Nowe władze Włoch przestały przyjmować statki z nielegalnymi imigrantami

Kategorie: 

Źródło: MOAS.eu

Po ostatnich wyborach parlamentarnych we Włoszech, kraj radykalnie zmienił swoją politykę imigracyjną. Zgodnie z zapowiedziami, rząd zamierza wstrzymać nielegalną imigrację i przypomniał o tym przy okazji dotarcia kolejnego statku z Afrykańczykami. MSW Matteo Salvini ogłosił, że nie wpuści tego statku i polecił, aby organizacje pozarządowe sprowadzały tych ludzi do innego kraju.

 

W niedzielę do Włoch zmierzał kolejny „ładunek” z ponad 600 nielegalnymi imigrantami. Sprowadzono ich na pokładzie statku Aquarius organizacji pozarządowej SOS Mediterranee. Jednak rząd stwierdził, że żaden włoski port nie będzie już przyjmował imigrantów i zaproponował, aby Malta wzięła ich do siebie. To wyspiarskie państwo odmówiło współpracy.

Źródło: SOS Mediterranee

Z powodu fali imigrantów, która zalewała Europę w ostatnich latach, Włochy, podobnie jak Grecja, stały się jednym wielkim obozem dla uchodźców. Już poprzedni rząd narzekał, że musi przetrzymywać u siebie setki tysięcy Afrykańczyków i nie otrzymuje żadnej konkretnej pomocy od państw członkowskich Unii Europejskiej. Swego czasu rząd zagroził nawet nadaniem włoskiego obywatelstwa imigrantom oraz otworzeniem granic i wysłaniem ich w głąb Europy. Ostatecznie nie podjęto takiej decyzji, ale teraz nowe antyunijne władze zapowiadają masowe deportacje przy jednoczesnym zatrzymaniu nielegalnej migracji.

Podczas gdy statek z nowymi przybyszami dryfuje gdzieś na morzu, a Włochy i Malta spierają się o to, kto powinien ich przyjąć, burmistrz Neapolu ogłosił, że jego miasto pozostaje otwarte na imigrantów. Zapewne wkrótce to się zmieni, a sprowadzanie kolejnych Afrykańczyków może zostać zabronione prawem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Na YT mi się zalinkował

Na YT mi się zalinkował filmik jak w Afryce się stawia dom typu klocek peerelowski i był to dość wstrząsający obraz gdzie 15 łebków stawia jeden domek. Zaprawę miesza się bez betoniarki i nosi w miskach na głowie , cała załoga w klapkach również w tych klapkach stali do pół łydki w mieszanej zaprawie. Blachowkręty do trapeza na dachu wbijają młotkiem. Tynkowanie też po bardzo staremu i znowu ta zaprawa w miskach, rusztowania z poustawianych chybotliwie pustaków i na to cieniutka deska z ugieciem 30 cm. Tak że nie ma się co dziwić że ludki rozpaczliwie usiłują się stamtą wydostać. Problem polega na tym że w Europie są lepsze warunki pracy i płacy z tego względu że zatrudnia się znacznie mniej ludzi , i tym samym dodatkowych ludzi nie potrzeba importować. I sytuacja jest patowa. Macron im parę miesięcy temu radził żeby trochę się ograniczyli w namnażaniu to spotkał się z dość ostrą krytyką ze strony przywódców afrykańskich.

Portret użytkownika SAJANIN

No i macaron mial racjie zeby

No i macaron mial racjie zeby ograniczyc produkcije ludzi tam tygodniowo rodzi sie milion gowniakow, a w calej afryce jest miliard gowniakow  z czego tylko jedna trzecia uczeszcza do szkoly reszta uczy sie robic kolejne dzieci i nie zdziwcie sie kiedys jak oni tu przyjada w kiilkuset milionach i opanuja europe i juz tylko w opowiesciach bedziecie slyszecz o bialej rasie. 

Portret użytkownika koles

Zgodnie z prawem morskim

Zgodnie z prawem morskim,ludziom na "dryfującej" łodzi udzielono potrzebnej pomocy i nic im nie zagraża . To dlaczego nie odcholują ich do miejsca skąd rozpoczeli swoja podróż. przecież to też jest zgodne z prawem . 

Portret użytkownika inzynier magister

filantropy chcą zniszczyć

filantropy chcą zniszczyć cywilizację chrześcijan ! to jest tak oczywiste że malo kto tego nie widzi ! Polska musi sięobronić przed rewolucją banksterów, naszą szansą Jezus Chrystus Zbawiciel !

Facebook, Twitter, Amazon i Google współpracują ze znaną lewacką Southern Poverty Law Center (SPLC). Ponadto firma Apple przekazała jej 1 000 000 dolarów - donoszą media. Zdaniem komentatorów prowadzi to do cenzury chrześcijan i konserwatystów pod pretekstem walki z mową nienawiści.SPLC zajmuje się monitorowaniem grup szerzących nienawiść i innych ekstremistów. W praktyce na cenzurowanym znajdują się nie tylko rasiści, lecz również grupy chrześcijańskie, obrońcy życia i rodziny czy konserwatyści.Facebook korzysta z danych SPLC do ustalania polityki dotyczącej „mowy nienawiści”. Organizacja zapewnia, że polega również na innych grupach.

Czy w Polsce również będzie miała miejsce inwazja Obcych - M. Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=qK0fMu8OWVI

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj