Frankfurt pierwszym niemieckim miastem, w którym imigranci stanowią większość populacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przypadek Niemiec doskonale pokazuje do czego zmierza polityka islamizacji i wielokulturowości, która jest nachalnie promowana przez tamtejszy rząd oraz Unię Europejską. Władze Frankfurtu ogłosiły, że Niemcy oficjalnie stali się mniejszością we własnym mieście. Dziś jest to Frankfurt, a wkrótce to samo spotka kolejne miasta.

 

Raport pod nazwą: "Frankfurt Integration and Diversity Monitoring" pokazuje, że Niemcy stanowią we Frankfurcie jedynie 48,8% populacji. Pozostałe 51,2% to imigranci z różnych państw świata. Największą mniejszością we Frankfurcie są Turcy, którzy stanowią aż 13% populacji. Z kolei 61% ludności urodzonej poza państwem to obywatele innych krajów Unii Europejskiej. Mówimy zatem nie tylko o zjawisku islamizacji, ale także osiedlaniu się mieszkańców innych państw europejskich.

 

Dokument pokazuje również, że rodowici Niemcy generują niemal dwa razy większe zyski dla miasta w porównaniu do imigrantów. W kwestii zatrudnienia, 83% Niemców i 78% Niemek posiada pracę, zaś wśród obcokrajowców liczy te są zdecydowanie niższe - 73% mężczyzn i tylko 59% kobiet posiada zatrudnienie.

Biorąc również pod uwagę kryzys demograficzny należy stwierdzić, że Frankfurt dotarł do pewnego punktu, z którego nie ma już odwrotu. Trzeba powiedzieć wprost, że naród niemiecki zaczyna zanikać a imigranci zajmują ich miejsce. Frankfurt to dopiero początek wielkich zmian u naszego zachodniego sąsiada - wkrótce Niemcy staną się mniejszością w kolejnych miastach, takich jak Augsburg i Stuttgart. Radykalne zmiany zachodzą również w innych europejskich miastach, np. w Amsterdamie, Brukseli, Londynie i Genewie. W najbliższych dekadach Europa zmieni się więc nie do poznania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lipka

By zniszczenie Niemiec mogło

By zniszczenie Niemiec mogło się dokonać trzeba ich było zjednoczyć. Oprócz samych Niemców przy akcie podpisania były Usa, Zsrr, Francja i W.Brytania, człowiekiem, który odegrał zasadniczą rolę był Z. Brzeziński, zwolennik wojen toczonych przez Usa na świecie po II wś. Podobno wywodzi się z rodziny slacheckiej herbu Trąby, jego ojciec Tadeusz był bardzo zaangażowany w pomoc żydom czego następstwem było wpisanie go do "złotej księgi" Keren Keyemeth w Izraelu, natomiast nigdzie nie jest napisane, że też pochodził z rodziny szlacheckiej jak jego syn Zbigniew. O co chdzi? Zniszczenie Niemiec będzie faktem, czyżby zemsta za holokaust?

Portret użytkownika solo80demo

Hitler współpracował z

Hitler współpracował z muzłmanami, miał nawet muzułmańskie oddziały SS w Chorwacji. Współpracował z Turcją, a po wojnie Niemcy i Austria zaczęły masowo wpuszczać Tureckie rodziny, jednocześnie wśród rdzennych nNiemców zaczęto promować związki partnerskie, rozwiązłość seksualną i aborcje psując ich przepychem, pornografią i chemicznymi słodyczami.. Więc cała wyprawa Sobieskiego pod Wiedeń o kant dupy, poza tym tam chodziło o to by osłabić Polskę militarnie i dokonać rozbioru. Niemiecki rząd dawniej i dziś tak jak i inne rządy wykonują polecenia syjonistów. A syjoniści to również wysoko postawione kasty rodzin arabskich, assasyni oraz wielopokoleniowe bardzo bogate klany żydowskie. Celem jest zdobycie kontynentu europejskiego i zniszczenie białej rasy wolnych ludzi. Biały człowiek jako nosiciel bardzo starej haplogrupy R1A1 jest bardzo ciężki do zniewolenia i zawsze się buntuje jedyne co można z nim zrobić to go zniszczyć. Dlatego kruczo włosy kurdupelek, o ciemnych oczkach pochodzenia żydowskiego werbował wysokich niebieskookich blondynów i wysyłał ich na wschód na pewną śmierć w walce z innymi rdzennymi europejczykami, wysyłanych na zachód na pewną śmierć przez chazarskich syjonistów z NKWD. Przypominam, że pójście na front było obowiązkowe pod groźbą kary śmierci. Podobnie jak żydzi, którzy szli do obozów to byli Słowianie, którzy wyznawali judaizm, bądź byli mieszańcami z niższych warstw społecznych. Tak zwane pospólstwo ze szpechla jak to ich określali żydowscy bankierzy z Manhatanu. Teraz kwestia szczepień, zauważcie, że tylko cywilizacja białego człowieka musi się szczepić, a także spożywać GMO. Muzułmanie nie mogą bo szczepienia i GMO jest nie zgodne z prawem szariatu, a żydzi też nie mogą bo to nie koszerne. Ostateczny plan jest taki, że my z wojskami zachodnimi, Litwą, Łotwą, Estonią, Ukrainą i USA pójdziemy na wojnę z Rosją i Białorusią, a islamiści zaopiekują się naszymi kobietami i dziećmi.

Portret użytkownika U_P_Adlina

nie bredź mendak. Kto miałby

nie bredź mendak. Kto miałby wziąć udział w tym "trójmorzu"? Twoja nazi-bander-upadlina, nazi-łotwa, nazi-estonia ? Nie rozśmieszaj mnie trollino. uSSmania teraz to już może sobie tylko strzelić z wora. To już cień uSSmanii sprzed 20 lat. W Syrii dostają bęcki, aż miło. To nie jest żaden sojusznik dla Polski. Sojusznik nie wspiera ludobójczych światopoglądów takich jak banderyzm na twoim grajdole, który pochłonął życie setek tysięcy niewinnych polskich kobiet, dzieci i starców. W twoje śmieszne "trójmorze" nie wierzy już chyba nawet sam psychiczny antonii.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Cień

Estończycy mając do wyboru

Estończycy mając do wyboru dwa totalitaryzmy typu Niemiecką Machinę Wojenną którą da się oszukać blond włosami a Rosyjską dzicz która zabijała wszystkich niezależnie od poglądów, wyznania i rasy, to wybrali Niemców. Nie można ich wynić. Byli pomiędzy młotem a kowadłem.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika U_P_Adlina

nie bredź trollu. Pod żydo

nie bredź trollu. Pod żydo-bolszewickim butem naród polski mimo wszystko przetrwał, ale nazizm miał na celu wymordowanie Słowian, wiec był czymś gorszym dla tej nacji. Dzicz to była twoja upaińska chachle, bo nawet niemcy i żydo-bolszewicy nie nabijali na kołki od płotów dzieci, a kobiet nie rozcinali piłami. Zresztą estonia do dziś gloryfikuje nazizm. Nie potępia udziału swoich ziomków w hitlerowskim ludobójstwie. Obrona nazizmu tak bliskiego banderyzmowi nie dziwi w wykonaniu banderowskiego trolla takiego jak ty.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj