W Murmańsku ostatniej nocy spadł meteoryt

Kategorie: 

http://murmansk.bezformata.ru/listnews/murmanske-noch-upal-meteorit/19437823/

W nocy z 18 na 19 kwietnia 2014, około godziny 02:15 czasu lokalnego, mieszkańcy Murmańska mogli obserwować na niebie upadek święcącego obiektu, poruszającego się z dużą prędkością. Ciągnął się za nim jasny ogon, podaje Murmansk Bez Formata.

 

Pochodzenie obiektu nie jest jeszcze dokładnie ustalone. W sieci rozprzestrzenia się informacja, że był to meteoryt. Wiadomo, że przez krótką chwilę na niebie widoczny był jasny błysk i niebieskawe oświetlenie. Świadkowie twierdzą, że efekt ten można porównać do momentu spawania. Wyraźnie widać było kulisty kształt meteorytu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika renik

To był meteoryt Widziałem go

To był meteoryt Widziałem go w Polsce bardzo nisko lecący około 1.30. Nisko nad zienmią ale nad atmosferoą Osłupiałem ze to takie wileka i mocno świecące. Byłem w obserwatorium astronomicznym To nie rakieta tylko na bank meteoryt

Portret użytkownika karwoch

Terenów niezamieszkanych jest

Terenów niezamieszkanych jest nadal znacznie więcej niż zamieszkanych, także prawdopodobieństwo że meteor trafi na bezludzie jest całkiem znaczne Wink A rakieta hipersoniczna nawet nie przenosi ładunku, sam efekt siły kinetycznej jest bardzo zaskakujących rozmiarów, na pewno wybuch byłoby też widaćr Wink

Portret użytkownika Rolver

Jak by nie ten Putin to swiat

Jak by nie ten Putin to swiat by wygladal nie ciekawie... myslisz ze dlaczego Usa ma tak roznorodna armie ? bo swoj ze swoim walczyl nie bedzie miales pokaz na Ukrainie... Oni przygotowywuja sie do zniewolenia zwyklych obywateli od dawna... ty bedziesz aby pracowal dla nich i na tym konczy sie twoje zadanie.
Krok po kroku wprowadzaja swoje plany np. u nas moga wejsc wojska obych krajow by tlumic bunt " wersia Ukrainska " nie bedzie miala miejsca... jak zaczniemyy sie buntowac nie wysla Polskiego wojska a Niemieckie a ci nie beda sie zapewne cackac... a Rosja nam niestety nie pomoze.

Putin utryzmuje rownowage miedzy moralnoscia a < terroryzmem > jak by nie on to juz rzad USA mial by pewnie dowody na to ze 70% amerykanow to terrorysci.
 
Wiec zastanow sie co ty mowisz

Strony

Skomentuj