Kanał CNN ma przygotowany materiał filmowy na "koniec świata"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeden ze stażystów pracujących w kanale informacyjnym CNN (Cable News Network) wykradł stamtąd gotowe nagranie, które miało być wyemitowane na koniec świata. Według niego wideo znajduje się w wewnętrznej bazie danych i jest opatrzone adnotacją, że nie należy tego publikować przed wystąpieniem apokalipsy.

 

Michael Bellban, odpowiedzialny za ten przeciek, twierdzi, że odnalazł film posługując się hasłami "Turner Doomsday Video" i rekord został dodany w 2009 roku. Na nagraniu znajduje się orkiestra grająca ten sam szlagier, który rzekomo był grany jako ostatni przez orkiestrę z tonącego Titanica.

Stacja CNN powstała 34 lata temu i została założona przez magnata medialnego Teda Turnera. Być może nietypowe nagranie ma związek z jego deklaracją, którą złożył przy uruchamianiu tego kanału TV. Wtedy oświadczył, że CNN przestanie działać tylko w przypadku końca świata.

 

Dotychczas wszyscy myśleli, że był to tylko żart Turnera, ale odnalezione wideo może znaczyć, że amerykański biznesmen podchodzi do tematu poważnie i jego stacja jest przygotowana nawet na ten hipotetyczny koniec świata.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Michaleddon

A ja mysle, ze ten caly

A ja mysle, ze ten caly Turner zachwal sie po prostu jak typowy syjonista. Ci ktorzy sluchali np Rabina Finkelsteina z NY City czy czytali jakiekolwiek publikacje syjonistow wiedza z jaka pogarda i nienawiscia syjonisci wyrazaja sie o nas,.
Mysle ze ten material co lezy w archiwach jest tylko potwierdzeniem. Zakladam że gosc, wiedzac ze bedzie globalna katastrofa (i naturalna i ta ktora oni wywolaja) jak wszyscy pozostali bogaci syjonisci jest przygotowany do tego lub tak mu sie przynajmniej wydaje. MA to swoje miejsce w super "niezniszczalnych" podziemnych bunkrach i nie dziwi mnie ze bedzie kazal puscic taki akurat kawałek w owym czasie. To taka ostatnia pogarda dla konajacej ludzkosci. Cos na zasadzie, "hahaha, dance you fools!"
Dla mnie to przejaw najwyzszego wyrachowania i skrajnego zwyrodnialstwa. Straszne ze tak sie dajemy pomiatac 1% humanoidów. Ale dopóki jest chciwosć, pycha i nienawisc w sercach ludzi dopóty nic sie n ie zmieni.

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika X

bawi mnie, gdy się dowiaduję,

bawi mnie, gdy się dowiaduję, że starzyści mają dostęp do wewnętrznych baz danych, znają hasla, a ich 'plastik' pozwala im wchodzic do poufnych pomieszczeń.
 
Szefowie kilku działów do wymiany. Pion ochrony i informatyczny cały do wymiany.
 
Za moich czasów starzyści parzyli kawę i nikt ich nie dopuszczal do wiedzy firmy.

Portret użytkownika N1KT

Końcem świata jest powietrze

Końcem świata jest powietrze którym oddychasz i woda którą pijesz i jesz w pożywieniu. A szatanami są wszyscy ci ludzie którzy ukrywają całą prawdę z tą datą 2011.03.11-12 Fukushima Dai-ichi
 
DAI-ICHI
W MOWIE PO USAraelsku DAJ-ICZ "i" JAKO CYFRA LUB I JAKO JA
(die-each-I)
znaczy:
UMRZE KAŻDY
UMRZE KAŻDEN JEDEN
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Varys

John Titor na łamach forum

John Titor na łamach forum pisał na temat czasów, z których rzekomo przybywa, odpowiadał również na pytania innych użytkowników forum. W swoich postach pisał głównie o tym, jak żyją ludzie w 2036 roku oraz o III wojnie światowej, która według niego rozpoczęła się w 2015 roku.

Portret użytkownika Arcanum

Jeśli ten koleś rzeczywiście

Jeśli ten koleś rzeczywiście pochodził z przyszłości to historia jaką opisał już się nie wydarzy, a przynajmniej nie z tak dokładnymi szczegółami i datami. Pisał tam coś o wojnie domowej w USA tak?
Prekognicja/przewidywanie przyszłości sprawdza się wyłącznie jeśli o niej wie pojedyncza osoba i nie podejmuje żadnych działań by to zmienić, a już tym bardziej rozpowiadać na forach. Rozgada, a później się wielce dziwią, że się nie sprawdza (i to tyczy się nie tylko Titora) oczywiście w przypadku wojen i katastrof to dobrze. Właśnie o to chodzi w "przepowiedniach", im są powszechniejsze tym mniejsze prawdopodobieństwo, że się sprawdzą co do joty.

Strony

Skomentuj