Niezwykłe cyrkularne chmury nad Tunezją

Kategorie: 

Źródło: facebook

Wczoraj mieszkańcy Tunezji mogli zobaczyć na niebie niezwykłe chmury. Wyglądały niesamowicie, zwłaszcza oświetlone na czerwono podczas zachodu Słońca.

 

Ludzie byli bardzo zaskoczeni tym co widzą i wielu postanowiło uwiecznić ten krajobraz za pomocą swoich aparatów wbudowanych w telefony. Dzięki temu możemy podziwiać kilka niezłych ujęć.

Źródło: facebook

Poproszeni o wypowiedzenie się na ten temat meteorolodzy stwierdzili, że niezwykłe cyrkularne chmury nakładające się na siebie to altocumulus stratiformis translucidus, czyli chmury przeświecające, które pozwalają zobaczyć położenie tarczy słonecznej.

Źródło: facebook

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika Foxtrottowy błazen

Zjawisko chemitrails

Zjawisko chemitrails dostrzega coraz więcej ludzi i coraz więcej ludzi zaczyna uświadamiać sobie przyszłość swoich dzieci i swoją. Rośnie niepokój i jest to bardzo korzystne zjawisko, lecz rośnie zbyt wolno, własnie dzięki takim agentom, jak tutaj i na wszystkich forach. Dowodzący akcją są w sumie zadowoleni i nie podnoszą alarmu, bo postęp świadomości zagrożenia jest jeszcze niewielki.
Ale to się zmienia i to w postępie arytmetycznym, dlatrego rośnie też agentura dyskredytująca i "naukowo" podważająca to zjawisko.
Bądźcie czujni i podejrzliwi.
To co oni wyprawiają, ich "oddanie" i "pioświęcenie" prywatnej energii" jest już samo w sobie silnie podejrzane.
 Przecież jak ktoś wierzy w Boga, to niech sobie wierzy, albo nie. Jakoś nie zauważyłem, by na tematy religije, które były i sa przyczyną wojen, była taka zaciekłość obrony jak tego świństwa na niebiie.
 To już jest ewidentnie podejrzane, że tak zapalczywie "kulturalni naukoffcy" walczą, byśmy nie tkwili w "ciemności"///
 Jaki oni maja w tym interes??!!
Powinbno to normalnemu forumowiczowi zwisać do samej ziemi...
I  śledzą, kontrargumentując  ten już stary wątek do ostatniego wpisu, podczas, gdy nowych wątków pojawiło się 20 
 Pozdrówko... i do  przemyślenia... 

Portret użytkownika Klaus

Oskórować to se możesz węża

Oskórować to se możesz węża robie,i jakich sponsorów czy ciebie na mózg już powaliło daje własną opinie,jak tu ludzie pisza o chemtrails to oczywiście nikt nic nie mówi a jak ktoś napisze coś przeciw to zaraz się do nich dopieprzacie mamy wolny kraj i można pisac co się chce.

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Portret użytkownika Klaus

Co znowu dziwnego jest w tych

Co znowu dziwnego jest w tych chmurach?? Kurde czego by tu nie wkleić to odrazu jak grzyby po deszczu pojawiają się komentarze o tajemniczych opryskach. Z tego wynika, że na świecie wogóle nie powinno być chmur. No bo tak: stratus - oprysk, nimbostratus - oprysk, altostratus - oprysk, cirrus - HAARP, cirrostratus - oprysk, cumulonimbus z piorunami - HAARP+oprysk, altocumulus lenticularis - oprysk, stratocumulus - oprysk. Jak widać zawsze odpowiedź jest ta sama a wymieniłem kilka najbardziej pospolitych chmur. Nie pojmuję jak można łykać te bzdury o opryskach gdy opisy tych zjawisk są na wyciągnięcie ręki.

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Portret użytkownika lolo

Co do @AMR to juz tu

Co do @AMR to juz tu wyrazalem opinie ale nie dotyczylo to opryskow. Wczoraj obserwowalem sobie samolocik pasazerski i smugi za nim znikaly po paru minutach. Ale sa tez takie samolociki latajace w kratke i te smugi jakos nie chca znikac a raczej niebo robi sie po nich jak za zaslona z woalu. Czytanie "geniusza" @Klausa czy innych jego myslowych kolegow sprawia bol egzystencjalny. Ja sie zgodze, ze nasze "gadanie" o opryskach moze nie "poruszy z posad bryly swiata" ale tez pozwala zasypiac baz zaklamania. A moze lepiej zostac "pozytecznym idiota" i patrzec w "GW" jak w slowo objawione? Moze by jeszcze z tego jakie profity? No bo chyba "@Kaus & spola" to nie "trole entuzjasci"? Tak za darmo robic z siebie faceta do odstrzalu? To boli...
@Klausiku... jak mozna kwestionowac NWO i zwiazane z nimi chociazby chemistrails (i w ogole depopulacje) skoro przywodcy swiatowi roznego poziomu mowia o tym oficjalnie, chociazby w PE czy prezydenci USA? No tak ale o tym nie ma w Wiki...
 
Ps
Nie zamierzam oswiadczac ze jestem zdrowy i ze nie zamierzam spotkac sie ze "zbiorowym samobojca". W koncu NWO jest rownie dobrym powodem zakonczeniem zywota jak i inne. A moze i lepszym. Przynajmniej czlowiek bedzie wiedzial ze warto bylo mowic "nie" i ma to sens. A umrzec i tak trzeba. W "Rambo" z 2006 r jest takie ladne zdanie wypowiadane przez glownego bohatera: "Zyj bez sensu albo umrzyj za sprawe". Wiec skoro i tak jestem do odstrzalu to co sobie robic zludzenia co do "swietlanej przyszlosci"? Przynajmniej bede wiedzial za co bede umeiral. Czyz nie piekna perspektywa? Perspektywa prawdy.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Klaus

@lolo czytałem kiedyś dużo o

@lolo czytałem kiedyś dużo o NWO,depopulacji itp. ale jakoś nie umiałem w tym znaleźć mądrości prawdy,dlatego kwiestonuje to niby NWO co do "oficjalnych" przemówien to podaj link do takich przemówień,kwestionuje opryski ponieważ nie mam pewności o prawdzie takiego procederu.

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Strony

Skomentuj