W Rosji sfilmowano spadające meteory ze strumienia Kwadratidy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci opublikowano ostatnio wiele filmów, dokumentujących upadek ciał niebieskich w regionie Archangielska na początku nowego roku. Nagranie pochodzi z rejestratora samochodowego, pracującego w nocy 03 stycznia w mieście Kotłas i drugie z 04 stycznia z drogi między Sewerodwinskiem a Onegiem, informuje portal Poliksal.

 


 
Sądząc z nagrań, oba obiekty spłonęły w atmosferze. Zaobserwowane meteoryty pochodzą ze strumienia Kwadratidy, które mieszkańcy Ziemi mogą obserwować każdego roku w dniach od 28 grudnia do 7 stycznia, a w 2017 apogeum zjawiska przypadło na okres od 3 do 4 stycznia.

 

W okresie szczytowym przepływ meteorytów może osiągnąć poziom do 200 na godzinę, choć niektóre z nich są słabe i nie wszystkie wchodzą w atmosferę. Szybkość tych ciał niebieskich wynosi około 40 km/s. Eksperci wyjaśniają, że większość obiektów, pochodzących ze strumienia Kwadratidy, nie jest widoczna dla ludzkiego oka.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Tak jak napisałem, to tylko

Tak jak napisałem, to tylko znane podejrzenie. Ale upadłe, nie mam na myśli że upadły na ziemię, tylko, te które zdradziły Boga. Przychodzą z drugich niebios (teoria 3 niebios) i starają się kamuflować, ale mają często problem z przejściem ze stanu duchowego na nasz materialny i czasami widać to jak hmmm przeobrażenia w dziwne chaotyczne obiekty, jak tu:

https://www.youtube.com/watch?v=iof2L-bAzV4

Ale jest to tylko teoria i niczego tu nie jestem pewien. Natomiast jestem pewny, że nie ma żadnych ciwilizacji pozaziemskich i wszystko co przyjdzie z przestrzeni nie będzie przyjazne dla człowieka, pomimo pozorów dobra.

------------------------------------

Jedynym czego się boją, jesteś Ty.

Portret użytkownika pabloS

"Natomiast jestem pewny, że

"Natomiast jestem pewny, że nie ma żadnych ciwilizacji pozaziemskich i wszystko co przyjdzie z przestrzeni nie będzie przyjazne dla człowieka, pomimo pozorów dobra."  - a Ja mam z kolei całkowicie odwrotne odczucia. Ja myślę że jak ktoś/coś coś chce to to robi...i najprawdopodobnie to zrobił - ogień z nieba a następnie wielka powódź. Odczekanie paru pokoleń, zejście(jako hybrydy), infiltracja i kierowanie rozwojem "nowej cywilizacji". 

Portret użytkownika Medium

Mnie się wydaje, że ten kto

Mnie się wydaje, że ten kto stworzył teorię 3 niebios, zrobił to dla zwodzenia ludzi. Przedstaw sobie, że ktoś ma powiedzieć prawdę, ale jednocześnie nie chce tego. Mówi to tak, by słowa były prawidłowe, lecz używa pojęć, które zapalają w ludziach jakiś mistyczny nieziemski odbiór. Słowa te mają swoje wyraźne znaczenie, ale nie wchodzą w zakres pojęć większości ludzi.
 

Portret użytkownika Mojeimię44

Archangielsk to misto

Archangielsk to misto archaniołów więc nic dziwnego, że wiele meteorytow tam spada i będzie spadać. Cała struktura miasta jest ciekawej konstrukcji i ma bardzo ciekawą legendę dlatego każdemu polecam to miasto do zwiedzania oczywiście nie tak jak moje miasto dział do wody ale zawsze powinien każdy raz w życiu te miasto obejrzeć. Jest to miasto spotkań angielskich aniołów z Rosyjskim Archaniołami dlatego tak dużo spotkań między Anglią a Rosją odbywa się w tym miejscu. 

Patronem miasta jest Michał archanioł więc miasto jest naprawdę ciekawym miejscem i polecam każdemu do odwiedzenia. Nie wiem za co te minusy? Za prawdę. Pewnie, że to prawda. Miasto jest bardzo śliczne a Pani premier Angli Teresa May była już tam dwu lub trzy krotnie. Za chwile będzie tam jeżcić kolejna PANi czyli Angela Merkel. Tylko Polacy nie rozumieją, że na świecie trwa transformacja ustrojów z Demokratycznego na archekratyczny. Poprostu nie rozumiecie, że rasa PANów zeszła na ziemie i idzie okres all lachu czyli, że będziemy żyć dużo dłużej niż 70lat. Jeśli cię temat archekracji interesuje znajdiesz mnie tu:

http://archekracja.blog.pl/

Strony

Skomentuj