Niezwykłe cyrkularne chmury nad Tunezją

Kategorie: 

Źródło: facebook

Wczoraj mieszkańcy Tunezji mogli zobaczyć na niebie niezwykłe chmury. Wyglądały niesamowicie, zwłaszcza oświetlone na czerwono podczas zachodu Słońca.

 

Ludzie byli bardzo zaskoczeni tym co widzą i wielu postanowiło uwiecznić ten krajobraz za pomocą swoich aparatów wbudowanych w telefony. Dzięki temu możemy podziwiać kilka niezłych ujęć.

Źródło: facebook

Poproszeni o wypowiedzenie się na ten temat meteorolodzy stwierdzili, że niezwykłe cyrkularne chmury nakładające się na siebie to altocumulus stratiformis translucidus, czyli chmury przeświecające, które pozwalają zobaczyć położenie tarczy słonecznej.

Źródło: facebook

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika Foxtrottowy błazen

Zjawisko chemitrails

Zjawisko chemitrails dostrzega coraz więcej ludzi i coraz więcej ludzi zaczyna uświadamiać sobie przyszłość swoich dzieci i swoją. Rośnie niepokój i jest to bardzo korzystne zjawisko, lecz rośnie zbyt wolno, własnie dzięki takim agentom, jak tutaj i na wszystkich forach. Dowodzący akcją są w sumie zadowoleni i nie podnoszą alarmu, bo postęp świadomości zagrożenia jest jeszcze niewielki.
Ale to się zmienia i to w postępie arytmetycznym, dlatrego rośnie też agentura dyskredytująca i "naukowo" podważająca to zjawisko.
Bądźcie czujni i podejrzliwi.
To co oni wyprawiają, ich "oddanie" i "pioświęcenie" prywatnej energii" jest już samo w sobie silnie podejrzane.
 Przecież jak ktoś wierzy w Boga, to niech sobie wierzy, albo nie. Jakoś nie zauważyłem, by na tematy religije, które były i sa przyczyną wojen, była taka zaciekłość obrony jak tego świństwa na niebiie.
 To już jest ewidentnie podejrzane, że tak zapalczywie "kulturalni naukoffcy" walczą, byśmy nie tkwili w "ciemności"///
 Jaki oni maja w tym interes??!!
Powinbno to normalnemu forumowiczowi zwisać do samej ziemi...
I  śledzą, kontrargumentując  ten już stary wątek do ostatniego wpisu, podczas, gdy nowych wątków pojawiło się 20 
 Pozdrówko... i do  przemyślenia... 

Strony

Skomentuj