Pielgrzymka na Jasną Górę rozgoniona przez policję. Nie zrobili tego nawet komuniści

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Po raz pierwszy od 365 lat "Pielgrzymka na Jasną Górę" została zatrzymana przez policję. Ludzie uciekali w popłochu przez okoliczne pola.

 

Policja rozgoniła pieszą pielgrzymkę idącą z Łowicza do Częstochowy. Oznacza to, że to co nie udało się okupantom oraz komunistom z PZPR, udało się beobjawowym katolikom z PiS. Tradycja kultywowana przez ponad 360 lat została przerwana z powodu medialnej epidemii w której miesięcznie rzekomo umiera 300 osób.

 

Ta rządowa epidemia stała się pretekstem do niewyobrażalnego zamordyzmu, wiekszego nawet niż w mrocznych czasach PRL. Praktycznie zamknięto kościoły, a teraz uniemożliwia się Polakom nawet pielgrzymek i to idących z zachowaniem tzw. dystansu społecznego, wymyślonego przez rząd. 

 

Niekonstytucyjnie wprowadzono zakaz zgromadzeń co wprowadzono rozporządzeniem Ministra Zdrowia, zamiast ustawą i wszyscy przestrzegają tego dokumentu jakby był obowiązującym prawem. Oznacza to, że Minister Zdrowia może sobie odwołać działanie Konstytucji aktem niższego rzędu.

 

Pielgrzymka została potraktowana jako nielegalne zgromadzenie i dlatego rozpędzono ją tak jak protesty przedsiębiorców. Na szczęście nie doszło do gazowania rozmodlonych ludzi. Ale fakt, że niektórzy z nich uciekali w popłochu przed policjantami jest bardzo wymowny i świadczy o nowym postrzeganiu rządowych stróżów prawa. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika drako_tr

hahahah...przecież większość

hahahah...przecież większość wyborców PIS, to właśnie tacy modlący się wiernie katolicy Biggrin

...i tak do nich nic nie dotrze i nadal będą głosować na swoich ciemiężycieli, tylko tym razem będą biegiem zapierdalać do wyborczych urn, a gestapo w policyjnych mundurach, pałami będzie utrzymywać tempo.

Portret użytkownika ARTUR

Przecież ZOMO nie zniknęło i

Przecież ZOMO nie zniknęło i istnieje jak dawniej w ukryciu aby ludzie się na nich nie mścili , ORMO też funkcjonuje co widzimy po ilości donosów na sąsiadów do instytucji państwowych a zwykli policjanci pracują normalnie , mało zarabiają i dużo ryzykują a to że zmieniono im nazwę z Milicji na Policję zmienia jedynie sposób podległości i finansowanie .

Portret użytkownika ARTUR

ZOMO , ORMO , energrtyka ,

ZOMO , ORMO , energrtyka , wodociągi , gazownia , poczta , nauczyciele , urzędnicy ,itp. potomkowie wszystkich urzędów i instytucji w których państwo ma większość mają prawo do dziedziczenia w nich stanowisk pracy bez względu na stopień debilizmu .

Portret użytkownika Alien1974

.............................

....................................... Brawo Policja, choć była to tylko akcja pijarowa pt: "biedny, ucieśniony Kościół", wszak wszyscy wiemy, że komendant główny policji jest gorliwym katolikiem i nie bez powodu jest rekordzistą w stażu na najbardziej gorącym stołku w służbach. A z tą Komuną to bym nie przesadzał, bo to za Komuny aresztowano Maryję z Częstochowy, a obecna policja jeździ na sygnale przed maryjnym obrazem. Ponadto warto przyoomnieć, że obraz Maryi do Częstochowy przywiózł książe Opolski jako KONTRABANDĘ. Sam Opolski też nie był zbyt cnotliwy, bo nazywano go DIABŁEM i zdrajcą. Ale jeszcze większym diabłem był papież Rodrigo Borgia vel Aleksander VI, który zatwierdził kult maryjny w Częstichowie. 

Portret użytkownika Kwazar

Generalnie mam w

Generalnie mam w duposznowaniu tej czy innej pielgrzymki, wiar mnóstwa, jedynie nieomylnych.Innymi słowy. Mogą one być, albo nie być i to mi zwisa. ALE na bogów wiekuistych Nie mieszajcie do tego bagna jeszcze komunistów ! Dlaczego ? BO OD DAWNA JUŻ NIE ISTNIEJĄ ! WYMARLI DAWNO TEMU.

Strony

Skomentuj