Ponad 400 uchodźców zaginęło na Morzu Śródziemnym podczas przeprawy do Włoch

Kategorie: 

Źródło: Flickr/CAFOD Photo Library/CC BY-NC-ND 2.0

Okres zimowy Europa ma już za sobą. To oznacza, że uchodźcy z Afryki znów będą ryzykować życiem aby przedostać się na nasz kontynent. W poniedziałek na Morzu Śródziemnym doszło do pierwszej w tym roku tragedii - ponad 400 osób z Somalii, Etiopii i Erytrei prawdopodobnie utonęło.

 

Jak podają media, włoska straż przybrzeżna odnalazła migrantów i cztery przewrócone łodzie, którymi próbowano przekroczyć morze. Służby uratowały tylko 30 osób. Ci którzy przeżyli powiadomili, że było ich znacznie więcej. Uważa się, że ponad 400 uchodźców mogło utonąć. Jeszcze tego samego dnia, straż przybrzeżna namierzyła częściowo zanurzony ponton, a w nim 108 ludzi oraz 6 martwych ciał.

 

Dokładnie rok temu na Morzu Śródziemnym nastąpiła podobna tragedia - około 800 osób zginęło gdy łódź przepełniona uchodźcami przewróciła się i zatonęła. W ciągu jednego tygodnia, do Włoch przedostało się około 6 tysięcy migrantów a sytuacja najprawdopodobniej jeszcze ulegnie pogorszeniu.

 

Warto dodać, że jeśli kwestia masowej migracji do Włoch nie zostanie rozwiązana, Austria zamknie swoją granicę a Szwajcaria rozmieści na granicy czołgi. W podobnej sytuacji jest teraz Grecja, która z trudem pozbywa się uchodźców, wysyłając ich do Turcji.

 

 

Źródło: http://www.independent.co.uk/news/world/europe/more-than-400-refugees-drown-in-mediterranean-after-boats-capsize-crossing-from-egypt-to-italy-a6989046.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

ZASTANAWIAM SIĘ, NAD NOWĄ

ZASTANAWIAM SIĘ, NAD NOWĄ REKLAMĄ FIRMY  "ZALANDO ", otórz jakieś laski tam latają różnych " karnacji " , A NA KONIEC, JAKAŚ DZIEWCZYNA MÓWI COŚ TAKIEGO: ( Polsko, gdzie jest twój Paryż ) ???
p.s Dla mnie ta dziwna reklama, to nie ma dotyczyć jedynie MODY . I OBYM SIĘ MYLIŁ . może ktoś znajdzie linka z ta reklamą, bo ja nie umiem, a widuję, na kanale TV ,  ID . 

Portret użytkownika achiles

Tym ludziom TRZEBA

Tym ludziom TRZEBA BEZWZGLĘDNIE POMÓC, BO TO SA PRZECIEŻ LUDZIE, TAK JAK I TY, CZY JA i to nie podlega dyskusji, lecz, nie w ten sposób, jak to starają się robić, lub pozorują robienie, ci unijnii pajace, u sterów władzy, z tuskiem chytruskiem, na czele. Tylko Rosja i Iran, pokazują u boku, samych Syryjczyków, którzy obecnnie swój KRAJ z wielkimi oporami OCZYSZCZAJĄ, jak należy pomagać UCHODŹCOM, W POWROCIE, DO ICH DOMÓW. To co unijni decydenci odwalili ze zbujem erdoganem, to jest tsunami, jakie czeka Europę w związku z UCHODŹCAMI i serią wielu jeszcze nieszczęść, jakie Europejskie miasta i Kraje całe czekają. 
I DLA JASNOŚĆ, TO EUROPA TEŻ PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ZA ROZPACZ TYCH LUDZI, KTÓRZY TO OBECNIE TAK UNIJNE GRANICE SZTURMUJĄ, TO EUROPA, KIEDYŚ TE KRAJE PODBIJAŁA I KOLONIZOWAŁA, CIĄGNĄĆ Z NICH ICH BOGACTWA I TANIĄ SIŁĘ ROBOCZĄ. TO EUROPA I EUROPEJCZYCY, W TYM I POLSKA I POLACY, BRALI CZYNNY UDZIAŁ W ROZWALANIU, BOMBARDOWANIU I ZABIJANIU CYWILI Afganistanu, Iraku, Syrii, Libii u boku szatanów zjednoczonych W IMIĘ ZASZCZEPIENIA TAM TYM LUDZIOM SIŁĄ, JAKIEJŚ WYŚWIECHTANEJ DEMOKRACJI ( co w praktyce oznaczało, zamachy stanu i zmiana prawowitych władców, na swoich spolegliwych klakierów W CELU DALSZEGO GRABIENIA TAMTYCH KRAJÓW Z ICH BOGACTW KOPALNIANYCH I NIE TYLKO ). To sa przyczyny tych skutków, jakie obecnie widzimy, na własne oczy, poprzez mendialne przekazy. 
Aleppo POMOC MIESZKAŃCOM HUMANITARNA, OD ROSJAN.

Reportaż
 

Dostawa pomocy dla Der Ez-Zaur. SU-30 eskortują ONZ-owskiego IŁ-a-76
 

Mieszkańcy wracają do domów
Z okazji Dnia Niepodległości Syrii, Prezydent Władimir Putin przesłał życzenia do Prezydenta Baszara Assada. Prezydent Federacji Rosyjskiej potwierdził zamiar kontynuacji pomocy dla Syrii, jej władz i narodu syryjskiego w walce z terroryzmem.
Brytyjska BBC poinformowała o spotkaniu Prezydenta Assada z brytyjskim parlamentarzystą Davidem Davies’em, który twierdzi iż zdaniem Assada Władimir Putin obiecał mu iż „nie dopuści do jego przegranej”.
Davies jest orędownikiem „Planu Marshalla” dla Syrii po to by pomóc Syrii rozwiązać konflikty drogą pokojową. Tak naprawdę chodzi o to że jest to chyba jedyny sposób w jaki Zachód mógłby próbowac wpłynąć na rozerwanie sojuszu rosyjsko – syryjskiego.
Po rozmowach z Assadem, Davies twierdzi, że Federacja wycofała część swoich sił zbrojnych z Syrii gdyż zaczęto krytykować Rosję z powodu zatrzymania się procesu pokojowego.
Początkiem grudnia ubiegłego roku, David Davies informował o tym, że Turcja podtrzymuje dajesz kupując ropę od terrorystów.
http://ria.ru/syria_mission/20160418/1414461878.html
http://sana.sy/ru/?p=70594
.http://sana.sy/en/?p=74941
http://ria.ru/syria/20160418/1414023672.html
https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/173073
http://politrussia.com/news/britanskiy-deputat-nado-877/
http://ok-inform.ru/politics/foreign/59994-britanskij-deputat-zayavil-chto-putin-obeshchal-pomoch-asadu-v-grazhdanskoj-vojne.html
http://free-news.su/politika/10691-podrobnosti-peregovorov-putina-asada
 
I TYLKO TAK MOŻNA POWSTRZYMAĆ EKSODUS TYCH W WIEKSZOŚCI BIEDNYCH LUDZI, DO EUROPY, ZAPROWADZAJĄC TAM SPOKÓJ, WYBIJAJĄC DO CNACAŁĄ brodatą stonkę I PRZEKAZANIE WŁADZOM TYCH KRAJÓW, TYLE KASY ILE TYLKO BEDĄ POTRZEBOWAŁY W CELU ODBUDOWY, CHOĆ W STOPNIU MINIMUM ICH MIAST I DOMÓW, tylko i aż tak. 
czytaj więcej, na : 
https://adnovumteam.wordpress.com/2016/04/18/syria-202-dzien-sprzatania-swiata/

Portret użytkownika inzynier magister

Bardziej od terorystów boję

Bardziej od terorystów boję się lewacko folksdojczowych zdrajców polski, ktorzy donoszą na Polskę chcąc nas rozwalić ! Gdyby się udało polskojęzycznej bandzie od rudego donka nas rozpalcelować to by znowu Niemcy mogli nami pomiatać to by nam tu sprowadzili setki tysięcy islamistów ! Lewackie środowiska w telewizjach polskojęzycznych pokazują ludzi opętanych którzy by chcieli tu zrobić nam multi kulti !
"Poniedziałek w internetowym programie Tomasza Lisa. „Tęczowy” aktor wyznał, że odczuwa strach, kiedy przechodzi obok kościoła.W tym roku na Wielkanoc nie wszedłem do kościoła. Obawiałem się spojrzeń i komentarzy tych ludzi. (...) Nigdy na ulicy nie czułem takiego lęku, jak dzisiaj, np. przechodząc koło kościoła – zwierzył się Poniedziałek w programie Tomasza Lisa Na zakończenie Poniedziałek dodał, iż ma nadzieję, że prezydentem Polski w następnej kadencji zostanie inny homoseksualista - Robert Biedroń. W związku z pojawiającymi się lękami, które towarzyszą mijającemu kościoły Poniedziałkowi, warto chyba doradzić mu wizytę albo u psychiatry lub u egzorcysty.  http://www.pch24.pl/jacek-poniedzialek-boi-sie-przechodzic-obok-kosciola--sprawa-dla-psychiatry--czy-egzorcysty-,42684,i.html#ixzz46GYQ6ipB
 
Normalni ludzie przechodzą koło kościołów i nic się im nie wydaje, ale ludziom opętanym albo chorym na umyśle coś się w głowach pojawia, możliwe że jakieś istoty duchowe im w głowach coś wyświetlają ! Teraz pomyślcie że na zachodzie w eurosodomie na szczytach władzy stoją właśnie homoseksualiści ktorzy się boją kościołów i księży ! Dlatego mamy rozkład UE i totalną islamizację !  "Norweski lewicowy aktywista Karsten Nordal Hauken wyznał publicznie, że przed kilkoma laty stał się ofiarą homoseksualnego gwałtu dokonanego na nim przez uchodźcę z Somalii. Wkrótce imigrant wyjdzie z więzienia i najpewniej zostanie deportowany. Norweski lewak podzielił się swoją historią ze stacją NRK, zaś w specjalnym oświadczeniu wyznał, że nie czuje żalu do gwałciciela, a za winnego uważa siebie. Lewicowy polityk oświadczył, że po gwałcie popadł w depresje, pił alkohol i zażywał narkotyki. Przemyślał jednak swoje dalsze postępowanie. Hauken nadal uważa, że Norwegia powinna przyjmować imigrantów.: http://www.pch24.pl/zgwalcony-przez-uchodzce-norweski-lewak-za-winnego-uwaza-siebie--nie-chce-deportacji-somalijczyka,42452,i.html#ixzz46GZdhpe7

Trzeba koniecznie glosować na ONR i Korwina bo nam chcą w 2020 zabrać Polskę i ją zniszczyć przez sodomię i lucyferianizm !
http://popotopie.blogspot.com/2016/03/ufonautyczna-infekcja-oraz.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika rochel57

Zacznijmy wybijać tych

Zacznijmy wybijać tych psychicznych sukinsynów, bo jeśli późnie zaczniemy, to może już być ..zapóźno. Tęczowe lewaki lgtb na początek. Przecież wiadomo, że jak sobie Człowiek nie posprząta w domu, czuje się niekomfortowo.

Portret użytkownika Pike Albert

W Europie potrzebnych jest

W Europie potrzebnych jest wiecej uchodzcow bo poki co europejczycy nic z tym nie robia tylko gadaja a zgodnie z planem musicie sie miedzy soba napi....lac. Wiec poki bedziecie tylko pisac na forum zamiast chwycic za bron bedzie ich wiecej i wiecej.

Strony

Skomentuj