Kanał CNN ma przygotowany materiał filmowy na "koniec świata"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeden ze stażystów pracujących w kanale informacyjnym CNN (Cable News Network) wykradł stamtąd gotowe nagranie, które miało być wyemitowane na koniec świata. Według niego wideo znajduje się w wewnętrznej bazie danych i jest opatrzone adnotacją, że nie należy tego publikować przed wystąpieniem apokalipsy.

 

Michael Bellban, odpowiedzialny za ten przeciek, twierdzi, że odnalazł film posługując się hasłami "Turner Doomsday Video" i rekord został dodany w 2009 roku. Na nagraniu znajduje się orkiestra grająca ten sam szlagier, który rzekomo był grany jako ostatni przez orkiestrę z tonącego Titanica.

Stacja CNN powstała 34 lata temu i została założona przez magnata medialnego Teda Turnera. Być może nietypowe nagranie ma związek z jego deklaracją, którą złożył przy uruchamianiu tego kanału TV. Wtedy oświadczył, że CNN przestanie działać tylko w przypadku końca świata.

 

Dotychczas wszyscy myśleli, że był to tylko żart Turnera, ale odnalezione wideo może znaczyć, że amerykański biznesmen podchodzi do tematu poważnie i jego stacja jest przygotowana nawet na ten hipotetyczny koniec świata.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Michaleddon

A ja mysle, ze ten caly

A ja mysle, ze ten caly Turner zachwal sie po prostu jak typowy syjonista. Ci ktorzy sluchali np Rabina Finkelsteina z NY City czy czytali jakiekolwiek publikacje syjonistow wiedza z jaka pogarda i nienawiscia syjonisci wyrazaja sie o nas,.
Mysle ze ten material co lezy w archiwach jest tylko potwierdzeniem. Zakladam że gosc, wiedzac ze bedzie globalna katastrofa (i naturalna i ta ktora oni wywolaja) jak wszyscy pozostali bogaci syjonisci jest przygotowany do tego lub tak mu sie przynajmniej wydaje. MA to swoje miejsce w super "niezniszczalnych" podziemnych bunkrach i nie dziwi mnie ze bedzie kazal puscic taki akurat kawałek w owym czasie. To taka ostatnia pogarda dla konajacej ludzkosci. Cos na zasadzie, "hahaha, dance you fools!"
Dla mnie to przejaw najwyzszego wyrachowania i skrajnego zwyrodnialstwa. Straszne ze tak sie dajemy pomiatac 1% humanoidów. Ale dopóki jest chciwosć, pycha i nienawisc w sercach ludzi dopóty nic sie n ie zmieni.

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika X

bawi mnie, gdy się dowiaduję,

bawi mnie, gdy się dowiaduję, że starzyści mają dostęp do wewnętrznych baz danych, znają hasla, a ich 'plastik' pozwala im wchodzic do poufnych pomieszczeń.
 
Szefowie kilku działów do wymiany. Pion ochrony i informatyczny cały do wymiany.
 
Za moich czasów starzyści parzyli kawę i nikt ich nie dopuszczal do wiedzy firmy.

Portret użytkownika N1KT

Końcem świata jest powietrze

Końcem świata jest powietrze którym oddychasz i woda którą pijesz i jesz w pożywieniu. A szatanami są wszyscy ci ludzie którzy ukrywają całą prawdę z tą datą 2011.03.11-12 Fukushima Dai-ichi
 
DAI-ICHI
W MOWIE PO USAraelsku DAJ-ICZ "i" JAKO CYFRA LUB I JAKO JA
(die-each-I)
znaczy:
UMRZE KAŻDY
UMRZE KAŻDEN JEDEN
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Varys

John Titor na łamach forum

John Titor na łamach forum pisał na temat czasów, z których rzekomo przybywa, odpowiadał również na pytania innych użytkowników forum. W swoich postach pisał głównie o tym, jak żyją ludzie w 2036 roku oraz o III wojnie światowej, która według niego rozpoczęła się w 2015 roku.

Portret użytkownika Arcanum

Jeśli ten koleś rzeczywiście

Jeśli ten koleś rzeczywiście pochodził z przyszłości to historia jaką opisał już się nie wydarzy, a przynajmniej nie z tak dokładnymi szczegółami i datami. Pisał tam coś o wojnie domowej w USA tak?
Prekognicja/przewidywanie przyszłości sprawdza się wyłącznie jeśli o niej wie pojedyncza osoba i nie podejmuje żadnych działań by to zmienić, a już tym bardziej rozpowiadać na forach. Rozgada, a później się wielce dziwią, że się nie sprawdza (i to tyczy się nie tylko Titora) oczywiście w przypadku wojen i katastrof to dobrze. Właśnie o to chodzi w "przepowiedniach", im są powszechniejsze tym mniejsze prawdopodobieństwo, że się sprawdzą co do joty.

Portret użytkownika dqwdwq

11.01.1991 - G. Bush

11.01.1991 - G. Bush Senior/Szatan ogłasza NWO całemu światu. 
11.01.2001 - WTC, wewnętrzna robota USA, Szatan oszukał cały świat historią o Bin Ladenie, oszukał cały świat terroryzmem (MY to w ich oczach terroryści)
Wszyscy politycy włączyli się do planu NWO, rządu światowego. Niedawno, W. Putin, prezydent kraju bez którego NWO nie może powstać sprzeciwia się reszcie zwierzchnikom "porządku". Putin jest mocnym człowiekiem (chyba) i w pojedynke bankierzy szans nie mają. Ale i Putin ma swoich sprzymierzeńców, szuka ich... Ma Syrię, kraj, który jest na liście nr 1 albo 2 do zniszczenia/przejęcia. Za Syrią stoi również Iran czy Chiny więc USA nie może od tak sobie wejść do Syrii swoją potężną armią. Jesień 2013 Rosja blokuje tą właśnie armię i otwarcie sprzeciwia się NWO. Co z tego się tworzy? Ukraina. Kraj najbliżej Rosji w którym można coś zdziałać. Następuje Majdan. Resztę znamy. Co nowego? A to, że Chiny otwarcie poparły Rosję. http://biznes.robertbrzoza.pl/prognozy/usa-nie-zatopi-rosji/
Teraz USA/Szatan nie ma wyjścia. Jedynie militarnie można rozwiązać ten spór. Ale to jeszcze nie koniec gry, IS, Ebola i UE są dalej. Gra się toczy. 

Strony

Skomentuj