Kanclerz Niemiec zgodziła się sprowadzić co najmniej milion dodatkowych uchodźców w ramach programu łączenia rodzin

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecka gazeta Bild ujawnia kolejne szaleństwo kanclerz Angeli Merkel. Rząd od kilku lat prowadzi program łączenia rodzin imigranckich. Przykładowo w 2015 roku około 24 tysiące uchodźców żyjących w Niemczech otrzymało zgodę na sprowadzenie swoich rodzin z odległych państw Afryki i Bliskiego Wschodu. Jednak z biegiem lat liczby te zaczęły rosnąć a w roku 2018 możliwość uczestniczenia w tym programie otrzyma setki tysięcy imigrantów.

 

Podczas gdy Niemcy chcą rzekomo ograniczyć napływ obcokrajowców z krajów muzułmańskich i w tym celu chcą pomagać uszczelnić granice państw Afryki Północnej, gazeta Bild ujawnia, że w pierwszej połowie 2017 roku około 60 tysięcy imigrantów otrzymało możliwość sprowadzenia swoich rodzin. Szacuje się, że do końca roku liczba ta wzrośnie do 72 tysięcy. Od stycznia 2015 roku do czerwca 2017 przyznano łącznie 230 tysięcy wiz związanych z tym programem.

 

Jednak rząd federalny przewiduje drastyczny wzrost "zainteresowanych", który wyraźnie przewyższy lata 2015-2017 razem wzięte. W całym 2018 roku możliwość sprowadzenia swoich rodzin ma otrzymać aż 390 tysięcy imigrantów. Nie trzeba być matematykiem, aby obliczyć ilu dodatkowych uchodźców Niemcy sprowadzą w przyszłym roku. Wystarczy, że każdy uchodźca sprowadzi do kraju po dwie osoby i już mamy co najmniej milion ludzi, a trzeba przyznać, że jest to wciąż bardzo optymistyczna wizja.

 

Partia polityczna Angeli Merkel oraz jej czwarta kandydatura na stanowisko kanclerz Niemiec może być zagrożona właśnie ze względu na poparcie dla masowego sprowadzania obcokrajowców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Najpierw rząd sprowadzał nielegalnych imigrantów, a teraz będzie legalnie przywoził ich rodziny. Pamiętajmy, że jeśli Merkel przegra wybory, nowym kanclerzem zostanie agresywny bibliotekarz Martin Schulz - nienawidzący Polski zwolennik islamizacji Europy oraz naszego kraju.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika solo80demo

Irytuje mnie najbardziej to,

Irytuje mnie najbardziej to, że ludzie wolą mysleć, że kanclerz niemiec jest ślepa, zamiast przyjąć do wiadomości to, że wyśmiewana "teoria wielkiego spisku" jest spiskiem w praktyce. Ludzie na poważnie zajmujący się tematem illuminati, WTC, masoneriom trąbią o tym od 2001. Ale ludzi dalej chcą być slepi. Carlo Rodriguez - "The Mystery of Freemasonry unveiled" ("Sekrety Masonów ujawnione") Książka ta została wydana po raz pierwszy w roku 1925: "Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieci. Paciorek

Kochane dzieci. Paciorek zmowiony? I karaluchy pod poduchami sa? 

Brunchilda za wszelka cene chce doprowadzic do zalamania sie UE. Przeciez to widac, ze celem tego masowego exodusu Arabow ktorzy nie sa gotowi zakceptowc dobrodziejstw demokracji tylko wrecz przeciwnie nazucac nam swoje sredniowiecznie czasowo wartosci i zmusic do zacofania i wiary w zabobony. Tym dzialaniem musi doprowadzic do powstania iskrzenia i wybuchow skrajnie radykalnego nacjonalizmu i powrotu do nazizmu i faszyzmu.

Bedac w UK odczowam coraz bardziej niechec islamistow i negroidow do POLONII. Musze napisac, ze rozwazam powrot do Szkocji dlatego, ze obserwuje coraz wiecej tego paskudstwa Szkocja jeszcze pod tym wzgledem jest oky. Zyjemy w bardzo nie ciekawych czasach w ktorych kazde zalamanie systemu moze prowadzic do anarchii i destrukcji. Ludzie nie wiedza co robic przy takim niepokoju. Sugerowalbym zakupy suchego prowiantu i bialej broni dostosoanej do lokalnej spolecznosci. Nie zachecam do niczego nie zgodnego z prawem.

Portret użytkownika J

Ok, ale to gdzieś prowadzi.

Ok, ale to gdzieś prowadzi. Jeśli Aniela Zagłady sprowadzi kolejny milion, to trzeba będzie pozbyć się prawdziwych niemców, żeby tym nowym zrobić miejsce. Gdzie będą tych prawdziwych niemców utylizować? A może będą ich jeść...?

Portret użytkownika witek

Nie bądźmy naiwni, nie jest

Nie bądźmy naiwni, nie jest obłąkana, wie co robi, nota bene nie tylko ona i nie jest to jakaś teoria spiskowa tylko realizacja zapisów z białej księgi UE która powołuje się na manifest z Ventotene Altiero Spinellego.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj