Odkryto nowe objawy zakażenia koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wraz ze wzrostem liczby nowych pacjentów z COVID-19 lekarze odkrywają również nowe objawy infekcji. Do tej pory lista objawów zakażenia koronawirusem jest szeroko rozpowszechniona, w tym kaszel, gorączka, ból gardła, głowy, mięśni i utrata węchu.

 

Amerykańscy okuliści uzupełnili go o nowy objaw, tj. o zapalenie błony śluzowej oczu.

„Czerwone i łzawiące oczy mogą być wczesnym objawem zakażenia koronawirusem. Świadczy o tym rosnąca liczba skarg zakażonych pacjentów na zaczerwienienie, swędzenie i łzawienie”- tłumaczą lekarze.

Amerykańscy okuliści przyznają, że koronawirus może dostać się do organizmu oczami i dlatego zaleca ochronę nie tylko ust i nosa, ale także oczu.

„Zapalenie błon śluzowych oczu niekoniecznie oznacza zakażenie koronawirusem, ale wraz z innymi objawami, takimi jak kaszel i gorączka, mogą sygnalizować chorobę” - ostrzegają eksperci.

Wcześniej informowano, że podrażnienie nosogardzieli może być również objawem infekcji.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika cogito ergo sum

3 czerwca 2020 roku Wenus

3 czerwca 2020 roku Wenus znajdzie się w koniunkcji dolnej ze Słońcem / najbliżej Ziemi /.

W Polityce na temat tej planety ukazały się artykuły: 29.10.2005 r. - "Ekspresem do piekła" oraz

6.08.2019 r. - "Co się przydarzyło Wenus".

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1917360,1,co-sie-przydarzylo-wenus.read

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wenus

Może to zawarte w powietrzu Wenus trujące gazy i kwas siarkowy docierają do powierzchni Ziemi i drażnią w tej chwili oczy mieszkańców naszej planety, wywołaly epidemię koronawirusa? Podczas epidemii "czarnej śmierci, która zaczęła się w Chinach w 1331 roku; w Europie w 1347 roku, podczas zarazy w Londynie w 1665 roku , koniunkcja dolna Wenus przypadała w tym samym  czasie, co obecnie.

Portret użytkownika dziadek

 

 

COŚ TRZEBA ZROBIĆ

 

Nie ma co za bardzo teraz i biadolić

Bo ten wirus to za mocno swawoli

Jakoś oligarchów światowych nie rusza

Czyżby mieli odtrutkę na tego wirusa?

 

Śmiech bierze, jak słychać, że światowe ciało

Do walki z tym wirusem powołać by się zdało

A może lepiej komisję do wyjaśnienia

Skąd się wzięła i kto odpowiada, że jest ta pandemia.

 

Czyżby nie było w całym dzisiaj świecie

Tęgich głów, co nie w klice, pod dywan nie zmiecie

Tylko krok po kroku i bez oszołomów

Wyjaśnią skąd koronawirus zagościł nam w domu.

 

Państwo z państwem przyczajka, wciąż porozumienia

A ludzie umierają i nic się nie zmienia

Nie ma, kiedy minie, ale jest, że się rozwija

Gracze karty rozdają a wina niczyja?

 

Obudzcie się ludzie, wiążą nas, niewolą

Niedługo bąka puścić, będzie pod kontrolą

Nawet nadzieję wiary dzisiaj nam zabrali

Wczoraj głupie teorie, dzisiaj wreszcie dokopali.

 

Wygląda jak wojna tylko okopów brakuje

Trup się ścieli gęsto i cieszą się szuje

Kasę się garnie za medykamenty i leki

Ktoś na tym się obławia donoszą przecieki.

 

Zniewolić narody, to nikczemne plany

Kontrolę powołać, wyjaśnień ŻĄDAMY

Boże daj rozum, siłę, w mądrości poprowadz

Zanim nie zdążą wszystkich jeszcze wymordować.

Portret użytkownika znawca

Kolejny wróg Jarosława

Kolejny wróg Jarosława Kaczyńskiego.

Czas goni w walce z koronawirusem, nie widać końca zabiegów rządu PiS o naszą wolność i własność. Rząd Morawieckiego walczy również o sprawiedliwość społeczną oraz o zdrowie publiczne. Pomóżmy mu w tych chwilach próby i zadajmy pytanie o to, czy wie on z czym w ogóle ma do czynienia i czy jego wiedza o zjawisku epidemii, pchnęła go do podjęcia decyzji odnośnie wprowadzenia zakazu zgromadzeń i przemieszczania się w niewiadomym celu. Tak nawiasem mówiąc, to zastanawia mnie, czy aby na pewno testy wykrywalności SARS-CoV-2 są prawidłowo wykonane, skoro naukowcy ciągle odnajdują jakieś nowe objawy zakażenia się nim ?

Niech dzielny Jarek trwa na stanowisku i prowadzi dalej swoją koronawirusową walkę w stylu paktu NATO, w celu utrwalania w Polsce socjalizmu EU. 

P.S.

To ostatnie zdanie jest nieprawdopodobne i wcale nie jest to sarkazm i socjotechnika, a pokazuje ono nam trzy możliwości polityczne w jednym pakiecie :

A). Powinność zakończenia socjalizmu w gospodarce, a nie tylko efekt wyjścia RP z Unii Europejskiej, a przy okazji tego ruchu, powstałoby państwo wolnościowe, niekoniecznie z Konfederacją w roli partii wiodącej.

B). Płynność nowej doktryny dotyczącej zarządzaniem państwa bez post komunistycznej gangreny PO/SLD/PSL/"Wiosno-Kukizów" i bez ich głównego rywala/cyrkowego klauna w walce o koryto, czyli post solidarnościowego PiS.

C). Zaradność dziejową Narodu, który nie da się wodzić za nos i albo wyjdzie z NATO albo ogłosi neutralność lub też przy sprzyjających warunkach, nawiąże dużo lepsze relacje z Rosją/Chinami/BRICS.

I co Jarku, zablokujesz mi konto wraz z Donaldem T., czy tylko sam się skusisz ?

[ Smile ].

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika baca

prawdziwe objawy dopiero się

prawdziwe objawy dopiero się zaczną - jeszcze tydzień dwa i ludziom w domach zacznie odpierdalać...

kierowcom już odpierdala od pewnego czasu... jeden ziomek we włoszech dla zabawy staranował tirem ze trzydzieści samochodów a przedwczoraj inny  poszedł w taki rajd busikiem że skasował dwie osobówki, jakiś płotek oraz murek i powrócił na parking bez chłodnicy i kawałka tyłu ale z wbitym w plandeke szlabanem, który wszedł mu bokiem... potem pobił Niemca który pyskował zamiast siedzieć w domu ... niemiecki garnizon jeszcze wszystkich strat nie podliczył...

wiózł jakieś paczki na pocztę w Austrii ale już nie dowiezie bo mu na gestapo prawko i auswajs zabrali no więc  ja musiałem jako najbardziej trzeźwy dowieźć Austriakom to co z paczek pozostało ...

smutną więc niedzielę miałem - sam jak palec w towarzystwie butelki 0,7 leku na koronowirusa do tej Austri pociskałem

promocje na ajerkoniak zrobili w pandemię taką że taka butelka teraz kosztuje mniej niż magnes na lodówkę... kupiłem więc kilka na pamiątkę w przydrożnych sklepikach...

w ogóle to dziwne rzeczy się ostatnio po Europie wozi... tydzień temu w bazie pancernej nato w alpach załadowali mi po byku stojak na bomby do bazy lotniczej nato nad bałtykiem...

hm.... na mój nos wehrmacht znowu coś szykuje... być może odłożoną na potem 70 lat temu inwazję na anglie a być może blan b operacji barbarossa...

gebelsy wyciągnęły chyba jakieś wnioski no bo skoro Polacy już na spitfajerach nie latają tylko na busach a w dodatku tym razem są po właściwej stronie... to może się nawet i udać...

 

 

 

 

Portret użytkownika dajesz do przodu

Są tacy co twierdzą, że

Są tacy co twierdzą, że gestapo ma wrócić po 75 latach. W 1945 to było tylko takie zawieszenie broni. Trzeba sobie zdać sprawę, że prawdziwym macherom nic się po wojnie nie stało, wszyscy razem z ukradzioną kasą bezpiecznie wyjechali do Argentyny USA Rosji. Niech przykładem będzie łowca zbrodniarzy Sz. Wiesenthal, który złapał nie tego co było wolno gestapowca i go kropnął. Został za to ukarany, wygnany i na koniec zamordowany. Podobno nawet ta obecna epidemia wirusa ma pochodzenie gestapowskie... wirus pochodzi z fortu Detrick który był od 1945 przechowalnią naukowców z gestapo przywiezionych do USA w ramach "zawieszenia broni."

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Tak jak pisał wcześniej Baca

Tak jak pisał wcześniej Baca zaczęli nas wybijać gazami bojowymi, jak pisałem wcześniej nie pozwólcie by wam te masońskie ścierwa pomagały, wrazie złego samoczucia leczyć się samemu, oni i tak nie mają na "to" lekarstwa a jak się do nich zgłosicie to już po was. Zrozumcie że ta masońska akcja nie liczy się z kosztami ludzkimi bo to bezwzględni psychopaci którzy chcą coś znaczyć w nowym porządku świata, prawda dla tych ścierw okaże się jednak brutalna że dla swoich mistrzów są takim samym ludzkim śmieciem jak my kiedy przestaną być im potrzebni. Jak myślicie dlaczego tylu lekarzy we włoszech umiera? Bo to prawdziwi lekarze którzy połapali się o co wtym wszystkim chodzi. Jak myślicie po co były te wszystkie rewolucje i wojny światowe? Po to by pozbyć się prawdziwych elit i inteligencji i zastąpić je własnym pozbawionym skrupułów śmieciem.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Trup

Kuźwa tak samo myślałem od

Kuźwa tak samo myślałem od ładnych kilku lat! Jak bym to powiedział kilku ludziom w tamtym czasie co to myślałem to by robili dziwne minki i uśmieszki i yhy yhy yhy *zero od siebie" i aha. Po 10 minutach i tak by to z nich wyparowało jak by nic nie słyszeli i cała moja produkcja, jak grochem w ścianę. (oszczędziłem sobie nerwów i nie mówiłem tego prawie nikomu - zastanawiając się co te sukinsyny robią że ludzie nie potrafią słuchać tylko szukają zaprzeczeń i zwady - jak bym jakąś krzywdę im wielką robił mówiąc coś żeby mieli większą wiedzę i szerszy aspekt łączenia z innymi prawdziwymi faktami - czemu ludzie nie chcą myśleć samoistnie tylko szukają gotowców - co się stało z indywidualnym myśleniem w kierunku najlepszego wyjścia i prawdy?).

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj