MFW twierdzi, że Hiszpania musi przyjąć miliony imigrantów, aby uratować system emerytalny

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wszystko wskazuje na to, że Hiszpania będzie coraz bardziej otwierać się na nielegalnych imigrantów z Afryki. Ostatnio władze stwierdziły, że państwu potrzebna jest „świeża krew”, aby rozwiązać problem niskiego poziomu dzietności, a premier Pedro Sanchez zamierza osobiście rozpatrywać wnioski azylowe i przyznawać przyjezdnym darmową opiekę zdrowotną. Teraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy wskazał, że Hiszpania będzie musiała przyjąć jeszcze ponad 5 milionów Afrykańczyków w nadchodzących dekadach.

 

Christine Lagarde, szefowa organizacji MFW twierdzi, że dzięki imigrantom można uniknąć problemu starzejącej się populacji. W jej opinii, do 2050 roku, Hiszpania musiałaby sprowadzić do siebie 5,5 miliona ludzi. Lagarde wskazuje, że tylko w ten sposób będzie można utrzymać system emerytalny.

Christine Lagarde - źródło: MFW

Szefowa MFW najwyraźniej zignorowała fakt, że aktualnie około 3,5 miliona Hiszpanów żyje na bezrobociu, a wśród młodzieży, odsetek bezrobocia wynosi aż 34%. Co więcej, nielegalni imigranci zwykle nie posiadają umiejętności ani wykształcenia i przyjeżdżają do Europy, żeby żyć na socjalu. Czyli kolejne miliony ludzi z Afryki, zamiast pomóc, dodatkowo obciążą system socjalny.

W ten sposób możemy dojść do wniosku, że rady szefowej MFW mogą jedynie pogłębić kryzys, a sprowadzanie imigrantów z państw trzeciego świata nie jest żadnym rozwiązaniem. Hiszpanie będą musieli płacić coraz większe podatki, aby utrzymać nie tylko programy socjalne, ale także hordy roszczeniowych nachodźców.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

W Niemczech jak podejmiesz

W Niemczech jak podejmiesz temat polityki Merkel i imigrantów gdzieś w pociagu albo na ulicy to zaraz się wszyscy rozchodzą, zaraz też pojawia się ktoś kto wypytuje okolicznych gdzie jest ten co o to pytał i o co mu chodzi .. wszędzie pełno kapusiów, jak w Orwellu. Do odparcia imigrantów trzeba się będzie przygotować jak tu:

https://www.youtube.com/watch?v=ZZIcA6dXNBQ

.. albo lepiej.

 

Portret użytkownika tubylec

Włochy już mają dosyć a tu

Włochy już mają dosyć a tu kolejny głupi kraj co przyjmie imigrantów .. tak tak, gospodarz przyjmie szczury do gospodarstwa bo wierzy że w ten sposób będzie mu się lepiej wiodło. No to powodzenia. Odgrodzić się grubym murem od takiego sąsiada .. i tysiącem głodnych kotów. Ta pani ze zdjęcia ma mgłę ślepoty na oczach.

Portret użytkownika zdzichu

Powtorze raz jeszcze.

Powtorze raz jeszcze.
mialo byc tak fajnie, tak zajebiscie, Jehova- statek powietrzny- zloty smok, mial przyleciec po energie zaraz po rozpoczeciu wojny. A ze wojny nie bedzie to elity maja problem.... Naprodukowali Twarow-Hybrydy-Zolnierzy i nei ma co z nimi zrobic....

Pytanie co dalej????
Depopulacja????

Portret użytkownika nel35

Niech dobry wujek S rozlokuje

Niech dobry wujek S rozlokuje imigrantów w swoich licznych, jak sądzę, posiadłościach. Kasę na ich utrzymanie też na pewno znajdzie na swoich wypasionych kontach.
A te opowieści, że imigranci załatwią problemy demograficzno-gospodarcze krajów zachodnich, mogą sobie za pazuchę włożyć. Te same teorie opowiadano w poprzednim stuleciu w Niemczech i, jak widać, nic im z tego nie wyszło.

Portret użytkownika ytong

Ja jestem za przyjęciem ich

Ja jestem za przyjęciem ich przez Hiszpanię. Chciałbym też zobaczyć jak niewykwalifikowany zamiatający ulicę murzyn dostaje 2000 euro pensji i polskiego inżyniera który dostaje 4000 zł Smile

 

 

To nie hiszpanie są chorzy na głowę tylko Polacy bo dają się wykorzystywać za grosze.

To nasza cywilizacja nad Wisłą jest zacofana. Co mnie obchodzi że hiszpanie będą w 2050 roku muzułmanami?

Mnie interesuje to że do 2050 roku będziemy dziadami.

A o cywilizację chrześcijańską niech sobie pan buczek walczy, podobno jest niezwyciężony.

Chcecie wyręczać pana buczka rękami niedożywionych polskich dewotek?

Portret użytkownika zaduma

Ten nawiedzony prorok ze

Ten nawiedzony prorok ze zdjęcia, to pani szefowa? MFW ptrzebuje "świeżej krwi". Jak wszyscy przybysze w podobnym "wieku poborowym" osiągną podobny "wiek emerytalny" ta szefowa, z resztą podobnych geniuszów, spoczną na łonie Abrahama. Po nich choćby potop.Ich ostatnia nadzieja, czyli mityczne ludożerstwo ludzi z Afryki nie przyniesie "ostatecznego rozwiązania kwestii hiszpańskich emerytów", bo jest przereklamowane. XIX-wieczne bajeczki mamusia czytała małej Krysi wieczorkiem.

Portret użytkownika clojzy

międzynarodowy fundusz

międzynarodowy fundusz walutowy twierdzi, że jedyny ratunek dla finansów kraju to przyjęcie kolejnych milionów, na których socjal pójdą miliony z finansów kraju.
Tak tylko zaznaczam, że to nie żaden rotszyld czy inny robak promuje to szaleństwo w świetle reflektorów. Robią to sami ludzie, którym obiecano pieniędze i namiastkę władzy (a na ich miejsce czyhają miliony innych szmat gotowych dla kasy sobie i innym fujary poucinać, więc prześcigają się w lizusostwie przekraczając granice rozumu).

Portret użytkownika Alteregosens

Vatykan,

Vatykan,

To plan przesuniecia opini społecznej na prawo = parti narodowo prawicowych,chrzescijańskich o dotkrynie faszystowskiej z elementami czystego rasizmu.

Chodzi o wywołanie kolejnej wojny w Europie I rozwiazanie ostatecznie problemu jakim jest niespójna polityka państw Uni Europejskiej.

Kolejny etap to wojna przeciwko Rosji ale najpierw usuniecie USA z Europy co jest już widoczne bowiem tworzy się Armię Uni Europejskiej.

DOŻYJEMY ZNOWU CZASÓW, W KTÓRYCH USA I ROSJA BĘDA SIĘ BRONIĆ PRZED EUROPA JAK MIAŁO TO MIEJSCE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ!!!!! 

Portret użytkownika lipka

Zwożono ich na kontynent

Zwożono ich na kontynent amerykański by mieć tanią siłę roboczą, teraz Usa ma największy problem z czarną przestępczośią. To ludzie którzy swoich wrodzonych zachowań nie zmienią przez wieki bo w genach mają próżność i wojowanie, co się który wykształci zaraz zostaje w swoim plemieniu generałem i przejmuje krwawo władzę. Afryka powinna być odizolowana od reszty świata zasiekami. Hiszpanię Francję i Niemcy należy odgrodzić murem od reszty Europy ale co dziwić się bezmózgim "przywódcom" tych krajów skoro do Polski sprowadza się azjatów i wrogo nastawionych Ukraińców twierdząc, że oni też nam pomagają z powodu braku rąk do pracy, a zapytam tylko czy to nie przez zdrajców Polski za granicę musiało wyjechać 3 miliony Polaków? I żaden sąd czy kara ich nie spotkała. Lepper wymieniał zdrajców łapówkarzy sprzedawczyków tego kraju z imienia i nazwiska, któremu spadł włos z głowy, żadnemu, dziś są jeszcze bardziej wpływowi niż wtedy, za nic mają prawo bo prawo to oni. Jaka partia by nie rządziła jest tak samo, Pis ukrywa prawdziwe intencje przed ludźmi, Peło niczego się nie boi stoją ponad prawem, tylko ruchy narodowe mogą coś zmienić.

Strony

Skomentuj