Libijska straż przybrzeżna zatrzymała 850 imigrantów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Straż Przybrzeżna przechwyciła w pobliżu miasta Sabrata na libijskim wybrzeżu około 850 imigrantów z krajów afrykańskich, którzy chcieli dostać się do Europy przez Morze Śródziemne, donosi Reuters.

 

 

 

Wśród nich było 69 kobiet, w tym 11 kobiet w ciąży i 11 małych dzieci. W tym roku ponad 30 tys. imigrantów przedostało się przez Morze śródziemne do Włoch. W okresie letnim napływ imigrantów do Europy może wzrosnąć.

 

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji szacuje, że w Libii przebywa obecnie 235 tys. uchodźców, a liczba ta może osiągać poziom nawet od 700 tys. do 1 mln ludzi. Niektórzy próbują układać sobie życie w Libii, inni wciąż starają się wyjechać do Europy.

 

Wcześniej stwierdzono, że z Libii do Europy przybędzie ok. 800 tys. uchodźców, co niewątpliwie zwiększyłoby zagrożenie potencjalnymi atakami terrorystycznymi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 777

Uchodzcy.info to nowa strona

Uchodzcy.info to nowa strona internetowa, mająca informować o tzw. uchodźcach i rozwiewać rzekome mity na ich temat. W rzeczywistości portal prezentuje typową propagandę multi-kulti, która większość Polaków może co najwyżej rozśmieszyć.

"Strona uchodzcy.info powstała z myślą o podnoszeniu świadomości społecznej na temat uchodźców w Polsce i Europie poprzez upowszechnianie rzetelnej wiedzy i obalanie stereotypów [...] Jej zadaniem jest zachęcanie i inspirowanie do działań na rzecz uchodźców w jak najszerszym zakresie – od walki z mową nienawiści, przez działania edukacyjne i medialne, po bezpośrednią pomoc potrzebującym" - czytamy na portalu.

Uchodźcy.info powstali w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Fundusze te są formą bezzwrotnej pomocy udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein. Co zawiera portal, który za obce pieniądze chce "podnosić świadomość społeczną na temat uchodźców"? 

http://niezalezna.pl/80831-za-obce-pieniadze-powstal-portal-ma-promowac-wsrod-polakow-arabskich-imigrantow

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby w Polsce władzę

Gdyby w Polsce władzę przejęli folksdojcze i banksterka od sorosa to bysmy mieli to co u niemców, czyli naloty na redakcje piszące prawdę jak w Polsce są gwałcone polskie dziewczyny i jak ludzie z poderżniętymi gardłami są poniewierani przez islamistów !  Pamiętacie jak folksdojcz oskarżał Polaków że pobili na plaży obcokrajowców ze statku zacumowanego w Gdyni ?!  "Media i policja z Republiki Federalnej Niemiec wciąż wolą chronić „dobre imię” imigrantów z krajów islamskich, niż porządek publiczny w swoim kraju. 17 maja doszło w niemieckiej części Zgorzelca do napadu na naszego rodaka. Radio Lausitz najpierw podało informację, a następnie ją usunęło. O zdarzeniu nie wspomina również saksońska policja.Tekst pod tytułem „Krwawy atak przed centrum handlowym w Görlitz” opublikowało na swojej stronie internetowej Radio Lausitz. Opisano w nim napaść dwóch młodych przybyszów z Syrii na Polaka. Mężczyźni ubiegają się o azyl polityczny w Republice Federalnej Niemiec. Nasz rodak odniósł poważne obrażenia szyi, gdyż jeden z „uchodźców” posługiwał się kastetem.Do podobnego ataku na Polaka doszło kilka tygodni temu. Sprawą zainteresowało się Radio Wnet. Jego reporter, Jan Bogatko, skontaktował się z lokalną policją. Służby potwierdziły zdarzenie, ale po szczegóły odesłały na swoją witrynę. Okazało się jednak, że nie ma tam ani jednej wzmianki o postępowaniu imigrantów.Również Radio Lausitz usunęło ze swojej strony internetowej artykuł o zdarzeniu.To kolejny przypadek, gdy media i policja w Niemczech próbują ukryć prawdę o postawie przybyszów z krajów islamskich. W noc sylwestrową doszło w wielu miastach, w tym w Kolonii, do fizycznych ataków na kobiety. Wtedy też media kilka dni milczały o sprawie. http://www.pch24.pl/cenzura-w-niemczech-trwa-w-najlepsze--po-ataku-imigrantow-na-polaka-media-usuwaja-informacje,43448,i.html#ixzz49TB02gWM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj