We Wschodniej Europie powstaje nowy szlak przemytników. Polskie władze spodziewają się fali imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Podróż z Turcji do Niemiec została znacznie utrudniona - niektóre państwa postanowiły pozamykać swoje granice i nie wpuszczać do siebie uchodźców. Jednak na Wschodzie powstaje właśnie nowy kanał przerzutowy a imigranci wkrótce zapukają do naszego kraju.

 

Tzw. uchodźcy z Bliskiego Wschodu, żądni darmowych pieniędzy które podobno Allah rozdaje w Niemczech, są w stanie poświęcić życie aby dotrzeć do celu. Przecież wcześniej nie było wiadomo czy poszczególne kraje w ogóle wpuszczą ich do siebie. Istniało spore ryzyko, że część z nich zostanie odesłana tam skąd przybyli.

 

Jak twierdzą polskie służby graniczne, przemytnicy tworzą nowy szlak - imigranci będą wybierać trasę z Turcji przez Morze Czarne do Odessy na Ukrainie a stąd prosto do państw Unii Europejskiej, w tym do Polski. W takiej sytuacji rozsądne wydaje się przedwczesne zabezpieczenie naszej wschodniej granicy.

 

Uważa się, że fali imigrantów można spodziewać się już na wiosnę. Zdecydowana większość z nich zapewne zechce przekroczyć Polskę, która przecież graniczy z Niemcami. Ewentualnie muzułmańscy imigranci mogą na stałe zostać w naszym kraju aby skorzystać z obietnicy PiS, która zakłada przyznawanie 500 zł miesięcznie na drugie i każde kolejne dziecko. Rodziny muzułmańskie zawsze są wielodzietne. Miejmy nadzieję, że Polska nie będzie musiała bronić swoich granic przed inwazją tak jak robiły to Węgry.

 

 

Na podstawie: http://niezalezna.pl/73534-nowy-szlak-przemytnikow-fala-imigrantow-dotrze-do-polski-ze-wschodu

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

""Rotherham w północnej

""Rotherham w północnej Anglii – miasto hut stali, pozamykanych podczas dezindustrializacji w latach 70. XX w. Żyje tu 260 tys. ludzi, co drugie gospodarstwo domowe zalicza się do najuboższych w kraju. To tu w latach 1997 – 2013 zorganizowane gangi, składające się w większości z imigrantów z Azji i Bliskiego Wschodu systematycznie wykorzystywały seksualnie dziewczynki. A policja i władze miasta przymykały na to oczy, z obawy przed oskarżeniem o rasizm.

Ofiarą gwałcicieli mogło paść nawet 1400 nieletnich dziewczynek z ubogich brytyjskich rodzin. Niektóre ofiary miały zaledwie 10 czy 11 lat. W wielu przypadkach były dręczone przez kilku sprawców. Przemycano je do różnych miast. Gwałcono w parkach i samochodach, bito i zastraszano.

Były przykłady dzieci oblewanych benzyną i straszonych, że zostaną podpalone. Grożono im bronią, kazano oglądać brutalne gwałty, strasząc, że będą następne, jeśli komukolwiek o tym powiedzą

—twierdzi Louise Casey, która przeprowadziła inspekcję w radzie miejskiej Rotherham. Według niej „straszne rzeczy działy się w mieście, i to na wielką skalę”. Podobne gangi działały także w Birmingham, Manchesterze, Oxfordshire i Rochdale. Gwałtów dopuszczali się Irakijczycy, Pakistańczycy i Kurdowie." " (onet)

DO OGLĄDANIA NIEDŁUGO NA ULICACH POLSKICH tfu JUDEOPOLONIJNYCH aka BANDEROŻYDOWSKICH aka POLIN'owych MIAST BO.....

jewrejoROPA TEGO OD WAS OCZEKUJE..... ZGODY NA REALIZACJĘ ICH SEKSUALNYCH WYNATURZEŃ SPISANYCH W BĘDĄCEJ (podobno) "RELIGIJNĄ" "KSIĘGĄ" czyli TORZE.....

ARABUSY SĄ TYLKO "NARZĘDZIEM" DO WYMUSZENIA WASZEJ ZGODY NA ICH TAKIE ZACHOWANIA..... TAKIE I JESZCZE BARDZIEJ BESTIALSKIE..... ARABUSY MAJĄ WAS ... ZASTRASZYĆ... BYŚCIE PRZYZWOLILI ŻYDOWSKIM FILO-GOIM NA TAKIE ZACHOWANIA..... ZAAKCEPTOWALI TO JAKO ICH... "PRAWO" .... (wielki głód w niemczech podpowie "jakie"...

czy ich DOKONANIA W TRAKCIE ZAPROWADZANIA "bolszewizmu" (czyli bolsze(wielkiego) nazizmu) w Rosji czy oczyszczania ukraińskiej ziemi obiecanej z Polskich Podludzi w trakcie Żydowskich Rzezi na Wołyniu (bo bandera jak i członkowie jego bandy to byli ZYDZI = syjoniści jacy wcześniej skradli NAZWĘ ukraińskiej organizacji mordując jej szefa)).

Portret użytkownika Ugle

A jak niby "uchodzcy" maja

A jak niby "uchodzcy" maja sie przedostac na Ukraine? Ukraina ma otwarte granice? Bez dokumentow przeciez ich nikt nie wpusci. Kraj sam jest pograzony w chaosie i niby "uchodzcow" z Bliskiego Wschodu maja wpuszczac? Ukraincy nas nie zalewaja to Araby nas zaleja przez ukrainska granice? Polska i Ukraina to niby Schengen?
Przemytnicy co najwyzej wezma od nich kase i zostawia gdzies w ciezarowce przy drodze (tak jak latem mialo to mjesce w Austrii).

Portret użytkownika X

te wszystkie granice wewnątrz

te wszystkie granice wewnątrz Unii nie sa zamykane przed "nimi". One są zamykane przed obywatelami Unii.
Niedługo powszechny stan wyjątkowy w EU, masowe pobory do wojska itp i Unia nie zyczy sobie by obywatele uciekali do sąsiednich krajów, by się migali.
Bramki wewnętrzne skutecznie zablokują przepływ ludzi. Demokracja się skończyła.
 
i nie liczcie na PIS, bo to ta sama flanka - uszczelniają system jeszcze lepiej niż lewica, np ostatnio pracują nad centralnym rejestrem VAT - kto w temacie ten wie, że to większy zamordyzm, inwigilacja i przejmowanie biznesow przez korporacje niż jakiekolwiek inne zamachy na wolność w Polsce.
 
Co z wami ludzie - nie widzicie że uchodźcy to 'czarna owca" ??????  A pasterze już resztę do zagrody zapędzają.
 
 

Portret użytkownika Dracu

Kolego Twoje gościnne występy

Kolego Twoje gościnne występy na tym portalu jak najbardziej należy zaliczyć do nieudanych. Osoby Twojego pokroju chcą wprowadzić ferment, ale zupełnie im sie to nie uda. Zobacz -mozesz pisać komentarze do gazety wyborczej, udzielać sie w tvn, brać udział w dyskusjach w radio tok fm i wiellu wielu innych. Nie marnuj tutaj swojego czasu, bowiem jesteś stworzony  do rzeczy bardziej wzniosłych,

Portret użytkownika X

bardziej wzniosłych?

bardziej wzniosłych?  sarkazm?
Fakt, że nie rozumieją co się do nich pisze. Fakt, że klapy mają na oczy i uszy (choć sądzą inaczej), ale co znaczy bardziej wznioslych?
 
Co mamy oprócz wolności?
bo przecież nie życie wieczne.

Portret użytkownika niewolnik1979

to by bylo na tyle, ciezko

to by bylo na tyle, ciezko bedzie odbic europe z rak muzulmanskich jak juz przejma niektore tereny. A raczej niemozliwe, wiecie juz po co byly ustawy w krajach UE o mozliwosci dzialan obcych wojsk? przeciez polacy niebeda strzelac do polakiw w obronie muzulmanow itd. Decyzje UE sa katastrofalne dla ekonomii krajow czlonkowskich, ktore niebeda mialy nawet mozliwosci deportacji niedlugo. Mysle ze to poczatek konca starego kontynentu, to juz przestalo byc smieszne i czas, zeby zaczac rewolucje, za 5 lat bedzie za pozno, leniwe zachodnie panstwa nic nie zrobia, ale my mamy jeszcze szanse!! Najwazniejsze nieulatwiajmy wladzy zdrady, musimy utrudnic muzulmanom zycie do tego stopnia zeby sami uciekli do niemiec, maja sie bac wyjsc poza osrodek!! Bo jak sie tu zadomowia za 20lat nasze dzieci dostana na glowe problem ze strefami no go in zone w polsce!!

Portret użytkownika Taki

Bronic naszych granic !!! W

Bronic naszych granic !!!

W Niemczech zaginelo okolo 300.000 tys emigrantow rozplyneli sie w powietrzu . Granica przekroczylo okolo 700.000 tys.

Trzeba czekac do wiosny jak Hormony zaczna dzialac? To znajda sie CI pozostali???

Teraz nalezy patrzec na Rece POLITYKOM. Co robia ,bo wsrud NICH Sa jeszcze zdrajcy.

POLSKA. Nie potrzebuje ATOMU. Rozwijac technologie zeby to zatrzymac tak jak. UFO. Pokazalo ze jest to mozliwe .

Polacy maja GLOWE nie od parady na pewno znajda rozwiazanie jak takie
Latajace. Atomy mozna uziemic

Rozwijac tylko technologie i odbudowac przemysl ktory zostal zniszczony przez NIE-POLAKOW

Strony

Skomentuj