Frankfurt pierwszym niemieckim miastem, w którym imigranci stanowią większość populacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przypadek Niemiec doskonale pokazuje do czego zmierza polityka islamizacji i wielokulturowości, która jest nachalnie promowana przez tamtejszy rząd oraz Unię Europejską. Władze Frankfurtu ogłosiły, że Niemcy oficjalnie stali się mniejszością we własnym mieście. Dziś jest to Frankfurt, a wkrótce to samo spotka kolejne miasta.

 

Raport pod nazwą: "Frankfurt Integration and Diversity Monitoring" pokazuje, że Niemcy stanowią we Frankfurcie jedynie 48,8% populacji. Pozostałe 51,2% to imigranci z różnych państw świata. Największą mniejszością we Frankfurcie są Turcy, którzy stanowią aż 13% populacji. Z kolei 61% ludności urodzonej poza państwem to obywatele innych krajów Unii Europejskiej. Mówimy zatem nie tylko o zjawisku islamizacji, ale także osiedlaniu się mieszkańców innych państw europejskich.

 

Dokument pokazuje również, że rodowici Niemcy generują niemal dwa razy większe zyski dla miasta w porównaniu do imigrantów. W kwestii zatrudnienia, 83% Niemców i 78% Niemek posiada pracę, zaś wśród obcokrajowców liczy te są zdecydowanie niższe - 73% mężczyzn i tylko 59% kobiet posiada zatrudnienie.

Biorąc również pod uwagę kryzys demograficzny należy stwierdzić, że Frankfurt dotarł do pewnego punktu, z którego nie ma już odwrotu. Trzeba powiedzieć wprost, że naród niemiecki zaczyna zanikać a imigranci zajmują ich miejsce. Frankfurt to dopiero początek wielkich zmian u naszego zachodniego sąsiada - wkrótce Niemcy staną się mniejszością w kolejnych miastach, takich jak Augsburg i Stuttgart. Radykalne zmiany zachodzą również w innych europejskich miastach, np. w Amsterdamie, Brukseli, Londynie i Genewie. W najbliższych dekadach Europa zmieni się więc nie do poznania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika lipka

By zniszczenie Niemiec mogło

By zniszczenie Niemiec mogło się dokonać trzeba ich było zjednoczyć. Oprócz samych Niemców przy akcie podpisania były Usa, Zsrr, Francja i W.Brytania, człowiekiem, który odegrał zasadniczą rolę był Z. Brzeziński, zwolennik wojen toczonych przez Usa na świecie po II wś. Podobno wywodzi się z rodziny slacheckiej herbu Trąby, jego ojciec Tadeusz był bardzo zaangażowany w pomoc żydom czego następstwem było wpisanie go do "złotej księgi" Keren Keyemeth w Izraelu, natomiast nigdzie nie jest napisane, że też pochodził z rodziny szlacheckiej jak jego syn Zbigniew. O co chdzi? Zniszczenie Niemiec będzie faktem, czyżby zemsta za holokaust?

Portret użytkownika solo80demo

Hitler współpracował z

Hitler współpracował z muzłmanami, miał nawet muzułmańskie oddziały SS w Chorwacji. Współpracował z Turcją, a po wojnie Niemcy i Austria zaczęły masowo wpuszczać Tureckie rodziny, jednocześnie wśród rdzennych nNiemców zaczęto promować związki partnerskie, rozwiązłość seksualną i aborcje psując ich przepychem, pornografią i chemicznymi słodyczami.. Więc cała wyprawa Sobieskiego pod Wiedeń o kant dupy, poza tym tam chodziło o to by osłabić Polskę militarnie i dokonać rozbioru. Niemiecki rząd dawniej i dziś tak jak i inne rządy wykonują polecenia syjonistów. A syjoniści to również wysoko postawione kasty rodzin arabskich, assasyni oraz wielopokoleniowe bardzo bogate klany żydowskie. Celem jest zdobycie kontynentu europejskiego i zniszczenie białej rasy wolnych ludzi. Biały człowiek jako nosiciel bardzo starej haplogrupy R1A1 jest bardzo ciężki do zniewolenia i zawsze się buntuje jedyne co można z nim zrobić to go zniszczyć. Dlatego kruczo włosy kurdupelek, o ciemnych oczkach pochodzenia żydowskiego werbował wysokich niebieskookich blondynów i wysyłał ich na wschód na pewną śmierć w walce z innymi rdzennymi europejczykami, wysyłanych na zachód na pewną śmierć przez chazarskich syjonistów z NKWD. Przypominam, że pójście na front było obowiązkowe pod groźbą kary śmierci. Podobnie jak żydzi, którzy szli do obozów to byli Słowianie, którzy wyznawali judaizm, bądź byli mieszańcami z niższych warstw społecznych. Tak zwane pospólstwo ze szpechla jak to ich określali żydowscy bankierzy z Manhatanu. Teraz kwestia szczepień, zauważcie, że tylko cywilizacja białego człowieka musi się szczepić, a także spożywać GMO. Muzułmanie nie mogą bo szczepienia i GMO jest nie zgodne z prawem szariatu, a żydzi też nie mogą bo to nie koszerne. Ostateczny plan jest taki, że my z wojskami zachodnimi, Litwą, Łotwą, Estonią, Ukrainą i USA pójdziemy na wojnę z Rosją i Białorusią, a islamiści zaopiekują się naszymi kobietami i dziećmi.

Strony

Skomentuj