Na Morzu Śródziemnym przestali ginąć uchodźcy. Włoska mafia rozpoczęła walkę z islamizacją Europy

Kategorie: 

Emigranci, którzy próbują dostać się do Sycylii przez Morze Śródziemne - źródło: Vito Manzari/Creative Commons/CC-BY-2.0

Niebezpieczny szlak migrantów prowadzący z Libii przez Morze Śródziemne do Włoch stał się jeszcze bardziej niebezpieczny. W ostatnich tygodniach podjęto konkretne działania, które przyniosły wyraźne rezultaty. Liczba migrantów przybywająca przez morze do Włoch drastycznie spadła. Tymczasem Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) w Genewie informuje, że od 9 sierpnia nie otrzymała ani jednego zgłoszenia o śmierci uchodźców.

 

Rozwiązanie poważnego kryzysu migracyjnego wydawało się niemożliwe. Statki organizacji pozarządowych, tzw. taksówki Sorosa, zabierały na pokład migrantów wraz z islamskimi terrorystami i regularnie sprowadzały je do Europy. Im więcej ludzi "ratowano" na Morzu Śródziemnym, tym więcej było chętnych do pokonania tego szlaku. Przed tą oczywistością ostrzegano od lat, lecz europejscy filoislamiści nie chcieli słuchać.

 

Tymczasem od kilku tygodni na szlaku morskim zrobiło się niezwykle spokojnie. Szacuje się, że od połowy lipca liczba migrantów docierających na nasz kontynent spadła o ponad 50%. W dniach 1-9 sierpnia podczas przeprawy przez morze zginęło 19 osób. Od tego czasu nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego.

 

Na ograniczenie nielegalnej migracji przez Morze Śródziemne złożyło się kilka czynników. Włochy wprowadziły specjalny kodeks, który musi być przestrzegany przez organizacje pozarządowe. Niektóre statki wypełnione imigrantami nie mają dostępu do włoskich portów. Tymczasem Libia zaczyna przywracać porządek na swoim wybrzeżu. W kraju funkcjonują obecnie dwa rządy, które posiadają swoje armie. Jeden z nich, który nie jest uznawany przez Zachód, zagroził strzelaniem do załogi statków organizacji pozarządowych, naruszających libijskie wody terytorialne. To sprawiło, że wiele organizacji po prostu zrezygnowało z "operacji ratunkowych".

 

Na libijskim wybrzeżu funkcjonuje również organizacja paramilitarna, którą założył jeden z byłych szefów włoskiej mafii. Jej obóz znajduje się w mieście Sabrata, kilkadziesiąt kilometrów na zachód od Trypolisu. Ugrupowanie zajmuje się walką z nielegalnym przemytem ludzi. Z Sabatry wypływało kiedyś najwięcej łodzi wypełnionych migrantami.

 

Wydawałoby się, że najazd imigrantów przez Morze Śródziemne wkrótce dobiegnie końca. Niestety ogólna sytuacja z przemytem uchodźców wcale nie jest lepsza. W tym samym czasie, gdy próbuje się zamknąć szlak morski, przemytnicy stali się bardziej aktywni w Afryce Zachodniej - coraz większe grupy migrantów szturmują Hiszpanię. Odnotowano również wzrost liczby uchodźców przedostających się przez Morze Egejskie, co budzi obawy, że "sułtan" Erdogan może otworzyć granice Turcji i wznowić masowy napływ ludności do Europy.

 

Źródła:

https://www.iom.int/news/no-migrant-deaths-sea-last-20-days-mediterranean-arrivals-reach-1...

http://www.independent.co.uk/news/world/africa/mafia-refugees-libya-italy-stop-leave-milit...

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

To nie wina Merkel - to wina

To nie wina Merkel - to wina izraelkiej firmy "dimona" ktora zinstalowała ponoć w kamerach bomby - ktore byly umieszczone pomiedzy osłonami a rdzeniem reaktora w Fukushimie.
http://www.jimstonefreelance.com/fukushima1.html merkelowa szmata to tylko parszywy pionek - tak jak jakiś soros czy były bin laden z ósmej kopii taśmy video (łół - że ludzie to łykali z telewizora :D) - wszyscy teraz robią tylko co im każą osoby których nigdy nawet świat nie widział, a jest ich i to całkiem sporo. Przeliczyli się - zniszczyli świat, a siebie zamkną w tych bunkrach jak we wiezieniach na resztę życia...

Portret użytkownika Medium

Też początkowo nie uwierzyłam

Też początkowo nie uwierzyłam i dałam sobie z tym spokój. Wczoraj jednak trafiłam na ekstra ciekawą garść wieści od Dariusza Poręby, gdzie pada zdanie popierające tę tezę (jakieś 3/4 długości filmu). Mowa nie konkretnie o Japonii, tylko ogólnie o metodach na "nieposłuszne kraje".

https://youtu.be/tQJoY2Cxpgs

Przed Fukushimą był przecież szantażowany premier Japonii, o czym doniósł Benjamin Fulford.

Portret użytkownika Medium

Maciej Poręba po prostu

Maciej Poręba po prostu posypał jak z rękawa ciekawymi danymi, ale nie powiązał ich. Kiedy powiedział o metodach wymuszania posłuszeństwa, nie związał z Fukushimą. Tam ważne jest jedno-dwa zdania na potwierdzenie Twoich źródeł.
Mnie zdziwiła i wydała się nieprawdopodopodobna zapodana przez Ciebie informacja. Poręba ją potwierdził, nieświadomie.
Co do lęków Izraela, to jest jeden główny - Persja, czyli Iran.
 

Portret użytkownika Anioł Prawdy

JA jak tego wtedy słuchałem

JA jak tego wtedy słuchałem to od razu to wyłapałem i połączyłem z Japonią. Można też połączyć z tym co właśnie mówił Benek Fulford i paru innych. Wszystko łączy się w całość bo każdy gadał to nie ściągając po nikim wcześniej a niektórzy właśnie nieświadomie mówili i nie wiedzieli z czym połączyć. Puzzle się łączą i powstaje prawdziwy obraz prawdy.
Iran.

Portret użytkownika FAN

Fajnie, że wreszcie i mafia

Fajnie, że wreszcie i mafia ROBI COŚ POŻYTECZNEGO, a nie jedynie robi kasę, na dragach i kurestwie, albo wymuszeniach !!!

p.s A wiecie dlaczego już nie odnajdą tych gwałcicieli Naszej Rodaczki z tej Rumumi ???

Bo oni już są gdzieś na dnie morza, albo zakopani, BO WŁOSKA MAFIA, NIE POZWOLI, BY KTOŚ Z DZIKUSÓW IM TAK BRUŹDZIŁ W BIZNESIE .

Portret użytkownika Arnold

Oby tak było, bo lewacka

Oby tak było, bo lewacka Europa dałaby im najwyżej po 25 lat, a prawdopodobnie doszukała by się okoliczności łagodzących w postaci innych zwyczajów i kultury, i skończyłoby się na 10-15 latach.

Portret użytkownika inzynier magister

Skoro autor wspomniał o mafii

Skoro autor wspomniał o mafii to warto przypomnieć jakie mafie działają w Polsce i jak są bogate !!! "Kolejny front politycznej wojny szykują Rzeczypospolitej zdaniem Michalkiewicza „środowiska mobilizowane przez lobby żydowskie”. Zdaniem byłego sędziego Trybunału Stanu ich działania zostaną sfinansowane z tzw. funduszy norweskich, które wesprą „inicjatywy i organizacje działające rozkładowo na organiczne więzi społeczne, na podobieństwo bakterii syfilisu”.

Redaktor Michalkiewicz wymienia niektórych z beneficjentów tych funduszy. Są to:

- Fundacja Przestrzeń Kobiet (kobiety LGBT) – 154 tys. zł,

- Stowarzyszenie Interwencji Prawnej („osoby” LGBT) – 344 876, 02 zł,

- Lambda Warszawa (sodomici) - 212 532,61 zł,

- Fundacja Kreatywnej Przestrzeni i Rozwoju CampoSfera (kobiety i „osoby” LGBT) – 231 328,63 zł,

- Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, co to walczy z „antysemityzmem” - 348 677,94 zł,

- Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza („osoby LGBT) – 224 575,14 zł,

- Fundacja LGBT Business Forum (pracownicy LGBT) – 156 230,14 zł.

- Fundacji Kultura dla Tolerancji (osoby „trans-płciowe) - 62 516,98 zł.

„Najbardziej zagadkowe towarzystwo pod nazwą Pozytywni w Tęczy, za którym kryją się osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie, dostało 347 287,05 zł”, kończy wyliczankę Michalkiewicz i przypomina, że „w ten sposób Fundacja Batorego, której powierzono rozprowadzanie „funduszy norweskich, w latach 2013-2017 wydała 130 mln złotych!”.: http://www.pch24.pl/michalkiewicz--we-wrzesniu-rozpocznie-sie-antypolska-ofensywa--organizowana-m-in--przez-sodomitow,54242,i.html#ixzz4rPZGw8fK

Trzeba powołać po wygranych wyborach organizację która zdelegalizuje antypolskie środowiska rewolucjonistów LGBT !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MINOTAUR

Dzien doberek malenstwa.

Dzien doberek malenstwa. Piekna pogoda za oknem. Piekne wiesci w necie. Ja od 2015 zachecalem wszystkich do stworzenia pol minowych na morzu Srodziemnym, a teraz slysze, ze mafia sie tym zajmuje. Ola Boga co za piekne informacja. Z drugiej strony patrze na youtuba i w komentarzach tygodnia jakis misiowaty berecik zacheca ex-wojakow do tworzenia prywatnego mosadu  czy specnazu do scigania muzumanskich bandytow ktorzy gwalca i morduja w Europie polskich obywateli. KOchane dzieci jestem dzisiaj szczesliwy, ze coraz wiecej z nas dostrzega koniecznosc dzialania, a wlasciwie przeciwdzialania na bandyckie, bestialskie zachowania sie nachdzicow.

Strony

Skomentuj