W Niemczech doszło do eksplozji w pobliżu ośrodka dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przy budynku Federalnego Urzędu do Spraw Migracji w niemieckim mieście Zirndorf (Bawaria) eksplodował pojemnik nieznanego pochodzenia. 

 

 

Wybuch nastąpił w Bawarii w pobliżu jednego z największych obozów dla uchodźców. Lokalne media poinformowały, że eksplodowała walizka, do której wsadzono butle z gazem. 

 

Media donoszą, że incydent miał miejsce w godzinach popołudniowych około dwustu metrów od centrum imigracji. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.


Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ben

No i proszę kto ma dostęp do

No i proszę kto ma dostęp do materiałów wybuchowych  CI kuźwa biedni uchodźcy imigranci czyt... terroryści a my co butla z gazem haha śmiech . Ciekawe kto finansuje te ścierwa że mają broń materiały wybuchowe itd KTO?!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Słowo do 44 gościu masz wzloty i upadki to nie ta bajka druga sprawa  nie mam nic do ciapatych  tu poszedłeś po bandzie ---ja nie mam nic do faszystów to przecież Adolfek tak im w głowach  przewrócił  . Tak  tłumaczysz zwyrodnialców psychopatów morderców w imię czego archekracji .

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Zamach w Syri nie zyja

Zamach w Syri nie zyja conajmiej 44 osoby. Znowu symbolika 44. Pewnie ilosc zmarlych wzrosnie jednak to bedzie klamatwo. Zginely 44 osoby. Przykro mi. Musimy wyjsc z calego tego balaganu. Uratowac nas moze archekracja. Szybciej. Prosze was up up up jestesmy na 4 minuty przed koncem. Jesli nie archektlracja to pieklo z demona racjami. Przykro mi. "Tonie" wszystko na waszych oczach. My jednak mamy arke trzymajcie sie razem cieplo i spijcie spokojnie. Robic musimy tak zeby nasza arka pomiescila jak najwiecej osob. Archekraci do dziela. To wasza walka. Wasza misja. Macie gen ktory jest niezbedny. Gen dazenia do drzewa madrosci. Wiec wykorzystajcie go. Jestescie silniejsi od innych ludzi psychicznie, potraficie wspolczuc i potraficie odczowac Boga. Zrobmy to razem. 44 do dziela! Mala cegielka da wiecej niz myslicie. 

 

Strony

Skomentuj