Według Billa Gatesa nie należy się spodziewać poprawy sytuacji z koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W ciągu najbliższych sześciu miesięcy nie należy spodziewać się poprawy sytuacji w przypadku koronawirusa. Wkrótce informacje o chorobie będą bardzo złe.

 

Niezbyt szczęśliwe prognozy dotyczące COVID-19 pochodzą od założyciela firmy Microsoft, Billa Gatesa. Stwierdził on, że w chłodne dni wirus zaczyna namnażać się w niesamowitym tempie. Jednocześnie ludzie spędzają więcej czasu w pomieszczeniach, co nie wpływa pozytywnie na ich zdrowie.

 

Należy pamiętać, że pandemia szaleje od dłuższego czasu i ludzie odczuwają już zmęczenie. Niektóre rzeczy stają się trudniejsze do wykonania, na przykład rzadziej komunikujemy się ze znajomymi lub odwiedzamy zatłoczone miejsca w jak najmniejszym stopniu.

 

Bill Gays uważa, że sytuacja ulegnie poprawie dopiero po wprowadzeniu do masowej produkcji skutecznej szczepionki na koronawirusa. Podczas wywiadu Gates ponownie zaczął obalać teorie teoretyków spiskowych. Teorie te odnoszą się również do pandemii koronawirusa.

 

Jedna z nich głosi, że geje używają wirusa do wszczepiania czipów ludziom. Pozwoli im to kontrolować ludzi w przyszłości. Ze względu na to, że te fałszywe informacje rozprzestrzeniają się bardzo szybko, Bill Gates zaczął atakować i obwiniać media społecznościowe.

 

Wcześniej Gates informował już, że pandemia zakończy się dopiero w 2022 roku i tylko wtedy, gdy w przyszłym roku rozpoczną się szczepienia. Jednocześnie Stany Zjednoczone powinny zacząć bezwzględnie pomagać krajom rozwijającym się. Dodał też, że w wyniku pandemii koronawirusa zniszczono dorobek około dwudziestu lat walki z innymi poważnymi patologiami.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Jedna z nich głosi, że geje

Jedna z nich głosi, że geje używają wirusa do wszczepiania czipów ludziom

Nawet chipy nie uratują gejów, bo gejom ewidentnie coś szkodzi, począwszy od geja talina po geja Gatesa. Rzeczywistość wygląda jak sen, a rozum budzi się i zaczyna kontrolować ten sen. Kreatury wystraszone, bo zaraz znikną, stąd ta durna pandemia.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika S

Tak, ale ja pokazałem tym

Tak, ale ja pokazałem tym schematem, że nawet jeżeli uwierzymy w oficjalne dane, nawet jeżeli przyjmiemy, że to co nam media podają jest prawdą i każdy z tych przypadków to była faktycznie śmierć przez Cov-2, to i tak nadal jest to w granicach błędu statystycznego. Zrobiłem ten schemat, bo ludzie nie ogarniaja liczb, więc może rysunek nieco otworzy im oczy. A kto nie wierzy, niech sam sobie stworzy wykres z danych, jakimi nas straszą.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika Robaczkowa

https://www.youtube.com/watch

Szok! https://www.youtube.com/watch?v=KGMJNCY91-4&feature=youtu.be  Trzeba to jeszcze raz zobaczyć. Fragment ceremonii otwarcia olimpiady w Londynie z 2012 roku. Gdy to się zobaczy to ma się pewność, że ta pandemia była starannie zaplanowana. Tu nie ma miejsca na przypadek. Wielki hologram koronawirusa, setki łóżek z chorymi, lekarze i pielęgniarze, nawet scenka pokazująca przywiezienie wirusa z Chin. Szok! Nawet  była kukła Borysa Jonsona chorego na covid ! Już wtedy wiedzieli kto będzie ich marionetką? Zupełnie jak z Trumpem w innej znanej kreskówce. Wirusa z Chin ciągnie stado ,,koni trojańskich" - podstęp. Ludźmi w scence ktoś dyryguje -  wielki czarny dyrygent ( czyli jakiś zły człowiek który jest bardzo wpływowy). Ludzie jak w hipnozie słuchają się i ,,tańczą jak im zagrają". I co mnie najbardziej zastanawia to wnioski z tego przedstawienia - próba odczytania przyszłości. Tego o co w tym wszystkim chodzi, po co tyle ceregieli. W przedstawieniu na jego końcu główną rolę grają dzieci. Zostają prawie same dzieci i trochę służb medycznych. Jakby chodziło o dzieci. Jest tam pokazana jakby próba ,,odebrania?" dzieci, przejęcia dzieci? Zobaczcie i napiszcie co Wy o tym sądzicie? Może chodzi o nowe pokolenie ludzi. Coś mi świta ale ,,złapać jeszcze nie mogę!".

Jeżeli ktoś zobaczy taki film, takie przedstawienie z 2012 to musi być debilem, żeby nadal nie wierzyć że to wszystko to ustawka. Wszystko mam pokazali ,,czarno na białym" a nawet lepiej bo w kolorach.

Warto też zwrócić uwagę na charakterystyczny podpis tych mancymonków. Dookoła stadionu są liczne reflektory na statywach, wspornikach przypominajacych: symbol iluminati, tych co znajdują się na szczycie piramidy, głównych dowodzących światem, głównych obserwujących wydarzenia, ,,oświeconych" .Tu nie dość, że są takie symbole ale i te symbole dodatkowo wysyłają światło, oświetlają ludzi zgromadzonych na stadionie. Cholernie wymowne.

Już wtedy gdy oglądałam tę ceremonię w 2012 roku coś mi śmierdziało ale nie rozumiałam o co chodzi. Ta ogromna ilość symboli masońskich i innych porażała. 

Tutaj o innych symbolach z Londynu jakby mniej związanych z covid (ale może jeszcze mało wiemy) https://gloria.tv/post/vLk91iabAhLT12fsKf1D8kkkc    

Pamiętam, że był też symbol zejścia szatana na ziemię choć tu o tym nie piszą. https://vimeo.com/53142263

Niestety nie mogę wrzucać tu samodzielnych postów. Nie wchodzą! Mogę jedynie odpowiadać na posty innych więc to wykorzystuję. Dlatego (wybacz S!) odpowiedź nieco nie na temat.

Portret użytkownika baca

rany kto robił ten wykres?

rany kto robił ten wykres? jak można coś czytelnego tak zagmatwać że trzeba z pięć minut studiować ten obrazek żeby zrozumieć co przygłup który go zrobił miał na myśli?

kuźwa gdyby te słupki były pionowe można by od razu wiedzieć o co chodzi a tak mamy kolejny twór chorej wyobraźni jakiejś sieroty od bila gatesa

 

Strony

Skomentuj