Francuscy farmaceuci odnotowali rekordowy popyt na leki uspokajające

Kategorie: 

Po serii ataków terrorystycznych, które miały miejsce we Francji, obywatele tego kraju masowo wykupują leki uspokajające. The Times, który opublikował artykuł na ten temat, oparł się na badaniach, przeprowadzonych przez firmę Celtipharm.

 

W badaniu wzięło udział 4,8 tys. francuskich farmaceutów. Według badania, popyt na leki przeciwdepresyjne i leki uspokajające wzrósł o 18,2 proc. Ponadto, wśród obywateli istnieje zwiększona potrzeba wizyt u specjalistów w zakresie podreperowanie zdrowia psychicznego.


Times zauważa, że Francuzi starają się unikania zatłoczonych miejsc. W szczególności, wielu z nich nie chodzi do sklepów, gdzie teraz są sezonowe obniżki, ze względu na obawy przed nowymi atakami terrorystycznymi. Seria okrutnych ataków miała miejsca we Francji 7 - 9 stycznia br.  W atakach zginęło w sumie siedemnaście osób.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

A u nas w Polsce to już

A u nas w Polsce to już niedługo rodziny górników też będą jeść prochy ! Z tego widać że skoro potajemny dokument podpisali jacyś podstawieni to z historii Polski jest znane takie zachowanie, które okaże się oszukańcze !!! Kolejny raz oszukali Polaków a górnicy zostali wydymani ! Trzeba się modlić bo Polska to kraj zbankrutowany ! Ci co wierzą w Boga powinni się modlić za górników i całą Polskę  !!!!

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Gary McKinnon

leki i leki ale ci ludzie sa

leki i leki ale ci ludzie sa naiwni maja w zasiegu naturalna sativke oraz indice to sie faszeruja prochami niewiadomego pochodzenia.sativka podnosi na duchu uwage zwieksza ,daje energii wpływa na kreatywnosć a indyjka daje stan wyluzowania i zrelaksowania zmniejsza bóle mdłosci dodaje apetytu same plusy

Portret użytkownika 777

Na tej podstawie widać że

Na tej podstawie widać że rząd francuski działa przeciw własnym obywatelom tak jak w Polsce ! Widać także, że cywilizacja europejska to ruina masońska, multi-kulti to wymysł masoński mający doprowadzić do haosu a ten ma służyć by wprowadzić ukrytą dyktaturę i zrobić z ludzi UFO istoty, które będą ludzmi GMO, zrobić chcą z ludzi istoty genetycznie zmodyfikowane ! Taki jest plan masonerii, która chce by ludzie zwariowali, dlatego normalni francuzi jedzą środki uspokajające bo już wariują ! Masoni zastępują normalność nienormalnością, czyli jedni mają sobie obcinać prenisy a kobiety doszywać członka i doklejać brody ! O tym pisze ten naukowiec na tej stronie !
http://popotopie.blogspot.com/2014/04/zagadka-ludzkosci-przedpotopowych-ile.html

Portret użytkownika charis

"Lęk przed ludźmi nastawia na

"Lęk przed ludźmi nastawia na człowieka sidła" - Księga Przysłów Salomona 29:25
"Choćby rozbili przeciwko mnie obozy, Nie ulęknie się serce moje, Choćby wojna wybuchła przeciw mnie, Nawet wtedy będę ufał." - Król Dawid, psalm 27:3
 
""Nie mają pokoju bezbożni - mówi Pan. " - Księga Izajasza 48:22 - chodzi o duchowy pokój, a więc o jest dostęny tylko w Chrystusie.
" Śmiało więc możemy mówić: Pan jest moim pomocnikiem, nie będę się lękał tego, co może mi uczynić człowiek" - list apostoła Pawła do Hebrajczyków 13:6 Uwspółcześniona Biblia Gdańska
Farmaceutyki nie rozwiązują przyczyn, a więc są błędnym kołem, nie dają trwałego skutku. Trwała pomoc, trwałe uwolnienie jest tylko u Zbawciela, wiem to z włąsnego doświadczenia, bo sam byłem w wielkich lękach, niepokojach, itp. Ale jak mnóstwo innych ludzi na ziemi zostałem uwolniony, wzmocniony tym co trwałe.
Epidemia depresji, lęków, poczucia bezsensu będzie się wzmagać. Tylko to co wieczne może dać trwałe szczęście, pokój w sercu, nadzieję nawet w najgorszych okolicznościach, kłopotach i w obliczu śmierci - więc tylko w Synu Bożym za wolą Boga Ojca jest nadzieja, prawdziwa radość, ukojenie, pokój ducha. Tylko Jezus może na trwałe uwolnić od depresji, lęków, grzechów a dać w zamian trwałą radość, która jest większa niż smutki przyziemne - 2 list do Koryntian 6:10. Światowe i cielesne rzeczy nie mogą dać trwałej radości, pokoju, bo same w sobie nie są trwałe - ziemskie dobra niszczeją, przepadają np przez krach, wojnę, kradzież. Również drugi człowiek nie może być fundamentem trwałego szczęścia-radości bo jest śmiertelny i często zawodny. Wmawia się ludziom, że są nieszczęśliwi, ponieważ nie są bogaci, nie mają większego domu, samochodu, nie są atrakcyjni cieleśnie, nie mają już 20 lat, ale prawdziwym powodem jest brak żywej wiary i nie narodzenie się na nowo - Ewangelia Jana 3:3. Nieszczęśliwi, bezbożni ludzie szukają ratunku i zmiany swoich emocji-swojego nieszczęścia w alkoholu, narkotykach w tym marihuanie, rozpuście seksualnej, światowych rozrywkach, wirtualnym czy telewizyjnym świecie, muzyce i wielu innych rzeczach. Ale one co najwyżej dają krótkotrwałe zapomnienie i złudną krótkotrwałą zmianę emocji. Nie dają trwałego ukojenia, bo pustkę jaką ma każdy człowiek w sercu zapełnić może tylko Bóg miłości objawiony w Jezusie. Gdy tym ludziom zaczyna brakować pieniędzy lub zdrowia aby dalej żyć pozornymi rozkoszami grzechu, pożądliwościami, marnościami- wtedy często załamują się, popełniają samobójstwa. Jak narkoman potrzebuje z czasem większej dawki aby coś poczuć, podobnie ludzie szukający radości, sensu życia w dewiacjach seksualnych, pieniądzach i innych grzesznych zachowaniach z czasem potrzebują mocniejszych doznań aby coś poczuć i tak pogrążają się w coraz większe zło, niewiarę

Portret użytkownika Medium

charis napisał: Epidemia

charis wrote:

Epidemia depresji, lęków, poczucia bezsensu będzie się wzmagać. Tylko to co wieczne może dać trwałe szczęście, pokój w sercu, nadzieję nawet w najgorszych okolicznościach, kłopotach i w obliczu śmierci - więc tylko w Synu Bożym za wolą Boga Ojca jest nadzieja, prawdziwa radość, ukojenie, pokój ducha. 
A dlaczego w Synu Bożym, a nie w synu własnym, a? 
 

Portret użytkownika lolo

  A to nie prosciej

 
A to nie prosciej zalegalizowac maryche i wszyscy na haju? A swoja droga jeszcze zaden lek nie rozwiazal problemow psychicznych - tym bardziej duchowych - tylko co najwyzej je wytlumil. A problem jak byl tak jest.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika achiles

I tak się bilansuje wzrost

I tak się bilansuje wzrost PKB, jak obroty w sklepach wielkopowierzchniowych spadają, to wzrastają w aptekach. A tak bardziej na serio, to był drugi z celów ukrytych, jaki już tu jest odkrywany, co do zamachów, tych rzekomych. Pierwszym jest odkryta droga otwarta, do całkowitej inwigilacji SPOŁECZEŃSTW I ZAMORDYZM, bez oporu społecznego, a drugą jest trzymanie rozpasanych MAS w permanentnym i wszechobecnym STRACHU. O innych wcześniej pisałem i mam przeczucie, że zaraz pojawią się informację na ich potwierdzenie. Bo w tym, nie chodzi, o złapanie KRÓLICZKA,  tylko ciągłe go gonienie, skoro został już wypuszczony i swoje robi. 

Portret użytkownika Doktor

Rosja do 2020 roku planuje

Rosja do 2020 roku planuje wydać na modernizację armii 20 bilionów rubli - około 300 mld dolarów. W 2015 będzie to 3,3 biliona rubli, większość rosyjskiego PKB. Dzieje się tak, mimo kryzysu gospodarczego i ekonomicznego wywołanego spadkami cen rubla, ropy i gazu oraz sankcjami nałożonymi na Rosję przez USA i Europę. Dobrze że Rosjanie się bronią przed diabelską europą i diabelskim USA ! Inaczej zrobili by z nich homoseksualistów i bezpłciowców !

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem