Stany Zjednoczone informują o postępach w dochodzeniu w sprawie pojawienia się koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo mówi o postępach w śledztwie w sprawie pojawienia się koronawirusa. Według Pompeo, strona amerykańska nie poczyniła dużego postępu w ustaleniu źródła infekcji.


Zarzucił Chinom, że nie chcą przekazywać Stanom Zjednoczonym informacji.

„Chińska Partia Komunistyczna stale wprowadza w błąd i odmawia dostarczania informacji Zachodowi. Wielokrotnie prosiliśmy ich o pomoc w ustaleniu, skąd pochodzi wirus ”- powiedział Pompeo.

Wcześniej informowano, że Federalne Biuro Śledcze i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA podejrzewają chińskich hakerów o próbę wykradzenia danych na temat szczepionki COVID-19 uzyskanej przez amerykańskich naukowców w wyniku badań.

 

W kwietniu Stany Zjednoczone rozpoczęły szeroko zakrojone dochodzenie dotyczące tego, jak pojawiła się nowa infekcja koronawirusem i dlaczego Chiny nie mogły jej szybko zatrzymać. Informatorzy wywiadu USA twierdzą, że wirus występował naturalnie i podkreślają, że nie został on sztucznie zsyntetyzowany.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Świat już się poznał na tego

Świat już się poznał na tego typu dochodzeniach USA po 11 września... Sprawcy w większości byli Saudyjczykami, ale zaatakowano Afganistan i Irak... Miała być broń chemiczna a zaopiekowano się jedynie tym:

 

 

 

 

 

Nie tak dawno oskarżyli Iran o 11 września, a teraz będą oskarżać o wszystko Chiny, bo srają w gacie przed nimi!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika epuzer

Gnój pompeo powinien

Gnój pompeo powinien rozejrzeć się po amerykańskich laboratoriach. Takim samym gnojem jest bill gates, zasrany trump ze swoim żydowskim źęciem kusznerem i innymi zasranymi żydami oraz masonami, anglosasami i tymi z NWO. 

Portret użytkownika Polaquito

Wygląda na to, że USA nie

Wygląda na to, że USA nie mają nic wspólnego z powstaniem pandemii, ani ze szczepionkami... A Żydzi nie mają nic wspólnego z wojna w Syrii, ani z zalaniem Europy uchodźcami z ich regionu, ani z nadciągającym kryzysem gospodarczym, ani w ogóle z niczym. Żydzi tylko się bronią a USA tylko pomagają. Jak dobrze!

Portret użytkownika NoProblemJest

Tak sobie myślę że bardzo by

Tak sobie myślę że bardzo by wszyskich nas zaciekawiła statystyka umieralności na inne choroby. Bo jak sobie dopisują przypadki do koronawirusa to na pewno śmierci z powodu innych chorób jest mniej. Może się już na grypę nie umiera. Na zapalenie płuc też już nikt nie umiera. Na pewno też nikt już nie umiera na sepsę ani na wiele innych chorób. Został jeszcze tylko koronawirus. Tak więc dziękujmy koronawirusowi że uratował tak wiele osób od śmierci na te wszystkie choroby. A służba zdrowia nie tylko się skompromitowała. Ona się obnażyła.

Portret użytkownika osa

Te dochodzenie bardzo

Te dochodzenie bardzo przypomina dochodzenie, które swego czasu było prowadzone przez agencje w USA przeciwko Irakowi i skończyło interwencją zbrojną. Choć na szczęściu tu to nie jest możliwe.

Jednak od razu wiadomo, jakie wyniki ma uzyskać komisja i takież uzyskała. Prezydent nie zamówił badania, tylko konkretny rezultat...

Coś jak komisje pana Macierewicz. Dokładnie od razu było wiadomo co ustalą. Niektórzy nawet się wyrywali do ogłoszenia rezultatów przed rozpoczęciem...

Skomentuj