We Wschodniej Europie powstaje nowy szlak przemytników. Polskie władze spodziewają się fali imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Podróż z Turcji do Niemiec została znacznie utrudniona - niektóre państwa postanowiły pozamykać swoje granice i nie wpuszczać do siebie uchodźców. Jednak na Wschodzie powstaje właśnie nowy kanał przerzutowy a imigranci wkrótce zapukają do naszego kraju.

 

Tzw. uchodźcy z Bliskiego Wschodu, żądni darmowych pieniędzy które podobno Allah rozdaje w Niemczech, są w stanie poświęcić życie aby dotrzeć do celu. Przecież wcześniej nie było wiadomo czy poszczególne kraje w ogóle wpuszczą ich do siebie. Istniało spore ryzyko, że część z nich zostanie odesłana tam skąd przybyli.

 

Jak twierdzą polskie służby graniczne, przemytnicy tworzą nowy szlak - imigranci będą wybierać trasę z Turcji przez Morze Czarne do Odessy na Ukrainie a stąd prosto do państw Unii Europejskiej, w tym do Polski. W takiej sytuacji rozsądne wydaje się przedwczesne zabezpieczenie naszej wschodniej granicy.

 

Uważa się, że fali imigrantów można spodziewać się już na wiosnę. Zdecydowana większość z nich zapewne zechce przekroczyć Polskę, która przecież graniczy z Niemcami. Ewentualnie muzułmańscy imigranci mogą na stałe zostać w naszym kraju aby skorzystać z obietnicy PiS, która zakłada przyznawanie 500 zł miesięcznie na drugie i każde kolejne dziecko. Rodziny muzułmańskie zawsze są wielodzietne. Miejmy nadzieję, że Polska nie będzie musiała bronić swoich granic przed inwazją tak jak robiły to Węgry.

 

 

Na podstawie: http://niezalezna.pl/73534-nowy-szlak-przemytnikow-fala-imigrantow-dotrze-do-polski-ze-wschodu

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

""Rotherham w północnej

""Rotherham w północnej Anglii – miasto hut stali, pozamykanych podczas dezindustrializacji w latach 70. XX w. Żyje tu 260 tys. ludzi, co drugie gospodarstwo domowe zalicza się do najuboższych w kraju. To tu w latach 1997 – 2013 zorganizowane gangi, składające się w większości z imigrantów z Azji i Bliskiego Wschodu systematycznie wykorzystywały seksualnie dziewczynki. A policja i władze miasta przymykały na to oczy, z obawy przed oskarżeniem o rasizm.

Ofiarą gwałcicieli mogło paść nawet 1400 nieletnich dziewczynek z ubogich brytyjskich rodzin. Niektóre ofiary miały zaledwie 10 czy 11 lat. W wielu przypadkach były dręczone przez kilku sprawców. Przemycano je do różnych miast. Gwałcono w parkach i samochodach, bito i zastraszano.

Były przykłady dzieci oblewanych benzyną i straszonych, że zostaną podpalone. Grożono im bronią, kazano oglądać brutalne gwałty, strasząc, że będą następne, jeśli komukolwiek o tym powiedzą

—twierdzi Louise Casey, która przeprowadziła inspekcję w radzie miejskiej Rotherham. Według niej „straszne rzeczy działy się w mieście, i to na wielką skalę”. Podobne gangi działały także w Birmingham, Manchesterze, Oxfordshire i Rochdale. Gwałtów dopuszczali się Irakijczycy, Pakistańczycy i Kurdowie." " (onet)

DO OGLĄDANIA NIEDŁUGO NA ULICACH POLSKICH tfu JUDEOPOLONIJNYCH aka BANDEROŻYDOWSKICH aka POLIN'owych MIAST BO.....

jewrejoROPA TEGO OD WAS OCZEKUJE..... ZGODY NA REALIZACJĘ ICH SEKSUALNYCH WYNATURZEŃ SPISANYCH W BĘDĄCEJ (podobno) "RELIGIJNĄ" "KSIĘGĄ" czyli TORZE.....

ARABUSY SĄ TYLKO "NARZĘDZIEM" DO WYMUSZENIA WASZEJ ZGODY NA ICH TAKIE ZACHOWANIA..... TAKIE I JESZCZE BARDZIEJ BESTIALSKIE..... ARABUSY MAJĄ WAS ... ZASTRASZYĆ... BYŚCIE PRZYZWOLILI ŻYDOWSKIM FILO-GOIM NA TAKIE ZACHOWANIA..... ZAAKCEPTOWALI TO JAKO ICH... "PRAWO" .... (wielki głód w niemczech podpowie "jakie"...

czy ich DOKONANIA W TRAKCIE ZAPROWADZANIA "bolszewizmu" (czyli bolsze(wielkiego) nazizmu) w Rosji czy oczyszczania ukraińskiej ziemi obiecanej z Polskich Podludzi w trakcie Żydowskich Rzezi na Wołyniu (bo bandera jak i członkowie jego bandy to byli ZYDZI = syjoniści jacy wcześniej skradli NAZWĘ ukraińskiej organizacji mordując jej szefa)).

Portret użytkownika Ugle

A jak niby "uchodzcy" maja

A jak niby "uchodzcy" maja sie przedostac na Ukraine? Ukraina ma otwarte granice? Bez dokumentow przeciez ich nikt nie wpusci. Kraj sam jest pograzony w chaosie i niby "uchodzcow" z Bliskiego Wschodu maja wpuszczac? Ukraincy nas nie zalewaja to Araby nas zaleja przez ukrainska granice? Polska i Ukraina to niby Schengen?
Przemytnicy co najwyzej wezma od nich kase i zostawia gdzies w ciezarowce przy drodze (tak jak latem mialo to mjesce w Austrii).

Portret użytkownika X

te wszystkie granice wewnątrz

te wszystkie granice wewnątrz Unii nie sa zamykane przed "nimi". One są zamykane przed obywatelami Unii.
Niedługo powszechny stan wyjątkowy w EU, masowe pobory do wojska itp i Unia nie zyczy sobie by obywatele uciekali do sąsiednich krajów, by się migali.
Bramki wewnętrzne skutecznie zablokują przepływ ludzi. Demokracja się skończyła.
 
i nie liczcie na PIS, bo to ta sama flanka - uszczelniają system jeszcze lepiej niż lewica, np ostatnio pracują nad centralnym rejestrem VAT - kto w temacie ten wie, że to większy zamordyzm, inwigilacja i przejmowanie biznesow przez korporacje niż jakiekolwiek inne zamachy na wolność w Polsce.
 
Co z wami ludzie - nie widzicie że uchodźcy to 'czarna owca" ??????  A pasterze już resztę do zagrody zapędzają.
 
 

Strony

Skomentuj