest sprawiedliwość dla wszystkich, albo jej nie ma. W Polsce go nie odeślą, gdyż po pierwsze istnieje teoretycznie i jest kolebką kultury żydowskiej. Woody Allen tak samo w USA jest bezkarny, ale jak ktoś nie jest z sitwy to za pierdołę ściągają nawet z Francji.

Portret użytkownika Sputnik

Jestem za sprawiedliwością

Jestem za sprawiedliwością dla wszystkich ale tutaj o skórkę z g.... jest ta afera. Nawet ta dziewczyna z którą spółkował mówiła żeby dać mu spokój. To było tak dawno temu a stało się to za jej przyzwoleniem. Tyle okoliczności łagodzących jest że trzeba tą sprawę zakończyć.

Portret użytkownika Monika-1

Dlaczego nazywacie to

Dlaczego nazywacie to "gwałtem" skoro ona wlazłą mu do łóżka dobrowolnie. Jak już powinno być "przestępstwo polegające na stosunku seksualnego z 13-letnią Samanthą Geimer". Warto też wspomnieć, że owa "ofiara gwałtu" sama mówiła publicznie, żeby dać Polańskiemu spokój, bo nie ma do niego żadnego żalu. Piszcie rzetelnie i obiektywnie, a nie jak Fakt czy inny szmatławiec.

Portret użytkownika khvhvkvchvch

Zygać mi się chce na takie

Zygać mi się chce na takie komentarze promujące żydka karakańca z małym siusiakiem, który musi się dowartościować przy dziewczynce. Moniko z pochodzenia POlańskiego, mówiła bo jej po tym tyle zapłacił, że starczy jej rodzinie do końca życie. A co miała zrobić, nie przyjmować nawet pieniędzy? I wcale to nie było łóżko tylko gwałt analny, dopiero jak jej zapłacił krocie zmieniła wersję w książce. Jak gwałcą gojów dzieci to jest ok, jak by zgwałcono żydówkę to straszne, wyższą rasę. Ostatnio skazali Palestyńczyka za dobrowolny stosunek obu stron, bo oszukał że jest żydem

Portret użytkownika Grzegorz

Żyd, czy nie żyd powinien

Żyd, czy nie żyd powinien odpowiezieć za gwał na nieletnich. Polska powinna natomiast wywiązać się z umów o ekstradycji, zatrzymac tego pedofila i przekazac w ręce amerykanów. To, że jest reżyserem i żydem, nie czyni z niego świętej krowy stojącej ponad prawem. Czym on sie różni od Trynkiewicza? tym że ma więcej kasy?

Portret użytkownika X

coś mi sie wydaje, że nie

coś mi sie wydaje, że nie zgwałcił, bo sama dała - przynajmniej tak wynikało ze śledztwa.
Nawet nie wiem, czy wiedział, że nie jest dorosła, po podobno wygladała na całkowicie dorosłą.
 
Goś po prostu lubi towar nieprzechodzony i tyle.
 

Portret użytkownika Oreada

Tak, to wszystko wyjaśnia ON

Tak, to wszystko wyjaśnia ON lubi i daje mu to prawo do sponiewierania kogoś. Zmanipulować można osobę w każdym wieku, a dziecko niestety tym bardziej. Faceci potrafią opowiadać niestworzone historie wyłącznie po to żeby osiągnąć wiadomo jaki cel, więc nie wierzę że ona podejęła świadomą decyzję nawet jeśli nie był to gwałt. Potraktować kogoś jak nieprzechodzony towar i zbabrać psychicznie i fizycznie to jest właśne to na co wszyscy przyklaskują.
On sobie wsadzi w towar jak mu pasuje bo zwyrodnialcowi już w normalnych okolicznościach nie staje i ma totalnie gdzieś jak może to kogoś okaleczyć.
 
 

Portret użytkownika celtico

@X zwróć uwagę tylko na

@X zwróć uwagę tylko na jedno, jak by ona dobrowolnie na to pozwoliła, to dlaczego ją na basenie zgwałcił analnie? Ano dlatego żeby swoim nasieniem tej 13 latki nie zapłodnił, czyli siłą ją wziął ,a to już jest nawet gwałt na nieletniej, a nie tylko wykorzystanie. Działo to się wszystko w Willi niejakiego aktora J.Nickolsona, a on około miesiąc temu był w Polsce w Trójmieście, przypadek, nie sądzę. Może z biednymi Polakami jakieś orgie robią, to przecież sataniści, gdzieś to było opisane, dlatego te jego filmy ciągle o diable, antychryście. Nie wiem jaka to loża sekta, ale coś ma się na rzeczy. Wpiszcie sobie na stronie wolna-polska.pl w szukajkę, rabin zgwałcił 10 letniego chłopca, też mu ponoć uszło na sucho.

Portret użytkownika MARGO

Klaus napisał: ... Co

Klaus wrote:
... Co powiecie na to?

__________________________________________
Klaus, człowieku..., nie podniecaj się aż tak... 
Przecież stoi tam wyraźnie:
"...Jest to oczywiście sprytnie zmontowany materiał, który opatrzony jest zapowiedzią zbliżającego się tygodnia ciemności...
NASA oświadczyła, że z nagraniem nie ma nic wspólnego i jest to zwyczajna mistyfikacja..."
Ale... przyznam, że i ja w oświadczenia NASA  jakoś nie wierzę..,   bo dla mnie są oni po prostu kłamczuchami i chachmęciarzami
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Strony

Skomentuj