W 2015 roku do Niemiec przyjechało rekordowe 2 mln imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo nieodpowiedzialne wypowiedzi polityków niemieckich ściągnęły na Europę wielkie niebezpieczeństwo jakim jest zorganizowana islamska inwazja. W zeszłym roku do Niemiec, przyjechało po zasiłki prawie dwa miliony imigrantów, a kolejne miliony są w drodze. W tym czasie pani kanclerz Angela Merkel nie zdobyła się na refleksję i nadal idzie w zaparte i zapraszając te masy do Unii Europejskiej i pouczając inne kraje, że też powinny "utopić się" w Islamie jak robią to Niemcy.

 

Według danych statystycznych, które mogą być niepełne, w zeszłym roku do naszych zachodnich sąsiadów przybyła rekordowa liczba imigrantów. Nigdy jeszcze w czasie istnienia Republiki Federalnej nie przybyło ich tylu ilu w minionym roku. Nawet wtedy, gdy Niemcy ze wschodu wsiedli do swoich Trabantów i Wartburgów jadąc z NRD do RFN, skala wędrówki ludów była mniejsza niż tej trwającej obecnie.

 

W ubiegłym roku, Republika Federalna Niemiec ustanowiła absolutny rekord liczby imigrantów przybywających do tego kraju. Urzędnicy zwracają uwagę, że wliczani są w to również imigranci z krajów członkowskich UE. Jeśli chodzi liczbę przybyłych imigrantów, w porównaniu do 2014 roku, niemal się podwoiła. Wzrost w 2015 wyniósł około 49 procent.

 

Z raportu Federalnego Urzędu Statystycznego wynika również, że liczba zarejestrowanych cudzoziemców w Niemczech w 2015 roku, wzrosła z 8,15 do 9,11 miliona osób, czyli prawie o 12 procent. Wszystko wskazuje na to, że tendencja ta będzie się nadal utrzymywać, co w konsekwencji doprowadzi do głębokich przeobrażeń w niemieckim społeczeństwie. Jednak czy to nie o to właśnie chodzi konstruktom tej obłąkanej polityki wymiany ludności w Europie?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika nn

A swego czasu czytając

A swego czasu czytając Nostradamusa dziwiłem się jak to możliwe, że w początkach trzeciej widział on wojnę domową w Niemczech? Teraz wiemy, że przy tej skali imigracji, za 3-4 lata, kto z kim tam będzie walczył ...

nn

Portret użytkownika zyx

Tu musi chodzić o coś

Tu musi chodzić o coś zupełnie innego.
Ktoś taki jak Makrela nie dostaje świra w taki sposób....no bo co: tak bardzo odbiło jej z braku bolca, że włączył sie jej tryb autorytarnego miłosierdzia i naprawiania wszystkich wokoło jak to często ma miejsce u starych dewot?! Naczytała się Świata Dysku i z Europy robi drugie Ankh-Morpork?
Przecież też (chyba) nie dali rady przekupić 90% unijnych urzędników, bo ci chyba zdają sobie sprawę,że nie będą mieli gdzie wydawać swoich łapówek ( a w Arabii S. istnieje kara śmierci )
Izrael zagroził Europie atomówkami jeżeli ta nie odciąży ich od ciapatych?
Szejkowie arabscy wypowiedzieli Europie wojnę, a Merkel wchłania tą armię zamiast wywołać bezpośrednią wojnę na granicach Europy?
No, ale w wyżej wymienionych wypadkach Putin nie miałby powodu żeby siedzieć cicho i nic nie mówić...chyba że Putin jest opłacany z tej samej kasy...
Całą grozę sytuacji podkreśla fakt, że najbardziej optymistycznycm senariuszem jest ten, że właśnie teraz Europa wchłania i powoli asymiluje główną armię która miała zaatakować i wyrżnąć Europę. Każdy inny scenariusz zwiastuje nadejście takiej tyranii, że Mengelego będzie się wspominać jak świętego Mikołaja.

Portret użytkownika Prawda boli

"Papież" Franciszek nie

"Papież" Franciszek nie lepszy od Merkel. W niedzielę powiedział "Zapraszam młodzież całego świata na Światowe Dni Młodzieży". Nawet słowem się nie zająknął o tym żeby to byli chrześcijanie że o spytaniu organizatorów o zdanie nie wspomnę.
Policja jest przerażona tym co będzie się dziać w końcu lipca na południu Polski (całym środkowym południu!) i liczy na cud oraz reaktywację ORMO.
Zapewnienia kleru że "z pomocą Bożą damy radę" wcale nie uspokajają.

Portret użytkownika And

W sumie to biała rasa nie ma

W sumie to biała rasa nie ma się czym szczycić. Gen białych dawno temu się zdegenerował, dlatego mamy tyle lemingów i gówniarzy. Nie lepiej się zachowują od tych z Syrii. Poza tym, kto tak rządzi Europą jak nie biali ludzie?
Cała mafia światowa jest z białych.
 

Strony

Skomentuj