Chmury soczewkowate przypominające "UFO" pojawiły się na Śląsku

Kategorie: 

Niezwykłe formacje chmur towarzyszącyh pojawiły się nad Rybnikiem. Chmury tego typu należą do rzadkości, tworzą się na wierzchołku innej chmury. Noszą nazwę pileus, albo kapturek i są krótkotrwałe.

 

Pojawienie się tych chmur wzburza sensację, gdyż wyglądem przypominają latające talerze zwane jako "UFO". Oczywiście są to fenomeny astronomiczne i nie mają wiele wspólnego z obserwacjami niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

Niesamowity wygląd chmur powoduje, że są one często fotografowane i stają się "gwiazdami" portali społecznościowych. Niedawno podobne niezwykłe chmury widziano w Teksasie, gdzie towarzyszyły zderzeniu poważnych frontów pogodowych.

 

 

Źródło: http://www.dailymotion.com/dreamlikelf

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Foxtrot

Bardzo łatwo przyswajasz tą

Bardzo łatwo przyswajasz tą ineternetowo-medialną obrazkową papkę. Widzisz obrazki, chwytliwy tytuł i już jesteś nakręcony.  Www.twojapogoda.pl to nie jest portal meteorologiczny! Dlaczego nie odwiedziswz www.imgw.pl, www.new.meteo.pl? A to co na fotkach w tym artukule to Sc pod inwersją. Nie zastanawia cię dlaczego zwolenników  chemtrails i "nowych chmur" jest tak mało? Odpowiedź jest prosta - bo mało ludzi ma takj skrajnie mierną wiedzę o przyrodzie, atmosferze i ziemii.

Portret użytkownika b@ron

odnośnie "papki medialnej" to

odnośnie "papki medialnej" to zajmij się swoją, bo należysz do tych co to zerknie na naukową stronę i jeśli tam pokazują pogodę to choćby ci za oknem lało to nie przyjmujesz tego do wiadomości...ty lubisz inne strony ja inne.
jakbyś nie zauważył, to jak byk masz tam napisane że naukowcy chcą sklasyfikować owe chmury, skontaktuj się z nimi i im powiedz że ty wiesz że to "Sc pod inwersją" i nie mają sobie co głowy zawracać.
odnośnie chemtrails to zorientuj się co znaczy "zwolennik "
wali mnie to jak potężną masz wiedzę meteorologiczną, ja też mam oczy i o tym pisze co widze a nie zamierzam cię przekonywać kto ma racje.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Foxtrot

A co mnie obchodzi co jakiś

A co mnie obchodzi co jakiś Gall Anonim napisał (nabazgrał) w tym artykule. Jaka jest według ciebie wartość tego artykułu? Zauważyłeś, że nawet nikt się pod nim nie podpisał? Dla mnie wartość tych wypocin jest żadna i merytorycznie żadna. Natomiast jako artykuł prowokacyjny dla chwmoludków i lemingów to jego wartość jest duża. Autor tego artykułu coś nabazgrał a ty się tym podnieciłeś. Połknąłeś przynętę jak bocian żabę. Włącz myślenie. Sorrry wróć. Najpierw się doucz a potem włącz myślenie.

Portret użytkownika b@ron

hehe...jakiś ty śmieszny,

hehe...jakiś ty śmieszny, własne obserwacje przyczyniają się do tego że człowiek zwraca uwagę na dziwne chmury, czy inne zjawiska których wcześniej nie było widać. wiem że łatwiej jest przeczytać niż zaobserwować ale jak kogoś to ciekawi, to żaden problem wyjść na dwór i popatrzeć do góry.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Foxtrot

Aby rozumieć zjawiska

Aby rozumieć zjawiska potrzebne są dwie rzeczy: Wiedza i obserwacja. To pierwsze jest ci obce więc to drugie staje się automatycznie wiedzą tajemną. Fajnie, że patrzysz w niebo ale nic nie potrafisz nazwać i nic zinterpretować. Pocieszające jest to, że zawsze możesz to nadrobić. Alternatywą jest pozostanie w stadium leminga. Wybór należy do ciebie.

Portret użytkownika sng

Ludzie... błagam. Zostawcie

Ludzie... błagam. Zostawcie na tym portalu chociażby resztki autentyczności. Kolega Wam pokazał jak wyglądają chmury zoczewkowate,tutaj mechanizm poruszania sięchmur niewskazuje na to, żeby one miały w jakikolwiek sposób powstać. A Ty kolego z chemtrails to już przegiąłeś konkretnie Biggrin No sorry ale chyba najbardziej zatwardziali wielbiciele teorii spiskowych odpuścili sobie chemtrails, a Ty dalej z tym wymysłem wyjeżdżasz... Lepiej przerzuc się na wersję z chmurami soczewkowatymi, bo tego czym rzekomo miało byc chemtrails na pewno tu nie widać.

Portret użytkownika syriues

Ja tu nic nie zauwazylem

Ja tu nic nie zauwazylem oprocz chmur chemtrails powyzej w wyzszych czesciach atmosfery
Myslicie ,ze dlaczego jest ciemno?
A jak pojedziecie do Chin to zobaczycie prawdziwy smog i chemtrails uznacie za pylek 
Tam to maja zycie.Bo chca sie wzbogacic kosztem zdrowia i skazeniem ziemi
Brawo wielki babilonie na glinianych nogach.Twoje pomysly sa jak zlamana strzala tuz przy wylocie

Portret użytkownika ślązok

To co się ostatnio dzieje z

To co się ostatnio dzieje z pogodą nie jest normalne, nie tylko brak słońca i ciągle deszcze ale i zimno jak w jesieni, nie wiem czy tylko na śląsku czy wszędzie, ale ja tu dobrej pogody od dawna nie widzę, tak źle jeszcze nie było a długo żyję. Shok

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem