Włochy rozpoczęły pierwsze deportacje nielegalnych imigrantów

Kategorie: 

Źródło: MOAS.eu

Na terenie Włoch nielegalnie osiedliło się około pół miliona ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu. Poprzednie władze wyraźnie przymykały oko na ten proceder, zaś organizacje pozarządowe, które w większości finansowane są przez „filantropa” George'a Sorosa, współpracowały z przemytnikami ludzi. Teraz sytuacja zmieniła się o 180 stopni, gdyż nowe władze Włoch zatwierdzają pierwsze deportacje.

 

Minister Spraw Wewnętrznych i wicepremier Matteo Salvini rozpoczyna deportację ponad 2700 nielegalnych imigrantów do Bangladeszu, Nigerii, Pakistanu i Wybrzeża Kości Słoniowej. Wydalanie obcokrajowców rozpocznie się w lutym 2019 roku i potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Rząd przeznaczył na ten cel 12 milionów euro, a Unia Europejska pokryje połowę tej kwoty.

Matteo Salvini - źródło: Presidenza della Repubblica

W sierpniu przyjęty został pierwszy plan, zakładający deportację 900 nielegalnych imigrantów, a Komisja Europejska wyłożyła 6 milionów euro. Władze Włoch zapowiadają, że po niemal całkowitym zatrzymaniu imigracji do kraju rozpoczęto pierwsze deportacje, które będą stopniowo przyspieszać i obejmować coraz większe liczby nachodźców.

 

Kilka miesięcy temu, szef MSW Matteo Salvini wskazał, że „oczyszczenie” kraju z imigrantów może zająć wiele lat. Przy deportacji ponad 10 tysięcy obcokrajowców rocznie, wydalenie pół miliona ludzi zajmie aż 50 lat. Rozwiązanie tego problemu może okazać się o wiele trudniejsze, niż przypuszczano.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Niemand

A to dopiero sensacja.

A to dopiero sensacja.
Trzeba pokazać głupim niewolnikom, że można odwrócić kierunek migracji, i że to tylko od nich zależy. Wystarczy, żeby każdy Kunta-Kinte poszedł na wybory i zagłosował na kogo trzeba. I idzie głosować odświętnie ubrany elektorat z przeświadczeniem, że może zmieniać wokół siebie rzeczywistość.
A g*wno może!
Największy błąd jaki popełnia teraz naród polski, to uczestnictwo w wyborach. Może warto się zastanowić dlaczego sprzedajne media i kontrolowane żule w garniturach tak bardzo onanizują się „rekordową” frekwencją. O jakiś tam procent wyższą niż poprzednio. Warto się może zastanowić dlaczego w wyborach do sejmu, senatu i samorządowych nie jest wymagany żaden, choćby minimalny, próg frekwencyjny,. A referendum, czyli skowyt pospólstwa, jest ważne tylko wtedy gdy uczestniczy w nim co najmniej 50% uprawnionych.
Dwa tysiące siedmiuset imigrantów, którzy zmieszczą się do ośmiu samolotów lub na jeden statek będzie deportowanych przez 3 lata i kosztować to będzie podatników 12 milionów dolarów?

To ja wymiękam. I muszę sobie jutro zresetować mózg.

Portret użytkownika ARTUR

Jedni zarobili na

Jedni zarobili na sprowadzaniu ludzi a teraz inni zarobią na ich deportacji , jeden rząd podkłada dochody następnemu . Tak jest wszędzie , w każdym kraju a każdy rząd bazuje na opinii średnio i mało rozwiniętych obywatelach czyli jak to mówią na " szwejkach " lub " ciemnym ludzie " . Dlatego nie chodzę głosować tak jak za komuny gdyż nie będę swoim głosem zatwierdzał cwaniaczków do stołka , gdyby nikt nie poszedł głosować to wtedy można powiedzieć że społeczeństwo jest demokratyczne i wykształcone więc nie da się mu zrobić " wody z mózgu " .

Portret użytkownika Cergov

Jak zwykle elity się bawią

Jak zwykle elity się bawią,cierpią prości ludzie,po obu stronach barykady. Ale mało kto jest w stanie zechcieć zrozumieć innego człowieka i widzi dalej niz własny los. A to przecież tak samo,jakby ktoś rozdawał w Polsce zaproszenia np. do USA albo Australii,w folderach reklamowych obiecywał na miejscu do rozdania zlote góry a w rzeczywistości przybyłych osadzał w obozach koncentracyjnych by po roku wywalić na zbity ryj. hcc

Portret użytkownika husarz

Akcja całkowitego

Akcja całkowitego oczyszczenia kraju z nielegalnych imigrantów może potrwać nawet 50 lat...problem w tym, że UE zrobi wszystko aby rząd Włoch następnych wyborów nie wygrał tak jak w Polsce i na Węgrzech. Już są pierwsze nieporozumienia, naciski i szantaże z Brukseli. Rząd we Włoszech może nie wygrać wyboróW następnych , przyjda do włądzy znów opętusy lewaccy i otworzą granicę na imigrantów i kraj zostanie zalany ponownie. 10 tysięcy roCznie ...to jest tragedia. Tam powinno być wysyłąne statkami po tysiąc dziennie z obstawą wojska. 

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika tubylec

Zakazić się było łatwo,

Zakazić się było łatwo, wystarczył jeden sezon, a teraz będzie 50 lat sprzatania. Pogratulować Włochom wyobraźni .. nie ma to jak po jednym ruchaniu zarazić się kiłą i innymi chorobami na długie lata.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

przestań dezinformować...

przestań dezinformować... żadna Polska nie zagwarantowała nikomu niczego... to żydowski okupant Polski wyniszcza i wypędza z niej Polaków i w ich miejsce sprowadza semickich bandytów... to okupant robi a nie Polska... Polska to jest kraj - ojczyzna Polaków i jest taką sama ofiarą bandytów jak Polacy...

Polska to ofiara a nie sprawca idioto...

 

Strony

Skomentuj