UFO które zafascynowało francuskie media, okazało się żartem prankstera

Kategorie: 

Źródło: Remi Gaillard

Francuskie media wpadły w sidła internetowego prankstera, który spreparował przelot UFO. Dziesiątki naocznych świadków i nagrań opisywało obiekt, który niesamowicie wirował i poruszał się z dużą prędkością, a nawet zdawał się krążyć w powietrzu. Okazało się iż był to jedynie dron z przyczepionym światełkiem, który w opisach wielu postronnych osób, nabrał rangę 10 metrowego statku matki.

Do incydentu doszło w zeszły wtorek wieczorem. Na nocnym niebie niespodziewanie pojawił się cylindryczny obiekt, który był koloru pomarańczowego i świecił, a po chwili nagle zniknął. Tajemnicze zjawisko zaobserwowało kilkudziesięciu mieszkańców kilku francuskich miast położonych na wybrzeżu Morza Śródziemnego.


Tego typu żarty, nieczęsto zyskują sobie tak duże zainteresowanie w mediach. Zgodnie z wypowiedzią prankstera Remiego Gaillarda, chciał w ten sposób udowodnić, że media nie weryfikują własnych źródeł a jedynie wskakują na każdy trend, który mógłby zwiększyć ich oglądalność. Można chyba uznać, że jego happening dowiódł tej tezy.


Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Quark

W naszym przebogatym w zasoby

W naszym przebogatym w zasoby słowne języku polskim istnieje taki zwrot / określenie jak : dowcipniś , żartowniś - które z powodzeniem powinno się używać zamiast tych anglojęzycznych "pranków" . Z drugiej strony , uznać latające światełko za statek obcych może chyba tylko naiwniak. 

Portret użytkownika Zwiastun/hejtwemnierośnie

Brawa dla prankstera! Pięknie

Brawa dla prankstera! Pięknie wyruchał wszystkie naiwne owce. Najgorsze jest to, że za 20 lub 30 lat ogłoszą nagle, że zostaliśmy zaatakowani przez obcych, tyle że tymi obcymi będą ONI sami. Będzie to ostatni etap NWO, czyli uzyskanie całkowitej kontroli nad bydłem... Może jeszcze powstanie jakaś nowa religia "ufonautyczna". Już w tej chwili wszystkie filmy z gatunku sci/fi, na przykład z Netflixa lub APPLE, zaczynają odpowiednio programować(przyzwyczajać) mózgi nieopornych na indoktrynację baranów do tego co ma nastąpić w nie tak dalekiej przyszłości.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika pabloS

Istoty sprzymierzone albo

Istoty sprzymierzone albo niesprzymierzone! 

Zastanawiałeś się może nad tym?

Bo nazewnictwo takie jak "anielskie" lub "demoniczne" brzmi zabobonnie i ma na celu pewnie odstraszyć albo ośmieszyć temat, więc daruj może sobie ujmować to w ten sposób... 

Skomentuj