Włochy zapowiadają masowe czystki na imigrantach!

Kategorie: 

Źródło: Ggia/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

Włochy wysłały jasny sygnał, że nie przyjmą już do siebie ani jednego nielegalnego imigranta, ale za to chętnie zaczną ich „oddawać”. Podczas gdy statki organizacji pozarządowych nie wiedzą, do którego państwa mają dostarczać tzw. uchodźców, MSW Włoch stwierdził, że w kraju i całej Unii Europejskiej potrzebne są masowe czystki.

 

Wicepremier i Minister Spraw Wewnętrznych Matteo Salvini powiedział wprost, że Włochy nie mogą przyjmować imigrantów, choć zdaje sobie sprawę z tego, iż jego stanowisko może zagrozić władzy Angeli Merkel. Włochy faktycznie były przez ostatnie lata traktowane jak wielki obóz dla uchodźców, ale teraz sytuacja uległa zmianie i otwarcie mówi się o masowych deportacjach. Salvini mówił nawet, że potrzebne są masowe czystki - „ulica po ulicy, dzielnica po dzielnicy”, gdyż niektóre regiony pozostają „poza kontrolą”.

Tymczasem na Morzu Śródziemnym dryfuje kolejny statek z ponad 200 nielegalnymi imigrantami. Jednostka należąca do organizacji pozarządowej Lifeline nie może płynąć do Włochy, ponieważ rząd zagroził konfiskatą statku. Okazuje się, że Malta również nie ma zamiaru zabierać imigrantów do siebie, dlatego statek pozostaje na morzu, a załoga nie wie co dalej robić.

Nowe władze Włoch od początku zapowiadały masowe deportacje setek tysięcy nielegalnych imigrantów. Na początku miesiąca Matteo Salvini powiedział, że Włochy są atakowane, ale nie ze wschodu, nawiązując do Rosji, lecz z południa i potrzebują pomocy ze strony NATO. Sugeruje to, że pozbycie się rzeszy imigrantów będzie bardzo trudne i może wymagać użycia siły.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Włochy, LOŻA P2

Włochy, LOŻA P2

i wszystko w temacie REALIZACJI KOLEJNEGO PUNKTU PLANU..... pt zadyma w europie czyniona rękami ściągających do niej śniadych i czarnych "inżynierów", "lekarzy" "naukowców".... "wszelakich "literatów"...

Portret użytkownika gość111

brawo Włosi! wreszcie jeden

brawo Włosi! wreszcie jeden mądry na tzw.zachodzie. nie jesteście sami, europa wschodnia jest z wami. a Angela jak chce to niech sobie przyjmuje do siebie. niech każdy siedzi u siebie i buduje swój kraj chciałoby się powiedzieć. wstrzymać im te zasiłki to nie przyjadą! europa nie potrzebuje milionów afrykańczyków!

Portret użytkownika Mojeimię44

Hitler też mówił, że

Hitler też mówił, że potrzebne są czystki więc brzmi to bardzo znajomo. Wszystko przez emigrantów, wszystko przez żydów. Prawda , że brzmi podobnie? Musimy wyczyszczyć ulica po ulicy miasta z żydów, musimy wyczyścić miasta ulica po ulicy z emigrantów. Oczywiście lepiej ich wykorzystać do przymusowych robót a resztę zutylizować niż odsyłać spowrotem drogim kosztem do domu. Oj Europie Europo Szwaby budują ci nowe obozy pracy przymusowej i nowe obozy zagłady. To kwestia 10 lat i świat będzie znowu się tłumaczył z ludobójstwa. Sami zobaczycie. Najpierw naprzyjmowali tych nowych żydów w ilościach nieograniczonych a teraz czas na Auschwitz 2. IV Rzesza germanska z rasą Panów znowu musi dokonać czystek by żyło się lepiej. Niemcy zawsze miały zapendy imperialne tylko zawsze się to źle kończyło. Biorą się za coś czego nie potrafią doprowadzić do końca dobrze. Eurokołchoz= IV Rzesza. 

Portret użytkownika Orad

Najpierw skłócą Społeczeństwo

Najpierw skłócą Społeczeństwo Europejskie z Przybyszami tak aby doszło do eskalacji zamachów i terroru.

Potem znajdzie się ,, wybawiciel w stylu Hitlera" i w imię bezpieczeństwa sami oddamy mu resztę wolności.

Ale przecierz nie musi tak być......

Portret użytkownika E Przewalski

Policja wegierska doniosla,

Policja wegierska doniosla, ze przed wtargnieciem, nachodzcy sa przyjmowani w duzych namiotach, w ktorych dostaja nowe ubrania, duze sumy pieniedzy i przedplacone telefony komorkowe. To robia ludzie Sorosa. Dlatego rzad wegierski pognal z kraju sorosowskie instytycje. Potezne ciemne Moce stoja za Sorosem i finansuja inwazje nachodzcow. Greccy celnicy zatrzymaii transporty broni piechoty do Europy. Wykryto arsenaly w niemieckich meczetach, portugalskich sklepikach mahometanskich i szwedzkich osrodkach dla nachodzcow. To jest zbrojna inwazja. Oni tu sa by mordowac, gwalcic, palic i ustanawiac Islam na uslugach satanistycznego miedzynarodowego oligarchatu. Jestes niepoinformowany, Oradzie. Wgleb sie w temat. Ucz sie.

Portret użytkownika Adrem

Jedni i drudzy semici to

Jedni i drudzy semici to stwory.

Właśnie kończą inwazję na Europę aby zniszczyć białą rasę.

Albo staniemy do walki, albo nas wytłuką w domach, jak małe kocięta.

Nie ma wyboru. Czas ruszyć tyłki.

Strony

Skomentuj