Zmasowany atak medialny Izraela na Polskę. Szczyt V4 w Jerozolimie odwołany!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polskie władze zostały zmuszone do zajęcia stanowiska w sprawie kolejnych skandalicznych antypolskich wypowiedzi polityków izraelskich.Eskalacja antypolonizmu ze strony izraelskiej nastąpiła Wczoraj i dzisiaj, kiedy pełniący obowiązki szefa izraelskiego MSZ powiedział, że Polacy antysemityzm wysysają z mlekiem matki i potwierdził obraźliwe opinie premiera Benjamina Netanjahu, że Polacy współpracowali z nazistami w mordowaniu Żydów.

 

Nasilające się ilość obelg w stosunku do Polski ze strony amerykańskie i izraelskich Żydów spowodowała, że polskie władze zostały postawione pod ścianą. Brak reakcji oznaczałby dla obecnie rządzących utratę społecznego zaufania. Bardzo wielu Polaków czuję się urażony rasistowski słowami izraelskiego Ministra Spraw Zagranicznych.

 

W czasie kiedy tak dużo mówi się o mowie nienawiści okazuje się że przedstawiciele jednego narodu są wyjęci prawideł politycznej poprawności i mogą obrazić kogo chcą w dowolny sposób i nigdy nie będzie to wzbudzało żadnej reakcji i społeczności międzynarodowej. Gdy ktoś zaczyna protestować od razu otrzymuje łatkę antysemity. 

 

W rezultacie po serii ataków izraelskich polityków na Polskę z uczestnictwa w planowanym szczycie państw Grupy Wyszehradzkiej zwanych V4, który z niewiadomych względów miał się odbyć w Jerozolimie, zrezygnował premier Polski Mateusz Morawiecki. Ostatecznie po eskalacji wypowiedzi izraelskich notabli z uczestnictwa w szczycie wycofano również szefa polskiego MSZ Jacka Czaputowicza.

Po kilku godzinach okazało się, że szczyt został odwołany. Mimo to kilka państw które miały zaplanowane wizyty Izraelu odbędzie je ograniczając się do rozmów dwustronnych. Właściwy szczyt grupy V4 ma się odbyć gdzieś w Europie, do czerwca bieżącego roku. Decyzja o odwołaniu szczytu z pewnością nie została podjęta przez Polskę samodzielnie, tylko została uzgodniona z innymi partnerami z regionu. Trzeba docenić ich postawę w tej trudnej sytuacji.

 

I tym sposobem mamy do czynienia z politycznym deja vu, bo po ponad roku znowu znaleźliśmy się na froncie ideologicznej wojny z Żydami z Ameryki i z Izraela. Jedyna wina jaką można przypisać obecnym władzom w doprowadzeniu do tej katastrofy to zbyt skrajny filosemityzm i zbytni serwilizm oraz bezwarunkowa uległość względem Izraela i Stanów Zjednoczonych. Ten zupełny brak umiejętności negocjacyjnych polskich polityków właśnie odbił nam się czkawką.

 

Gdybyśmy nie mieli do czynienia z rokiem wyborczym tylko byłby to drugi rok sprawowania rządów przez partię rządzącą, z pewnością próbowano by jakoś zamieść to pod dywan, jednak w roku wyborczym jest to niemożliwe, bo Polacy poczuli się upokorzenio. Co zabawne, obecni władcy Polski przekonują, że obelgi miotane ze strony Izraela w stosunku do Polski trzeba zrozumieć, bo trwa tam właśnie kampania wyborcza.

 

Problem w tym że w Polsce też trwa kampania wyborcza i nie można sobie pozwolić na to żeby ktoś bezkarnie tarzał Polskę w smole i pierzu, bez jakiejkolwiek reakcji tarzanego.  Z tego powodu mamy właśnie obecnie drugą wojnę żydowsko-polską o prawdę o Holokauście. Zagłada narodu żydowskiego przeprowadzana przez Niemców, jest obecnie traktowane jako powód do wypłaty nienależnych rekompensat za mienie obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy zmarli bezpotomnie. To tak jakby to Polacy a nie Niemcy byli obecnie nazistami! 

Właśnie z tego powodu trwa w tej chwili zmasowany atak na Polskę, który ma na celu utrwalenie w świadomości międzynarodowej opinii publicznej, że za zabijanie żydów odpowiadają Polacy, a nie Niemcy. Ewentualnie stosuje się fałszywy zbitek - polscy naziści, albo Polacy i naziści. Wszystko to w celu obrzucenia naszego narodu błotem i uczynienia nas łatwiejszym celem dla wyegzekwowania zaplanowanego haraczu.

 

Teraz jest już chyba jasne to, że chowanie głowy w piasek i udawanie, że to deszcz pada, podczas gdy ktoś po prostu pluje nam w twarz, nie jest drogą którą powinien kroczyć dumny naród. Problem polega na tym że skonfliktowanie się z Izraelem nawet na wyraźne życzenie kraju położonego w Palestynie, oznacza też równocześnie skonfliktowani z USA, kraju zależnego od Izraela.

 

To właśnie z tego powodu politycy izraelscy są tak bezczelni. Wiedzą, że mogą zrobić i powiedzieć wszystko bo stoi za nimi wielki hegemon w postaci Stanów Zjednoczonych. Tym razem jednak powiedzieli za wiele, a fakt potwierdzenia roszczeń żydowskich przez USA, w postaci wypowiedzi sekretarza stanu Mike'a Pompeo powoduje, że właściwie w tej chwili rozsądny rząd powinien porzucić ten rzekomy sojusz i zacząć szukać następnego.

 

Doszliśmy do takiego momentu w naszej historii, że czasy rządów Platformy Obywatelskiej, kiedy byliśmy całkowicie uzależniwni od woli Niemiec, wydają nam obecnie się obecnie oazą normalności. Niektórzy twietrdzą, że nawet za czasów PRL nigdy nie doszło do tak upokarzających sytuacji z jakimi mamy do czynienia obecnie. Gdy pierwszy sekretarz na Kremlu był niezadowolony z pierwszego sekretarza w Warszawie, po prostu wzywał go do siebie i tłumaczył mu w zaciszu kremlowskiego pokoju w czym tkwi problem i jakie mogą być konsekwencje nie rozwiązania go. Dla Polaków było to jednak zupełnie niewidoczne, chyba, że polski przywódca źle się poczuł w Moskwie i wrócił w trumnie, bo i takie przypadki bywały.

 

Teraz jednak wszyscy widzieli to wielkie upokorzenie Polski na arenie międzynarodowej, i trudno będzie przejśc nad tym poniżeniem do porządku dziennego. Dokąd może nas zatem zaprowadzić nieunikniona obecnie wojna z Żydami? Jedno jest pewne, z pewnością medialnie ją przegramy i to z kretesem. Ale na potrzeby wewnętrzne jakiekolwiek stawienie czoła żydowskim żądaniom i ich kłamliwej narracji, może być uważane za coś co się spodoba.

 

Zbyt duża niezależność tubylców z Polski może niepokoić. Dzisiaj wyraził to sam profesor Jan Hartman, który na Twitterze przestrzegał Polaków przed zbytnią samodzielnością. Skrytykował zdecydowanie plany zmiany zarządu finansowanego z podatków Polaków antypolskiego centrum jakim stało się Muzeum Polin. Żydowski "filozof" z UJ stwierdził, że Polacy będą mieli "przerąbane" jeśli odważą się odzyskać Muzeum Polin. Jeśli to się stanie i tak będzie to tylko połowa drogi, bo zaraz potem należy odzyskać kontrolę nad polskim muzeum niemieckiego bestialstwa jakim są obozy w Oświęcimiu i Brzezince.

 

Polska ma obecnie niewiele możliwości i znalazła się w tragicznej sytuacji międzynarodowej. Pierwsza opcja jaką mamy to głębsza integracja za Unią Europejską. Przyjęcie Euro i stopniowe oddawanie suwerenności UE i Niemcom zamiast USA i Izraelowi czy Rosji. Scenariusz z naszą współpraca z Chinami jest możliwy tylko wtedy jeśli wektor naszej polityki zwróci się w stronę Rosji. W tej konfiguracji politycznej wydaje się to obecnie nieprawdopodobne.

 

Z drugiej strony pozostawanie w bezwarunkowej zależności względem nieprzyjaznego nam zamorskiego mocarstwa również wydaje się ryzykowne. Jest to sojusz egzotyczny i jako taki należy zakładać, że nie istnieje. Nie bez powodu niedawno stacjonujące w Polsce wojska amerykańskie ćwiczyły ewakuację do Niemiec.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Wśród oficjeli Izraela

Wśród oficjeli Izraela istnieje najwyrażniej wielki stopień niedouczenia. Gdy tylko uruchomiono  8 grudnia 1941 1-wszy przemysłowy obóz zagłady w Kulmhof an der Nehr , to miejscowy sekretarz gminny Stanisław Kaszyński  gdy usiłował nagłośnić opinii publicznej ten horror co się wyprawia - to został w styczniu 1942 rozstrzelany za kościołem przez SS , 3 dni póżniej aresztowano jeszcze  jego żonę Karolinę Kaszyńską. Niewiadomo skąd sobie oficjele izraelscy uroili kolaborację Polaków z III Rzeszą, ale podejrzewam że chodzi o temat żołnierzy frontowych w mundurach niemieckich mówiących po polsku. Gdy Wehrmacht zaczął się cofać na frontach to zarówno na froncie zachodnim jak i wschodnim był raportowny problem żołnierzy Wehrmachtu mówiących w języku polskim . I polscy ówczesni dyplomaci za nic nie byli w stanie wytłumaczyć Anglikom i Rosjanom niuansów związanych z rozbiorami Polski i obywatelstwem mieszkanców. Nawiasem mówiąc do Wehrmachtu były wcielane  też osoby z bardzo niejasnym pochodzeniem narodowościowym o ile legitymowały się zawodem innym niż kupiec, wojażer, adwokat,  i nie wyznawały już religi mojżeszowej , oraz nosiły się już w ubraniu i fryzurze  po zachodnioeuropejsku.

Portret użytkownika Bardzom ciekaw

Niestety, Chabad całkowicie

Niestety, Chabad całkowicie opanował Krem i przez to Rosję. Szkoda. Ale doskonale rozumiem syjonistycznych satanistów. To był pierwszy, konieczny ruch dla zniszczenia świata słowiańskiego. Raz, że kolejne wbijanie noża w plecy i zdrada Polaków i zwąchanie sie Kremla z Germanami. Dwa - że przejęcie kontroli nad bronia jądrową. Gdyby Chabad tego nie zrobił, to wszelkie plany Judeopolonii by szlag trafił - bo Polska by dostała w ramach słowiańskiego braterstwa broń jądrową - i raz, że zerwałaby się ze smyczy Berlina i Waszyngtonu i Tel Avivu - a dwa, wszelkie wzajemne szczuucie na siebie Ślowian by nie mogło zaistnieć. A tak - dzieęki przechwyceniu Kremla przez Chabad - Polsce "oferuje się" atomowa pustynię - zamiast atomoweych głowic dla prawdziwej wolności Polaków.  Kreml pilnuje, żeby nie było demokracji Słowiańskiej. Czyli skłóca przeciw sobie Rosjan, Polaków, Ukraińców i Białorusinów - z pomocą Izraela i USA - z drugiej strony. Od 9 maja 2018 od paktu Putin-Netnjahu [a faktycznie Berl Łazar-Izrael-Wall Street] - wszystko idzie do podżegnywania wojennego przez takich satanistów Chabadu jak Upadlenkow. Montują germańsko-żydowskie [a raczej chazarskie] supermocarstwo od Lizbony do Władywostoku, a Słowian czeka los jak za Hitlera - czyli General Plan Ost - najpierw zostana użyci do jego budowy, potem wzajemnie się wyniszczą w satanistycznych wojnach NWO - a potem zostaną "zutylizowani" - a imperium NWO połączy to z redukcją ludzkości do 400 mln ludzi, żeby łatwiej było zarządzać. Żydzi-Chazarowie specjalnie chcą przejąc pomost baltycko-czarnomorski czyli zrobić Judeopolonię i Judeoukrainę - żeby mieć kontrolę nad kluczową częścią styku Rimlandu i Heartlandu tegoż supermocarstwa. A głupie lemingi podziwiają jeszcze Żyda-Putina [ma to w paszporcie - matka Schelomowa - Żydówka - wg krwi Putin to Żyd] jak to dzielnie "walczy" z Izraelemi z NWO - gdy sam tymczasem je montuje na potęgę. Polecam portal patriotycznego, rosyjskiego, prawosławnego Trzeciego Rzymu, który obnaża tę bezczelną antysłowiańską hucpę zdrajców i marionetek Kremla na 3rm.info

Portret użytkownika U_P_Adlina

Standardowo to kolejne twoje

Standardowo to kolejne twoje wyssane z palca pierdoły. Żaden chabad nie opanował Rosji. Dowodem na to FAKT, że Putin całkowicie pokrzyżował plany syjonistów w Syrii.
Noż w plecy to Polsce wbija bandycki uSSman i mycaki, czego dowodów ostatnio multum, ale ty oczywiście jak wszędzie widzisz tylko "ataki" Rosji, hehehehehe! Jak typowy obłąkany rusofobicznie bander-ukr.
Jaka broń jądrowa? Od kogo? Od Rosji? Rusofobicznym i nierzadko psychicznie chorym pacynkom z warszawki na smyczy faszyngtonu i mycaków Rosja miałaby dać broń nuklearną? O czym ty bredzisz facet? Przecież to poziom żłobka.
"Atomową pustynię" to Polsce oferuje bandycki uSSman, którego obecność na jej terytorium może mu posłużyć do ataku lub prowokacji w kierunku Rosji, a wtedy może nastąpić rosyjska odpowiedź, przed czym Rosja przestrzega. Tak więc problemem jest bandycki uSSman na terenie Polski, którego trzeba się pozbyć. I jest taka szansa właśnie dzięki sojuszowi Kremla i Pekinu, który to sojusz bardzo skutecznie osłabia uSSmana, co wszyscy widzimy.
Kreml nikogo nie skłóca, za to robicie to wy bander-ukry. Ty jesteś tego świetnym przykładem. Sojusz Polski i Rosji jest dla was niebezpieczny dlatego waszym priorytetem jest judzenie na siebie Polaków i Rosjan, o czym piszecie wyraźnie w swojej uchwale oun z 1990 roku.
Kreml z "pomocą" uSSmana i israhella? Przecież Kreml i te dwa twory mają zupełnie odmienne interesy? Znowu bredzisz facet. Ostatnie ataki na Polskę są ze strony uSSmana i mycaków, a nie ze strony Rosji. Nie piernicz więc bzdetów trollino, bo tylko się ośmieszasz takimi gadkami w obliczu FAKTÓW.
Jaki "pakt" Putin-netanjahu? Podaj wiarygodne źródła w kwestii tego "paktu". Gdzie one są? Hehehehe! Jak zwykle są tylko w twoim obłąkanym rusofobicznie ukro-baniaku. Nie ma takiego paktu. Kłamiesz ukro-ana(para)lityku. Jak zwykle.
Głupi to jesteś ty i twoi mocodawcy myśląc, że przekonacie Polaków ta swoją prymitywną propagandą oderwaną od rzeczywistości. "Dane" na temat Putina ze swoich putino-fobicznych ścieków meNdialnych pozostaw dla swoich kolegów skakunów z nazi-majdanu o IQ pudełka po butach. Putin pokrzyżował plany syjonistów na Bliskim Wschodzie i to jest FAKT. Po co więc bredzisz o jego "sojuszu" z tymi, którzy kwiczą wniebogłosy po tym, jak Putin okopał im zady w Syrii? Po co ta błazenada ukro-ana(para)lityku? 
"Patriotyczny rosyjski portal? Buhahahahahaha! Taki jak rusofobiczna "wolnapolska", co? No nie rozśmieszaj mnie ukro-trollino od tymy. Co bander-troll twojego pokroju mógłby mieć wspólnego z patriotyzmem rosyjskim czy polskim? Dla takich jak ty "patriotyczne" są pewnie takie ścieki jak TVPis, prawda? Ale twój "patriotyzm" nie jest PATRIOTYZMEM. Dociera? Prymitywna propaganda nazi-banderowskich marionetek kijowa i faszyngtonu odbija się od polskiej przestrzeni niczym piłka od ściany. Hehehehehe! Sobie a muzom kwicz trollu.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Bardzom ciekaw

Satanista służka Chabadu

Satanista służka Chabadu Upalenkow i "pożyteczny idiota" Medium z namaszczeniem odprawiają swoje żydowskie mataczenia i obracanie kota ogonem, gdy WSZYSTKO JEST JASNE JAK NA DŁONI. Sprawa jest prosta  towarzysze sataniści - Polska będzie miała atom a szatańskie plany Kremla i Tel Avivu szlag trafi.  Co wy myślicie, że ta szopka w Syrii, gdzie niby Kreml walczy z Izraelem, ale tak "walczy", że za każdym razem to S-400 jest wyłączane, no i wszystko skrupia się na Syryjczykach i Irańczykach - że tego nikt nie widzi jaka to ustawka w żywe oczy?  Głupków to możecie sobie na Zachodzie czarować - Polacy kremlowską propagandę złotoustych satanistów dobrze znają od 300 lat na wylot. Jak to mówią "kura nie ptak - a Kreml nie zagranica" - zreszta - przecież Moskwę zbudowali Polanie, co Nestor w swojej kronice czarno na białym napisał. A potem przyszedł cwaniaczek lewus Igor Dołgoruki, czyli Długoręki, co mu nadali ten przydomek, bo miał lepkie rączki do cudzej własności - i UKRADŁ Moskwę Polakom. Ale Pekin wszystko wyrówna po 2030 nawet małe dzieci beda to widziały mimo dziamdziolenia na Kremlu i kłamstw w żywe oczy. Bo te wszystkie hucpy Kremla i Tel Avivu pod wodzą jednego nie uwzględniają - ze Pekin absolutnie nie dopuści do stworzenia supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku. A jak sytuacja stanie się poważna - sami przyślą Polsce ekspresem odpowiednią partię głowic, żeby bufor bałtycko-karpacki się utrzymał. Nie żeby Polaków kochali - ale z czystej, skrajnie egoistycznej WŁASNEJ racji stanu i interesu narodowego Chin. CO JEST NAJLEPSZA MOŻLIWA GWARANCJĄ DLA POLSKI. NA TYM POLEGA GEOPOLITYKA i GEOSTRATEGIA - i żadne wasze, towarzysze sataniści, bełkoty i wyziewy nowomowy tego nie zmienią. Stawiam 1000000:1 że po imperium Kremla zostanie 10% max, a po Izraelu kamień na kamieniu nie zostanie - a Polska będzie - i to dużo silniejsza niż teraz. Bo natura nie znosi próżni. Polityka i geostrategia też.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Jak zwykle nawijasz niczym

Jak zwykle nawijasz niczym pobity ukro-ana(para)lityku na usługach żydo-banderowskiej junty z kijowa.
Rzeczywistość już zweryfikowała twoje brednie i nie ma żadnych wątpliwości, że sam się skompromitowałeś swoimi bzdetami, które tu wypisywałeś. 
Żeby mieć atom trzeba być suwerennym państwem, a Polska nim nie jest.
Plany to są nie Kremla ukro-banderowski klownie tylko faszyngtonu i tela-viwu. Ostatnio na anty-irańskim sabacie czarownic w W-wie nie było Kremla ukro-klownie i nie Kreml atakował Polskę, tylko faszyngton i tela-viw. Po co więc błaznujesz ukro-ana(para)lityku? 
Kreml w Syrii walczy skutecznie, bo jak widzisz Syria odzyskała większość swojego terytorium i powoli odzyska resztę, a celem mycaków było całkowite przejęcie Syrii. Tak więc Kreml w Syrii pokrzyżował im plany i twoje majaczenia tego nie zmienią. Swoje wyssane z palca bzdeciny możesz serwować swoim kumplom skakunom z nazi-majdanu w kijowie. Wasza ukro-banderowska prymitywna propaganda jest znana.
Pekin wyrówna po 2030? Buhahahahaha! Idź i załóż sobie sektę podobnych do siebie oszołomów, którzy będą słuchac twoich wyssanych z palca "przepowiedni", buhahahahaha! Ty nawet obecnej sytuacji nie potrafisz poprawnie przeanalizować (dowodem twoje brednie o "sojuszu" polsko-chińskim brutalnie dla ciebie zweryfikowane przez Rzeczywistość), a próbujesz przepowiadać przyszłość? Buhahahahaha! Klown z ciebie nieprzeciętny, hehehehehe!
Hucpy klownie to masz uSSmanów i israhella. Gdzie ty tam błaźnie widzisz Rosję? Gdzie? Tylko twój obłąkany ukro-baniak widzi w ataku uSSmana i israhella na Polskę Rosję. Nikt normalny tam Rosji nie widzi. W efekcie jak zwykle ośmieszasz się do bólu, hehehehe!
Chiny przyślą Polsce partię głowic???? Buhahahahahaha! Pewnie w podziękowaniu za niedawne aresztowanie chińskiego obywatela, co? Hehehehehe! A kiedy lądują w Polsce chińskie brygady aero-mobilne ukro-klownie? Buhahahahaha! Nie widzisz, że robisz z siebie mega-błazna? Hehehehehe!
Co ty możesz stawiać ukro-ana(para)lityku na to, co wydarzyć się może w przyszłości, jak ty nawet teraźniejszości nie potrafisz poprawnie ocenić? Dowodem na to twoje gadki o "sojuszu" polsko-chińskim brutalnie dla ciebie zweryfikowane przez RZECZYWISTOŚĆ. I co? Kompromitacja panie ukrze. Ale ty jak jehowi niczym się nie zrażasz i majaczysz dalej swoje oderwane od rzeczywistości bzdeciny, jak oni zapowiadają niezrażeni kolejne końce świata, hehehehehehehe! Zamiast być w realu, błąkasz się w krainie absurdu swojego obłąkanego ukro-baniaka. W efekcie w nieskończoność robisz za portalowego klowna. Hehehehehe! Ale taka widac twoja rola i rola twoich ukro-ziomali.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Medium - ILE RAZY mam

Medium - ILE RAZY mam tłumaczyć jak chłop krowie przy rowie? : Polska zajmuje WAŻNIEJSZY od Izraela teren geostrategiczny - przesmyk bałtycko-karpacki - styk Rimlandu i Heartlandu Europy, obszar DECYDUJĄCY w klasycznej geostrategii Makkindera o grze mocarstw. Dlatego Izrael "nagle " i "niespodziewanie" podwyższył swoje wyssane z palca żądania z 65 do 300 mld dolarów, aby najpierw strategicznie osłabić Polskę, a następnie łatwo dokonać wrogiego przejęcia i kontroli nad tym kluczowym terytorium. Kto panuje nad przesmykiem bałtycko-karpackim, ten decyduje o ruchach mas wojsk lądowych, które ustanawiają trwała kontrolę po obu stronach przesmyku. Dlatego właśnie od 300 lat obce wojska maszerują przez teren Polski ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód. Opanowanie tego terenu jest WARUNKIEM KONIECZNYM stworzenia trwałego, kontrolowanego siłą militarna, supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku. Dla Kremla opanowanie tego terenu jest strategicznym celem nr 1 dla stworzenia wymarzonego supermocarstwa - silniejszego od Chin i od USA - bo Kreml od 2011 zamierza wykiwać oba te supermocarstwa i sam zostać hegemonem globalnym - z pomocą durnych, zaślepionych chciwością Germanów, którzy łudzą się, że siła ekonomiczna zrównoważy twardą siłę militarną. Wspólny cel - wrogie przejęcie i kontrola terenu przesmyku bałtycko-karpackiego, spowodowały strategiczny sojusz Kremla i Izraela. Stąd właśnie, mimo, że pakt Putin-Netanjahu został w celu zdrady Iranu i szyitów zblatowany już na przełomie stycznia i litego 2018, to pakt Putin-Netanjahu został powtórzony celowo i świadomie w sposób publiczny 9 maja 2018 na Placu Czerwonym, przy jednoczesnym podpisaniu 447 przez marionetkę Chabadu - czyli Trumpa. To sojusz w 100% antypolski, jak pakt Hitler-Stalin. Cel: wrogie przejęcie i całkowita likwidacja Polski. Izrael chce zająć kluczowa pozycję w tym triumwiracie - ale na równych warunkach z Kremlem, wysiudając Berlin ze stołka. Czyli ma być duumwirat Kremla i Izraela - te dwie wieże zamierzają stworzyć supermocarstwo NWO, najsilniejsze globalnie - a Izrael zamierza przeskoczyć z wyeksploatowanej Ameryki na rzecz nowego, silniejszego, własnego supermocarstwa. I proszę - przestańcie już na ZnZ opowiadać bajki o "braciach-słowianach" - owszem, jeżeli Kreml to brat dla Polski - to jak Kain względem Abla. To cywilizacja turańska - w swym rdzeniu pojmowania i sprawowania władzy - całkowicie amoralna azjatycka despotia, której jedynym celem jest nieograniczona ekspansja i siła dla siły – i dlatego tak dobrze rozumieją się z satanistami Izrael – zwłaszcza Chabadu rządzonego przez Berla Łazara, dla którego Putin jest tylko użyteczną przebrana w szatki słowiańskie i prawosławne marionetką. Ręka w rękę - a "pożyteczni idioci" snują brednie o „Putinie-wyzwolicielu”, ba! - nawet "obrońcy chrześcijaństwa" i inne takie bzdury dla przedszkolaków. Putin to wg prawa krwi Żyd - matka Shelomova to Żydówka – ma to jak byk OFICJALNIE w paszporcie - wszyscy wiedzą, nawet fotografie paszportu Putina są w sieci - i ZERO WŁASNEGO, NAJPROSTSZEGO WYCIĄGNIĘCIA WNIOSKÓW. Po prostu jak ślepe dzieci we mgle - owinięci wokół palca przez najbardziej zatrutą połączoną antypolską propagandę świata

Portret użytkownika U_P_Adlina

Medium, daj spokój. Nie

Medium, daj spokój. Nie zauważyłaś, że facet jest nie do końca poczytalny umysłowo? Nawet kompromitacja w temacie "sojuszu" polsko-chińskiego i lądowania chińskich brygad aero-mobilnych w Polsce niczego go nie nauczyła. Jest jak zaprogramowany robot, który realizuje swój "jedynie słuszny" program, hehehehehe! To klown, który twierdzi, że to co widzimy nie istnieje, natomiast "istnieje" to, co on uważa, że powinno istnieć, buhahahahahahaha! 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Twój problem polega na tym,

Twój problem polega na tym, że ty nie tłumaczysz, tylko nawijasz bzdety. 
Jaki "sojusz" Kremla i israhella niemoto? Jaki? Podaj wiarygodne źródła tego "sojuszu", bo jak zwykle ten "sojusz" jest tylko w twoim baniaku i nigdzie indziej. Nie ma takiego sojuszu.
Jaki "pakt" Putin-netanjahu? Podaj wiarygodne źródła w kwestii tego "sojuszu". Gdzie one są? Ano tylko w twoim chorym łebku. I nigdzie indziej.
Nikt nie przestanie mówić o braciach Słowianach bander-ukrze, bo taka jest PRAWDA. Ta PRAWDA boli cię tak samo, jak wzmianka o waszej uchwale oun z 1990 roku, w której piszecie o tym, że waszym głównym celem jest judzenie na siebie Rosjan i Polaków, ponieważ sojusz obu narodów jest dla was niebezpieczny. I stąd niekończące się kwiki twoje i twoich ziomali.
Cywilizacja turańska ukrze to jest wasz nazi-banderland, a udowadnia to mapka z haplogrupami chachełku pd tymy.
Nieograniczona ekspansja i siła dla siły? Czyja? Ja się ciebie pytam ukro-trollu, dlaczego nigdy nie kwiczysz nad nieograniczoną ekspansją i agresją bandyckiego uSSmana??????????/ Gdzie wtedy jesteś zakłamany trollu? Dlaczego nigdy nie płaczesz w tym temacie? 
Putin jak najbardziej jest obecnie OK. Przynajmniej dla Polski, choć na pewno nie dla was nazi-bander-ukrów. Bo zwalczanie nazi-banderyzmu na twoim ukro-grajdole i hamowanie waszego uSSmańskiego sponsora jest korzystne dla Polski. Poniał ukr? I kwiki wasze tego nie zmienią.
Twoje "paszporty" Putina, czyli fejki z putino-fobicznych portali możesz sobie wciskać trollu swoim kumplom z nazi-majdanu w kijowie, bo tu w Polsce zostaniesz tylko wyśmiany. Wasza prymitywna ukro-banderowska propaganda jest tu dobrze znana.
I nie wysilaj się tak, bo swoje "zdolności" analityczne pokazałeś już w kwestii "sojuszu" polsko-chińskiego i lądowania chińskich brygad na polskich lotniskach (buhahahahaha!?. Mało ci kompromitacji facet?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj